לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה > פוליטיקה עולמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 16:18
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
אירופה

לאור התעצמות פולחן המוות, האנטישמיות, השוביניזם, והשנאה (ע''ע אסלאם) באירופה, ואוזלת ידן של האירופאים (סרקוזי ומרקל, יעשו מה שירצו, לא יוכלו להעיף לכל הרוחות את כל האסלאמונאצים מאירופה, והגבלת ההגירה רק מעכבת את הסוף), חשבתי שאולי כדאי לתת תחזיות על עתידה של אירופה/עביה.

תחזית

עוד עשר עשרים שנה, כאשר המוסלמים, כתוצאה מהגירה וריבוי טבעי (+הוספת טורקיה לאיחוד האירופאי) יהפכו לנתח משמעותי מאוד בציבור האירופאי, יתחילן אינתיפאדות קטנות בכל רחבי אירופה (וכמה שזה מגיע להם...) שלידן מאורעות הפרברים בצרפת יהיו בדיחה. במדינות מסויימות תהיה רגיעה מסויימת על ידי דיכוי האסלאם והשלטת סדר, ובמדינות אחרות יתחילו מלחמות סטייל יוגוסלביה. כמובן שאין לשלול את האפשרות שבסופו של דבר יהיו מהפיכות אסלאמיות ותיווצר ח'ליפות אירופאית.

אני חושב שמן הראוי להוסיף כאן את המאמר הזה שמצאתי באינטרנט:

http://sioe.wordpress.com/2007/11/1...into-the-future

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

חזרה לפורום
ישן 31-01-2008, 17:34
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "לא בהכרח"

שונאים,אוהבים,לא משנה.

יש הבדל בין לשנוא מישהו או שמישהו שונא אותך וחש כלפייך הירתעות,לבין מי שירצה להרוג אותך.

אם מדברים על שנאה אז לא אמור להיות בכלל איחוד אירופי* אבל זה עניין שלא אינטרסים.

*כידוע לך האנגלים והצרפתים מעולם לא חיבבו בלשון המעטה אחד את השני,היוונים לא סובלים את הטורקים ואת האיטלקים,הספרדים לא ממש מתים על הפורטוגזים וכמובן שלסוף נשאיר את זה שאני בספק רב אם אי אלו ממדינות אירופה המערבית אי פעם יסלחו לגרמנים על מעשיהם לפני 60-70 שנה ובטח שלא 'יאהבו' אותם בזמן הקרוב.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 31-01-2008 בשעה 17:42.
חזרה לפורום
ישן 01-02-2008, 20:58

שוב
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "האינטרס שיש למזרח אירופה..."

רוסיה סובלת מאותן בעיות של מערב אירופה. גם בה יש מיעוט מוסלמי הולך וגדל, בעוד הריבוי הטבעי של האוכלוסייה הרוסית הולך וקטן. במצב כזה, רוסיה תאלץ, עד יום הפיכתה לרוסיסטאן, לאמץ עמדה פרו מוסלמית חריפה, בהנחה שהיא לא רוצה פיגועים ברחובות יומיום. למזרח אירופה לא נותר דבר פרט מלפנות לארצות הברית.

נ.ב.

אני ממש לא רוצה לחשוב מה יקרה לכל מלאי הנשק הרוסי כשרוסיה תהפוך למדינה מוסלמית...

דבר שחשוב לדעת:

חזרה לפורום
ישן 03-02-2008, 09:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
נכון - אבל...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "לא בהכרח"

מדינות מזרח אירופה, לאחר נפילת הקומוניזם, התרחקו מרוסיה ופנו למערב והפכו למדינות מערביות (או שנמצאות על הדרך הנכונה והמוצלחת לשם). נכון גם שאין אהבה גדולה בינן לבין רוסיה, לאור ההיסטוריה הארוכה והלא נעימה שבינן לבין המעצמה הרוסית, על גלגוליה השונים, ממזרח להן.
אבל - אל מול האיום המוסלמי, כל זה יתגמד. גם הן שונאות את רוסיה, הן מפחדות מכיבוש מוסלמי, ויעדיפו את השכנים הסלאבים הנוצריים על פני הפולשים המוסלמים.

ובכל הנוגע לרוסיה, לה אני דווקא לא חושש. רוסיה, ובוודאי רוסיה של פוטין ושל יורשיו, אינה מדינה אירופאית מערבית ליברלית ופלורליסטית. איום מוסלמי ישיר על רוסיה עצמה יתקל במלוא עוצמתו של הדוב הרוסי, כמו שחוו על בשרם תושבי צ'צ'ניה.
מי שלא היסס להזרים גז לתיאטרון מלא בבני ערובה לא יהסס לחסל כל התמרדות מוסלמית. וזו סיבה נוספת לחבירתן, ביום פקודה, של מדינות מזרח אירופה לרוסיה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

חזרה לפורום
ישן 11-02-2008, 15:05

פוטין רק נובח
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ייתכן"

אני מאוד בספק אם לרוסיה יש את העוצמה שהיא מתיימרת שיש לה כנגד המערב. אני מניח שאם ה"איום הרוסי" הזה היה רציני, האמריקאים כבר מזמן היו נוקטים באסטרטגיית בלימה. רוסיה כרגע היא רוטוויילר בלי שיניים (למרות שהרוסים מנסים לגדל מחדש את השיניים). אולי עוד עשר-עשרים שנה במקרה הכי קיצוני הרוסים ישקמו את מעמדם. יש להם צבא מיושן להפליא, והרבה מהנשק הגרעיני שלהם אינו כשיר לפעולה. כרגע הם לא מהווים אפילו חצי קאונטר כנגד הצבא האמריקני. ייקח עוד הרבה זמן עד שרוסיה תחזור לעוצמתה. אסור להמעיט בכוחה של רוסיה, אבל אסור גם להפריז בעוצמתה. רוסיה וסין כרגע תלויות בנפט האסלאמי לחלוטין. אני מאוד בספק אם הן ייסכנו את הצמיחה הכלכלית שלהם בסכסוך איתם.

דבר שחשוב לדעת:

חזרה לפורום
ישן 14-02-2008, 20:00

הנפט של רוסיה לא מספיק
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "לרוסיה אין נפט משלה?"

גם לארצות הברית יש נפט בדיוק כמו לרוסיה ואף יותר, אבל עדיין היא משתמשת בסעודיה. נכון לעכשיו, הסיבה שהרוסים מחצו את הצ'צ'נים הייתה כי מדובר במיעוט זניח. אני בטוח שכאשדר המוסלמים יהוו אחוז מכובד מאוכלוסיית רוסייה (ואל תשכח שזה אומר גם עמדות בצבא) אז גם רוסיה לא תחמוק מגורלה של אירופה, ואם היא תצליח בסופו של דבר, המחיר שהיא תשלם יהיה כבד מאוד.

דבר שחשוב לדעת:

חזרה לפורום
ישן 05-02-2008, 00:17
צלמית המשתמש של נביא_ברוח^הזמן
  משתמש זכר נביא_ברוח^הזמן נביא_ברוח^הזמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
שלח הודעה דרך MSN אל נביא_ברוח^הזמן שלח הודעה דרך Yahoo אל נביא_ברוח^הזמן Facebook profile
צילום העתק של פוסט בבלוג שלי על נושא זה בדיוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "אירופה"

באירופה, מאז תום מלחמת העולם השנייה מתחולל שינוי דמוגרפי ביבשת. מאז שנת 1945 אירופה מוצאת עצמה יותר ויותר מכילה בתוכה מיעוטים של מהגרים אשר באו לאירופה מארצות האיסלם ואשר בעקביות מתעקשים שלא להתאקלם בתוך הארצות אשר אליהן הם הגרו, אלא להתרחק מכל סממן של אירופאיות ולהתנגד לכך בחריפות.
ניתן לראות דוגמאות מוחשיות לכך בפרבריה העניים של פאריס ובעריה הגדולות של אירופה אשר לכל אחת מהן יש את שכונת המהגרים הענייה המתנהלת במנותק מהמרחב בו היא נמצאת ומחקה את ארצות המוצא של של תושביהן.

יש היגידו: מה אתה נבהל מזה כל כך? הרי גם בא"י וגם בארה"ב (שניהם מדינות קולטות הגירה) היו במהלך המאה ה-19 וה-20 שכונות שבהן תושביהן המשיכו לחיות כמו במדינות המוצא שלהם. אז מה כל המהומה?

ובכן. לא הייתי נבהל כל כך אילולא הייתי יודע שהמהגרים באירופה אינם בני הדור הראשון אלא למעשה בני הדור השלישי. שכבר נולדו באירופה ועיקר הידע והקשר לארצות מוצאם הוא וירטואלי למעשה, ואין להם כל כוונה להטמע בחברה שבה הם נמצאים.
וגם יש בעיה אחרת: אם אני בכל זאת רוצה לשמר את אופיה של אירופה אז מהי ההצעה שלי? האם לגרש את כולם לארצות מוצאם בכוח? האם להיכנע ולפייסם בתקווה שזה יחזיר את הסטטוס קוו באירופה לקדמותו? או שמה יש דרך שלישית, באמצע?

הפיגועים באירופה למן רצח תאו ון גוך דרך פיגועי ה-7/7/2005 בלונדון ועד לפיגוע ברכבת במדריד רק מראים את הדחיפות שבצורך להסדיר את בעיית המהגרים באירופה ולשם כך דרוש לדעתי הפתרון הבא:
האיחוד האירופי וכל המדינות החברות בו צריכות להגדיר את התנאים שצריכים להתקיים כדי לקבל אזרחות ו/או אשרת עבודה. התנאים לדעתי צריכים לכלול את הדברים הבאים:
  1. קבלת זהותה של המדינה באירופה כמדינה חילונית שבה הדת מופרדת מהמדינה ואשר אין (בהבדל קטן בין מדינה למדינה בתוך אירופה) העדפה של בן דת אחת על פני אחרת
  2. קבלת זהותה הדמוקרטית של המדינה באירופה שבה זכות הביטוי שמורה לכל אחד וזכות האזרחים בדמוקרטיה להשמיע ביקורת כלפי אזרחים אחרים במדינה.
  3. קבלת עליונותם של חוקי המדינה מעל לכל מערכת חוקים דתית אחרת ואיסור כפיית מערכת חוקים דתית בציבור.
את הדברים האלה צריך לדרוש מכל מהגר חדש שמגיע לאירופה וגם מכל שאר המהגרים אשר כבר חיים בתוך אירופה למעלה משנת דור.

כך אני מקווה נוכל לראות כולנו אירופה כפי שאנו אוהבים לראות: חילונית, שפויה, מפותחת, מתקדמת, ושאינה נותנת לכוחות חושך דתיים לשנות את מראה וטבעה.

עוד על הפתרון לבעיית המהגרים באירופה:
http://he.danielpipes.org/article/1802

הפוסט המקורי בבלוג שלי: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEnt...EntryId=1027189

"נביא ברוח הזמן - והזמן אינו נביא"

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר