לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2008, 13:20
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "פריטות מהירות?"

הממ לפני הניסיון שלי (יכול להיות שאני טועה) אבל:
1. אני פורט עם מפרט של ג'ים דונלופ .94ממ ניילון, הוא לא הכי גמיש וגם לא הכי קשיח, ניסיתי עם ג'ים דונלופ ופנדר HEAVY (שהם בלכל לא גמישים) ופשוט לא הצלחתי להגיע למהרויות הרצויות, כמו כן אפשר לנסות את ג'ים דונלופ ג'אז 3 אבל הוא קטן ולכ לא נוח לי איתו.

2. הממ אני מחזיק ככה שהקצה של המפרט יבלוט רק 1-3ממ, כמה שפחות יותר טוב אבל שהאצבעות לא יפרעו, כלומר לא יגעו במיתרים.

3. הממ חובה לפרוט למאטה למעלה (אלטרנייט פיקינג נראה לי קוראים לזה). הפרטיה אמורה לא לבוא מכף היד היא אמורה לבוא מהשריר. כלומר כף היד זזה מספיק בשביל פריטה אין צורך להזיז אותה יותר מדי, תשתמש בשריר ביד.

מקווה שזה יזעור לך, יש מצב שהטכניקה הזאתי לקויה כי אני לומד לבד ויכול להיות שיש טעויות.

בהצלחה.
חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 17:57
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "אם אני משתמש ב-73 ו-58..."

אם זה נוח לך אז סבבה. תתחיל לאט ותעלה קצב ותראה אם מפרטים שונים משפיעים אחרת על הנגינה, מפרט זה עניין של טעם והרגל אין כלל ברזל שחובה לנגן אם X ממ.

http://www.guitar-lessons-central.c...guitar-pick.jpg
זה בערך 5ממ בחוץ תכניס את ה"ראש" של הפרט יותר פנימה משהוא כמו ל שליש או חצי ממה שיש בחוץ כרגע. אם לא תבין אני אצלם את עצמי, כי לא הצלחתי למצוא תמונה יותר טובה.

כשאתה פרוט רגיל (קצת איטי או אקורדים) אתה מזיז את כל כף היד, בפריטה מהירה כמו שציינת כף היד לא זז כמאט בכלל רק העצבעות במחזיקות את הפרט זזות קצת קצת למעטה למעלה, ואתה צריך להפעיל את השריר של היד אין לי מושג איך קוראים ול בשפה המדעית אבל זה השריר הראשון שבא אחרי הכתף.
חזרה לפורום
ישן 28-01-2008, 13:49
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "ה"רעש" הזה זה מוזיקה טובה..."

רעש לא מעיד על טוב או לא טוב. אני כלל לא ניכנס לזה כי זה עינין של טעם. הדיסטורשן שם הוא כבד מאוד. דיסטורשן של "רעש" כלל לא ניתן לשמוע מה מהירות הפריטה. ספק עם זה ששסריות. זה נשמע כמו שמיניות או אפילו רבעים בטמפו המדובר ואז זה כבר יותר הגיוני. תנסה לעבוד עם דיסטורשן כבד מסוג זה ולפרוט בשמניות בטמפו הזה. תשמע מה יוצאה. פשוט יש גם את התופים וגם את הבס וכולם עובדים על אותו טמפו. חוץ מזה הפריטה היא לא על כול המיטרים בשיר הזה. הם משתמשים בפוור אקורד. מה שאומר שהם עובדים רק על שני מיטרים כול פעם. מה שמקל על הפריטה ומאפשר פריטה מהירה יותר.

בהצלחה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר