לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2008, 10:56
  *רוז* *רוז* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.08
מבולבל מבולבלת

שלום לכולם,

קוראים לי רוז אני בת 17 ואני חדשה כאן. יש לי בעייה ואני מקווה שתוכלו לעזור לי...

שנה שעברה הגיע לתיכון שאני לומדת בו ילד חדש. הוא נורא מצא חן בעיניי וכנראה שגם אני בעינייו כי הוא התחיל איתי כמה פעמים. חברות שלי שהכירו אותו לפני שהוא עבר אלינו, שכנעו אותי שהוא רק משחק בי, אז אני הייתי דוחה אותו (לא בצורה בוטה מדי). אחרי חודשיים בערך הבנתי שזה לא היה נכון, ושכנראה שבאמת מצאתי חן בעיניו, אבל הרגשתי שפספסתי את ההזדמנות.

כבר עבר הרבה מאד זמן מאז, ולא כל כך הצלחתי להתקרב אליו. התקרבתי אל החברים הכי טובים שלו ולידידה הכי טובה שלו- אבל כלום לא יצא מזה. אני רומזת לו לפעמים רמזים או מסתכלת עליו כשאני יודעת שהוא מסתכל עלי, אבל כלום. חלק אומרים לי שזה כנראה עבר לו מזמן, אבל אני לא חושבת: אנשים אומרים לי שהוא מסתכל עליי , הוא מתקרב לכל החברות שלי, לדעתי הוא נהנה להתחיל איתן מתחת לאף שלי.

כל מה שיש בינינו זה סתם משחקים. הוא מתקרב נורא אל חברות שלי ואל ידיד קרוב שלי, אבל איתי לא מדבר. לפעמים הוא מחליט לזרוק עליי ניירות באמצע שיעור או לזרוק לי הערה מוזרה אבל בזה זה מסתכם. היחס השונה שלו אליי גורם לי לחשוב שעוד יש משהו, אבל גם יכול להיות שהוא לא מדבר איתי כי הוא יודע מה אני מרגישה והוא לא מרגיש ככה.

אני לא מצליחה להחליט אם אני סתם משלה את עצמי, או שזאת התנהגות טיפוסית לבנאדם חלש שמציג את עצמו כמלך (כי זה מה שהוא) . אני לא מצליחה לשכוח אותו ולא יכולה להחליט אם הוא סתם מפחד מדחייה, מנסה "להחזיר" לי , או אם אני בכלל לא חשובה לו והוא סתם נהנה לשחק משחקים? אני נורא אשמח אם מישהו יעזור לי להבין מה איתו, ומה אני עושה עם זה.

תודה רבה לכולם =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 12:57
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *רוז* שמתחילה ב "מבולבלת"

אני לא חושב שמישהו יכול לענות לך על השאלה הזאת בצורה חד משמעית, חוץ מהבחור.
ברור שיש סיכוי שהוא עדיין רוצה אותך עוד מהפעם שהוא התחיל איתך (כמו שאת אומרת), אבל מצד שני יש גם סיכוי שהוא מההתחלה לא באמת רצה אותך ורק השתעשע כמו שחברות שלך טוענות.
אני לא חושב שזה יעזור לך יותר מדי כרגע להתקרב לחברים שלו או לידידות שלו. אני מבין מההודעה שלך אתם לומדים באותה כיתה... אז הנה רעיון מטורף...
למה שלא תדברי איתו קצת? תיזמי איתו שיחה קלילה (אני בטוח שיש לכם על מה לדבר), ואחרי כמה שיחות כאלה אני בטוח שאם הוא עדיין בעניין שלך הוא ייזום איזה צעד. גם אם הוא לא - את יכולה בעצמך להציע לו לצאת או סתם להציע לו ללכת איתך לאנשהו אחרי הלימודים.

בהצלחה.

ישן 27-01-2008, 13:53
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *רוז* שמתחילה ב "מבולבלת"

אני חושבת שהוא התגבר, אבל משהו קטן נשאר אצלו >ההתנהגות המתגרה<

השאלה היא מה את רוצה להשיג. תחשבי עם עצמך האם את באמת רוצה איתו מערכת יחסים? קחי בחשבון את כל העובדות לגביו (כמו בן אדם חלש אבל "מציג את עצמו כמלך") ונסי להיות אובייקטיבית. אם התשובה היא כן, ואת באמת רוצה איתו מערכת יחסים, לכי איתו דוגרי. עד עכשיו לא נמצאו נוסחאות קסם לדברים האלה (חיפוש קטן בפורום יאשר)

אם מצאת שהוא לא הטיפוס ששווה את המאמצים ואת הסיכוי הזה שתמיד קיים לפגיעה, אז תעזבי את איך שהוא מתנהג אלייך ואל החברות שלך. הוא כבר די המשיך הלאה: תמשיכי גם את.

הכל תלוי במה שתבחרי.

ישן 27-01-2008, 18:27
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "סתמי."

תרגע בבקשה...סתמי תגיד ל...

בכל מקרה רוז, אני מסכימה עם כל התגובות שנאמרו כאן. לפניי,
הכח החזק ביותר שניתן למישהו זה למילים.
תדברי איתו- ודוגרי- בלי ללכת סחור סחור.
תספרי לו ששמעת שמועות עליו, שהוא אחד שמשחק בבנות וזה הרתיע אותך- אבל שלמדת עכשיו מהטעות הזאת גם לפעמים הבאות בחיים שלך שקודם לברר ובחיים לא להקשיב למה שאומרים אלא לבדוק הכל בעצמך בלי לשפוט בנאדם מהביקורות של החברה(ובאמת תיישמי את זה כי זה מאוד חשוב לחיים!!***)
תשאלי אותו אם עניין היציאה עוד אקטואלי ומה קרה לצת פמיניסטיות?
תהיה 'גבר'! תציעי לו לצאת
אם יסכים-מעולה לשניכם.
אם לא- אחלה, כנראה שבאמת פיספת הזדמנות אך 'לא הכל לטוב אבל הכל לטובה!'
ברוכה הבאה בפורום- תעדכני אותנו מה קורה איתו..
אני מחזיקה לך אצבעות!
שלך,
ים.

ישן 28-01-2008, 20:44
  *רוז* *רוז* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "בחורה שאני אוהב, התחלתי איתה..."

תראה,

נורא מעודד לשמוע שאתה חושב שהוא נמצא במצבך, אבל לא מתאים להשתיק אנשים שחושבים אחרת.

בקשר לשאלתך: הצעת לה - (אני מניחה שבצורה מאד ישירה) והיא סירבה. אני חושבת שאין טעם להתעקש עוד בצורה ישירה, זה סתם יראה לה כמו התעלקות. נראה לי שיהיה יותר חכם אם פשוט תהיה שם ברקע. תברר מהםמקומות הבילוי האהובים עליה ותלך לפעמים, תשתדל לעבור ליד הכיתה שלה ובאופן כללי לתת לה להכיר אותה ולהבין מה היא הפסידה. שתלמד על ההרגלים שלך, שפת הגוף ועד כמה שאפשר גם על האופי. כשהיא תבין מה היא הפסידה , סביר שתשלח לך רמזים קלים בעצמה, ומשם כבר הכל יתגלגל.

אבל בינתיים: שנה גישה. בקשר ל"בוקר טוב" זה לא רק מוזר, זה ישדר שאתה לוחץ עליה וזה אפפעם לא נעים. במקום זה תן לה להבין לבד מה אתה שווה.

וסתם רעיון שעלה לי: יש אופצייה לתת שיעורים פרטיים לילדים בכיתה שלה? לחברות שלה? זה יהיה מעולה אם היא תשמע עליך דברים טובים מאנשים קרובים אליה. מי יודע, אולי בסוף תהיה המורה הצמוד שלה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר