לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 21:21
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
מגעיל התחזית לא מבשרת טובות, גשם, גשם, ועוד קצת גשם.

וובכן, איזה דרך לא נחמדה להתחיל את השבוע, אחרי שאני בחופש מיום שלישי, (הוצאתי 3 גימלים) עם גשם, עזבו את זה שיש לי את שביזות יום א' כמו כול שבוע, אבל עכשיו גשם, וכול השבוע גשם, ואני שונא גשם!
ללכת לתחנת אוטובוס שיש גשם עם מטריה, ואז ללכת לבסיס.. עם מטריה, ולחזור עם מטריה שיורד גשם, לא נעים.
במיוחד ככה יהיה כול השבוע!

איזה דרכת מבאסת להתחיל את השבוע! ואין לי כוח כבר להוציא גימלים =/ הייתי בכול כך הרבה גימלים החודש הזה שאני כבר מתפדח להתקשר למפקד שלי ולהגיד לו שיש עוד גימלים 0:
(במידה שאני אוציא)

תזכורת לחיילים שמשרתים בצריפין, המ"צ התאהבו בצריפין והם שם כול יום, הזהרו.

ולסיום, לתחזית!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 19:09

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "סמרטוט"

אני אעשה מה שחפץ ליבי, אתה כועס על זה שאתה צעיר אז אתה בוכה, מותק, פז"ם זה פז"ם בלי קשר לשירות, ומצידי לעשות כמה שפחות שעות ביום, ואם הייתי ממש עקשן הייתי מקבל שבוע שבוע או משהו, ולא הייתי מתנגד להיות שבוע שבוע, כלל לא.

מיצידך אני מצחצח נעלים צבאי שעושה 3-11 (3 בצבא 11 בבית), כול עוד לי יש יותר פז"ם אני יכול לצחוק עליך, בלי קשר שאני לא נטחן כמוך, אם אתה לוחם או לא, זה לא משנה, אתה חמור בכיין.

יש לי חברים קרביים שלרגע לא בוכים על היציאות שלהם, ושהם בבית הם מתמרנים בין החברות לחברים, או את שנייהם ביחד, ואין להם זמן כמעט לכלום, והם לא בוכים על זה שאני ג'ובניק "מת" שעושה יומיות ושלהם אין זמן, והם לא בוכים (או שכן, אבל בהקשר אחר) על זה שהם עושים מערבים בשיא הקור ושאסור לשים חרמונית כי זה לא מקצועי (מסורבל מידי).
אז אל תבוא לי פה כמו צעיר מטומטם ותזיין לי את השכל על הצבא, חתיכת קקי צריך לתת לך מכות בשביל שתצא מהשוק שאתה נמצא בו!

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 27-01-2008 בשעה 19:12.
ישן 27-01-2008, 21:46

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "אולי אני יותר צעיר ממך.."

אתה יודע מי עוד אמר לי את המשפט הזה "מה שעברתי בשירות שלי לא עברת כולה שירות שלך"? בן דוד שלי הצעיר שרק התגייס לגולני, ובסופו של דבר יצא ועכשיו הוא שקמיסת שבוע שבוע, הוא אמר לי את המשפט הזה.
אתה יודע מה הבעיה? שאתה כול כך צעיר וטיפש, שזה מסריח, אתה חושב שאתה איזה קרבי מלך, אבל לא, אתה קרבי מן השורה, ולא מקבל את זה שמבחינת צה"ל מי שחייל חייל, נכון שקרביים יש הטבו בסופו של דבר ומשכורת יותר גדולה, אבל בתחלס כולם אותו הדבר, גימל זה גימל, לא משנה איפה אתה משרת.

אני לא ג'ובניק מהזן המגעיל, תאמין לי שלא, אבל אתה לא שם לב איך אתה מדבר, רואים שאתה צעיר, עוד שנה נראה איך תחשוב.

דבר ראשון להיות ותיק זה דבר שמרוויחים, ואני הרווחתי את זה, זה עובדה קיימת שאני שנה ו-10, זה לא דבר שהמצאתי, ואני גם וותיק בבסיס שלי כי אני שם מאז שהתגייסתי (אחרי טירונות של חודש וחצי) אז אני ותיק גם שם, אם זה לא ותיק בישבילך, אני לא יודע מה זה ותיק בשבילך, לא כמוך, לך יש עוד הרבה מאוד זמן עד שתיהיה ותיק, אם בכלל עם החוקים החדשים שגם וותיקים עושים הכול בותיקה.

ואתמין לי, שאני יודע איך הצבא הולך הרב היותר ממך, להפך, אתה יודע ותדע פחות, ככה זה בקרבי, רק שאתה ג'ובניק אתה מבין איך הדברים הולכים מעבר למשימות, דבר לא ממש מעניינים את האמת, אבל שאתה ג'ובניק אתה יודע שיש אלף דברים מאחרי הקרבי, שהקרבי זה התוצאה האחרונה, יש בסיסים שיש בהם ורד הרים, מה שאתה רואה שיש למפקד שלך, לקצין לא יודע למי, אצלי יש אתז ה בכמויות כי שם מתקנים אותם, זה סתם דוגמא.

מעבר למגילה של עכשיו, אין לי מה עוד לרשום לך בהודעה הזאת, אתה פשוט צעיר ובנוסף טיפש, אין מה לעשות לא כולם שווים, לא בצבא ולא בחיים.

ישן 27-01-2008, 22:17

Follow me...
אני רואה שאתה אוהב לקרוא לי סמרטוט, מה ככה המפקדים שלך בצבא קוראים לך?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "אתה לא יודע כלום"

או החברים שלך בצבא, ככה הם קוראים לך? סמרטוט? לא נעים במיוחד.

לא רק שאני לא אתן לך טיפת כבוד,

אני מחרבן עליך, ועל כול מה שאתה עובר, וכמו שאמרתי, אני מקווה שיתנו לך ריתוקים בדיוק ביציאות שלך, ושתכנס סתם לכלא, ושתשכח את הנשק שלך ותכנס לכלא לכול החיים שלך.

אתה פשוט מטומטם שזה לא יאומן, הדרך חשיבה המעוות שלך, שאתה כותב אבל לא יודע מה רוצה להגיד, אין לך פואנטה, אולי אני סמרטוט, אבל אתה זה שמנקה שירותים, עושה מטבח ושאר הירקותש מסביב.

ואיך אתה בכלל בבית ביום ראשון? אתה לא אמור להיות בצבא? להתחן קצת בזמן שאתה מגן על המולדת?

ישן 27-01-2008, 22:00

Follow me...
אז בוא אני אספר לך משהו
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "סוניק, אתה אפס מאופס."

רוב החברים שלי היו במלחמה, ואחד שאני מכיר נהרג במלחמה, הייתי בהלוויה שלו.

דבר ראשון מה אתה מזיין את השכל שאין לך בריירה, אתה מהמסכנים שהם ג'ובניקים אבל פשוט מתים להיות לוחמים, אוי, כמה שאני מרחם עליך יצור מסכן שכמותך, אתה פשוט מת לשרת את המדינה ומת להלחם אבל אתה פשוט לא יכול, כי בצבא אין לא רוצה יש לא יכול.

לא יודע מי חינך אותך, אבל אותי חינכו שלא צריך לכבד אנשים על עבודתם, או שלא חיכנו אותי ככה, אלה שככה למדתי.

נגיד יש לי חברים בקרבי, אני לא מכבד אותם, הם חברים, אני אוהב אותם,
יש קרביים שחוזרים הביתה ביום חמישי, אני אל מכבד אותם, כי אני לא מכיר אותם

אתה לא מצפה שאני אבוא ואגיד לך שאני מכבד קרביים, אז הם שומרים על המדינה ועושים את העבודה המלוכלכת, הקשה והכי חשובה בצה"ל, כול אחד והעבודה שלו, לא אני צריך לכבד אותם, מי שצריך לדאוג לזה ידאג, אם זה המפקדים, או חיילים אחרים שאיתם אחד בתחת של השני (ביטוי בלבד)

ושאתה שוכח משהו
אף אחד לא עושה בשבילי שום דבר, התפקיד של החיילים זה לשרת את המדינה ולשמור על האזרחים, אני לא אזרח, אני חייל, ככה שאף אחד לא עושה בשבילי שום דבר, להפך, אני עושה בשביל המדינה ובשביל האזרחים, כי לא אני, אם אני עכשיו יוצא מהצבא, מישהו אחר יעשה את התפקיד שלי, נכון שהוא נחשב נחות, נכון שזה לא התפקיד הנחשק בצה"ל, אבל זה תפקיד שאני עושה.

אם הייתי אזרח, אז הלוחמים שומרים גם עלי, נכון בכללי הם שומרים על כולם, אבל זה לא הולך ככה, אני חייל כמו שאר החיילים, ואני לא צריך לכבד אף אחד, יש לי צרות משלי, יש לי בעיות משלי, אין לי זמן להתחיל לכבד אנשים לחינם.

ותאמין לי, שיש לוחמים שהם שיא הטימטום, ויש ג'ובניקים "מתים" שהם אנשים זהב, אז למה שאני אעריך לוחם שהוא זבל, נכון שהוא "שומר" על כולם, אבל הוא חתיכת חרא, והג'ובניק ה"מת", נגיד עובר רסר, סתם דוגמא, חייל שבתחלס מנקה, הוא בן אדם זהב, למה שאני לא אעריך אותו?

אני מניח שאף אחד לא יקרה את כול זה, אבל זה מה שהיה לי להגיד.
אם אתם מגיבים לי, לפחות תקראו.

ישן 27-01-2008, 22:06
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
קבל חיזוק
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אז בוא אני אספר לך משהו"

וסתם אני גם מוסיף שבלי ג'ובניקים "מתים" אפילו ההכי חפשנים עם יציאות של שעתיים בבסיס 800 ימים בבית אין קרביים....אני למשל ג'ובניק בחיל תקשוב..אתה יודע מה יקרה אם לא יהיה ג'ובניקים בתקשוב? יהיה כאוס ...צבא בלי קשר וים הרוגים חס וחלילה...אז חלאס להיות צעירים מושפעים שחושבים שכל קרבי גבר גבר ומגיע לו כל הכבוד וכל הג'ובניקים סמרוטטים נקבות....מה הפוזה הזאת י'ילדים אכולים כאפות?? למה לא? להביא לכם גם בלונדה נימפונית בת 23 שתמצוץ לכם על הדרך....קיצר פשוט שתקו וזהו כל אדם מה שהוא עושה בצבא זה חשוב ולא צריך לתת כבוד סתם ככה לאנשים רק כי הם קרביים והם "שווים יותר" כמו שסוניק אמר יש קרביים שהם אנשים חרא וג'ובניקים שהם אנשים זהב
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

ישן 27-01-2008, 22:13

Follow me...
הבעיה היא שהם צעירים והם לא רואים את זה
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי MiG29 שמתחילה ב "קבל חיזוק"

הם רואים את זה שהם סובלים בצבא (נו באמת, מי נהנה בטירונות ועוד של לוחמים) אז הם מוציאים את התיסכול שלהם פה, בזמן שיש להם אלף בעיות ואלף דברים להתלונן, אני מתלונן על זה שיורד גשם, כי אין לי דברים אחרים להתלונן עליהם, אני לא יכול להתלונן על השעות, או על זה שאין לי שבתות חגים, אני לא יכול להתלונן שיש לי אחלה מפקד, ואני לא יכול להתלונן שמציקים לי בצבא..
התקמבנתי אפילו אם הרסר שלנו, על דיגום מהרסר אני מוגן, הוא אפילו הוציא לי אישור כניסה לאוטו יום אחד שבאתי עם האוטו, איזה רסר היה עושה את זה? D:

ישן 28-01-2008, 17:07
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בוא אני אספר לך *עוד* משהו
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אז בוא אני אספר לך משהו"

נתחיל בעובדה שאני משוחרר על 21 רפואי, ואני מרצוני החופשי באתי לעשות צבא.
אם אתה רוצה שבן אדם עם דפק בשמיעה יישמור בש.ג. בגבול עם עזה, ולא יוכל לשמוע רחשים של מסתננים ומחבלים, אז תשים אותי שם בכיף. אני בלי חרטה הייתי מוכן לקבל שמיעה כמו כל אחד רגיל לשלוש שנים הקרובות כדי להיות לוחם. אבל מה לעשות, אלוהים נתן לי שמיעה דפוקה, ואני הייתי צריך לעבור מסיכת ביוקרטיה של קרוב לשנה רק כדי להיות על מדים. מה שאתה לא היית עושה. בזה אני בטוח.

דבר שני,
אני לא מדבר איתך על זה שאין הערכה לג'ובניקים, וכן, הם עושים גם כן עבודת קודש. אבל ההבדל היחידי בינך לבין לוחמים הוא שהם מסכנים את חייהם לעומתך. זה הכל. זה דבר קטן ומשמעותי.

ישן 28-01-2008, 19:20
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לא יודע אם הייתי עושה את מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
לא יודע אם הייתי עושה את מה שאתה עשית, כי לא הייתי בכזה מצב, אבל בטוח שלא הייתי נלחם בשביל להיות לוחם, להפך, יצאתי משם בשבוע.
לי אין בעיות (ברוך השם) ואני לא רוצה להיות לוחם מרצוני הפרטי, יש לי כושר (עכשיו זה ניהיה פחות או יותר, פעם זה היה יותר, היום זה פחות) ואני לא רוצה.
וחלאס, אתה חופר, אז לוחמים מסכנים חיים ואני היחידי שבעולם שלא מסכן את החיים שלו ושאר העולם כן מסכן את החיים בשבילי, תעשה לי טובה, שקט.

השורה האחרונה שלך מביעה חוכמה עצומה מאוד. ואני לא מאמין בקטע של "חופר" ו-"לא חופר". אבל אם להיות ממש קטנוני, התגובה הראשונה שהגבת לי הייתה מגילת אסתר. אז חופר, זה כבר אתה. (ושוב, תחפור כמה שבא לך, אני אוהב לקרוא, לעומת הרבה מאוד אנשים אחרים מסתבר)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר