לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2008, 22:42
  ShacharG ShacharG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
אובד עצות

אוקי אני בעל פרופיל 97 קבא 56 עם סעיף ראיה ובמשך חצי שנה (היום) התאמנתי לשייטת 13
חלום חיי, רציתי להגיע לשייטת והאמנתי בעקרונות של הצבא ואמרתי שאני רוצה לשרת את המדינה.

ועכשיו הצבא פשוט רצח לי את החלום בלי לשאול שאלות על מוטיבציה ולא כלום, הם רוצים מושלמים ואני לא אז אני לא יכול לעזור אני צריך להיות איזה חייל מעפן שלא עושה כלום.

אני באמת לא יודע אני הייתי בן אדם שהכי רחוק מבחינה גופנית שלו היה ללחוץ על העכבר במחשב, ללכת למקרר וכאלה, ומאז שאימצתי לעצמי את החלום את החזון רצתי ורכבתי באופניים והתאמנתי כל כך הרבה שהרזתי בערך 10% מהשומנים שלי רק כדי לחשוב על להגיע לשייטת ועכשיו אחרי כל העבודה שלי אני לא יכול להתקבל....

אני לא מוצא משהו להתמקד בו על מה לחשוב מה לעשות, אני באמת צריך עזרה ולחשוב על איך אני יכול לשרת את הצבא בדרך הכי לוחמת שאני יכול בבקשה עזרו לי למצוא תקווה...

ולמי שחושב שזה מעפן מה שרשמתי, שיכנס יראה ויצא שלא יתחיל לרדת עליי כי זה באמת מה שאני מרגיש.

כל מי שיכול לעזור לי... תודה לעוזרים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 23:06
צלמית המשתמש של tomcarr
  משתמש זכר tomcarr tomcarr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ShacharG שמתחילה ב "אני לא מבין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShacharG
איך יכול להיות מצב שנער עם פרופיל 97 קבא 56 ורעל בעניים יכול ללכת לדובדבן או לאגוז אם הוא יכול יותר!!!! למה לא מטכ"ל שלדג חובלים 669 ודברים קרביים כמו אלה??
מה בגלל המשקפיים אני לא יכול להגשים את עצמי בצבא? מה הקטע עם זה?

תשמע יש מצב שאם יכניסו אותך לשייטת אתה תיהיה לוחם מצויין, אבל אילו הדרישות, בכל זאת אפילו שזה מגבלה קטנטנה זה עדיין מגבלה, עדיין אתה יכול לשלוח מכתב לבקש חריג סיירות.

עכשיו בוא אני יספר לך סיפור בזמנו ינוואר 2007 הלכתי ליום סיירות מטכל היה החלום שלי, בקיצור נפצעתי לא ויתרתי ביקשתי יום סיירות נופף הפעם קיבלתי חובלים, השלמתי עם זה כי ראיתי שבאמת לא הייתי מספיק טוב למטכל, שמתי לעצמי מטרה הבאה ללכת לגיבוש המשך, לשדג. בסוף היסתבר לי שאין גיבוש המשך, אז שמתי לעצמי מטרה דובדבן, באתי לגיבוש הייתי ממש טוב ולא קיבלתי אפילו צנחנים, זה אומנם מבאס אבל תמיד תדע להשים עוד מטרה ועוד מטרה עד שתתיפס במשו.
פעם גם אני הייתי אומר אני רק למטכל מה זה בכלל דובדבן, היום אני אומר הלוואי שהייתי מתקבל לדובדבן, אסור לזלזל בכלום.
בקיצור מה שאני מנסה להגיד לך שאחרי כל כישלון חייבים להמשיך הלאה ולהציב מטרה חדשה.
עם הנתונים שלך אתה תגיע רחוק אל דאג.

נערך לאחרונה ע"י tomcarr בתאריך 27-01-2008 בשעה 23:09.
ישן 28-01-2008, 01:44
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=ShacharG]איך יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
אם רצית יותר תלך לגדודים או לשריון, אלה שנלחמים באמת, עזוב אותך מסיירות שבמלחמה מחפשות את עצמן כשהגדודים והטנקים עושים את העבודה...

למה כל יום יש מלחמה?!?!
אין ספק שעדיף סיירת מאשר גדודים כי אתה צריך לשרת 3 שנים אם אני זוכר נכון, נכון??
עדיף שבסיירת יהיה לך שירות מעניין ואיכותי כל השירות....
מאשר להיות בגדודים עם יציאות מבאסות, קו מבאס, שיגרה שמעממת ושוחקת עם הזמן..... ובשביל מה??? בשביל להיות בתקווה שתהיה מלחמה עד שתשתחרר??
חחחח אין לך מושג על מה אתה מדבר אחי...

ישן 28-01-2008, 03:01
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי boris.koro שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]אם רצית יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boris.koro
למה כל יום יש מלחמה?!?!
אין ספק שעדיף סיירת מאשר גדודים כי אתה צריך לשרת 3 שנים אם אני זוכר נכון, נכון??
עדיף שבסיירת יהיה לך שירות מעניין ואיכותי כל השירות....
מאשר להיות בגדודים עם יציאות מבאסות, קו מבאס, שיגרה שמעממת ושוחקת עם הזמן..... ובשביל מה??? בשביל להיות בתקווה שתהיה מלחמה עד שתשתחרר??
חחחח אין לך מושג על מה אתה מדבר אחי...

יש משהו בדבריך,שרות בסיירות מסוימות הוא מעניין יחסית ובאחרות פחות,
מה שבטוח זה שגדודים וטנקים מנצחים מלחמות, ולא שייטת שלדג או אני לא יודע מה..גם אם יש להם כנפיים גדולות ופוזת שושו..
יש משפט מפורסם בתחום המטוסים שמתאים לעניין הזה: מטוסי ירוט עושים סרטים, מטוסי הפצצה עושים היסטוריה... ואפשר לעשות את ההקבלה לסיירות לעומת גדודים..סיירות זה טוב לסרטים וגדודים וטנקים עושים היסטוריה..מי שרוצה להיות חלק מההיסטוריה עדיף גדוד ומי שרוצה הוליווד שילך לסיירת...זוהי כמובן הכללה והפשטה של העסק אבל העיקרון ברור...ואולי בכלל יהיה שלום בקרוב ולא נאלץ לעסוק בזה בכלל, הכי טוב.

ישן 27-01-2008, 23:10

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShacharG שמתחילה ב "אובד עצות"

תאמין לי שהכי חשוב - זה להתגייס לקרבי.... לא משנה איפה אתה תהיה אם זה בשריון ואם זה בגולני או בכל מקום אחר - הכי חשוב שאתה לוחם...
תאמין לי אחרי שתתגיס אתה כבר תשכח מכל ה"חלום" הזה של שיטת 13 בגלל שאני בטוח שאתה רוצה להגיע לשם 99% בגלל סטיגמות ופוזה ובגלל שזה נשמע ממש טוב ומכובד...
אני בטוח שזה לא בגלל שכל המשפחה שלך הייתה בשייטת 13 או כל סיבה דומה כזו או אחרת...
גם אני לפני הגיוס "חלמתי" ושאפתי כל כך להגיע לימ"ס ולדובדבן ולמטכל..... עכשיו אני אפילו בקושי זוכר את זה...
הפספוס הכי גדול שלי זה שלא הלכתי אפילו לקרבי... \: אז אל תעשה את הטעות שאני עשיתי... לך תהיה לוחם לא משנה איפה.... קרבי זה הכי אחי !!!

ישן 27-01-2008, 23:38

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ShacharG שמתחילה ב "אחי ברור שיש פה טיפה של פוזה..."

תקשיב - אני לא בא לרדת עלייך חס וחלילה או לפגוע....
אבל אתה פשוט בשלב שאתה לא מבין כלום מכלום!
אחי אתה אפילו לא יודע מה שייטת 13 עושים ומהם חיי היום יום שלהם....
אתה פשוט ננעלת על זה כי נכון זה מכובד לשרת שם וזה מפורסם וזה "הדברררר"
וזה סתם התלהבות ראשונית מזה שאתה הולך להתגייס.... לפי החתימה שלך אני רואה שיש לך עוד יותר משנה וחצי עד הגיוס ואתה תשנה את הדעה שלך עוד 200 פעם!!
קיצר אל תיקח את זה קשה.... תתחיל להתאמן.... לאט לאט...תעשה יום סיירות....אם אתה באמת שפיץ.... תנסה להגיע לדובדבן שהם הכי שפיצים לדעתי מהיכרות אישית עם הפעילויות שלהם והתנאים והכל.... יש לך מלאאאאאאא יחידות פשוט תציב לעצמך מטרה רק תיזהר לא לקחת קשה מדי אם תיפול בשלב כלשהו בגיבושים או בשירות.... כי בסופו של דבר הכי חשוב שאתה קרבי אחי!

ישן 28-01-2008, 00:08
  משתמש זכר מנימן מנימן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל מנימן

שמע כמה שמה שאתה אומר נשמע כל כך ילדותי וצעיר אין לך מושג כמה אני מזדהה איתך...
אני כל החיים שלי כל הזמן רציתי רק קורס טיס ואיך לא אך ורק טייס קרב. ממש מאז שאני זוכר את עצמי זה היה אך ורק קורס טיס.. כבר בכיתה ב' ידעתי שרק לשם אני מתגייס.
ואתה יודע מה הגעתי לירפ"א ב' ופשוט רצחו לי את החלום. פתאום מגלים אצלי איזה בעיית שמיעה קטנה... וכל זה עוד אחרי שרזיתי 20 קילו רק כדי להגיע במשקל מתאים לגובה שלי כדי לעבור ירפ"א ב'...

עדין לא התגברתי על זה אין מה לעשות אני בטח כל החיים שלי ארגיש שזה חלום שפוספס.. אבל כרגע אני לפני גיוס במרץ לקרבי ואני מורעל אחושרמוטה ורוצה להגיע כמה שיותר גבוה.

בקיצור אחי.. מבין את ההרגשה שלך.. אין מה לעשות החיים לפעמים מסריחים
ישן 28-01-2008, 10:56
  Shurik1986 Shurik1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.08
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ShacharG שמתחילה ב "גבר, תשמע סיירת או ניירת זה..."

אין בעיה! זאת גישה של לוחם! ולא, "לא נתנו לי מה שאני רוצה אז אני מרים ידיים"!
יחידות עילית בצה"ל (שלא קשורות ביום סיירות):
דובדבן-יחידת עילית ללוחמה בטרור
עוקץ-יחידת כלבנים מיוחדת
אגוז-יחידת גרילה ללוחמה בטרור
יע"ל-יחידת חבלה מיוחדת של ההנדסה הקרבית
ימ"ס-יחידת המסתערבים של מג"ב
מטילן-יחידת עילית למניעת הברחות (סמים, נשק, זונות וכו') של מג"ב
יחס"פ- יחידה מיוחדת לסילוק פצצות
מדרון מושלג- יחידה מיוחדת לפריצה קרה.
מגלן- יחידה מיוחדת ללוחמה בטרור

ואני בטוח שיש עוד המון שאני פשוט שכחתי לציין או לא מכיר... עכשיו תתחיל לחפש עליהן מידע, ותיתפלא שחלק מהן מבצעיות פי כמה וכמה גם משייטת 13 האגדית
ישן 28-01-2008, 13:26

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ShacharG שמתחילה ב "לא.... כי אני רואה אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShacharG
לא.... כי אני רואה אנשים שנפלו מסיירות ובסוף לא נתנו להם לעשות כלום...
כל יום הם חוזרים הביתה לאמא לאכול שניצל ופירה אז סורי אבל אני לא מתבייש.

שמע... הרסת אותי פשוט עם המשפט הזה...
אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר... משגעת אותי הרמה כאן בפורום...
אני מציע לך למצוא מישהו שאתה מכיר או חבר של המשפחה או של החברים שלך שמשרת בצבא בתור לוחם ותיק (ולא משנה איפה) והוא יסביר לך הכי טוב כל מה שתרצה לדעת....
כאן בפורום אתה לא תגיע רחוק כי הרוב פה מלשבים שחושבים שהם יודעים הכל...

ישן 28-01-2008, 14:38
  pougachman pougachman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
תגובה

1. הגישה שלך היא מאוד ילדותית
2. אתה לא מכיר את הדברים עליהם אתה מדבר. מה יגיד הלוחם בשייטת שרוצה להיות בפלגה בחדרה ולא בפלגה בעתלית או הלוחם במטכ"ל שרוצה לשרת ביחידה ספציפית בתוך מטכ"ל. אתה לא יודע מה באמת קורה בתוך כל יחידה ואתה רק מסיק מסקנות מהילה ושם שנבנה סביב יחידה מיוחדת כלשהי.
3.אם אתה מחלק את השירות הצבאי לנייר או סייר אז כנראה שתגיע קרוב יותר לצד הניירת.
4.גם רבים מהחברה שכן מתקבלים ליח' שאתה מדבר עליהן לא מסיימים את המסלול מכל כך הרבה סיבות.
5. יש עוד המון מקומות בצבא שתוכל לעשות בהם הרבה יותר.
6.אין ספק שהשירות פחות מעניין בחטיבות החי"ר, המסלול קצר יותר והפעילות קשה יותר ושוחקת הרבה יותר. הקושי הוא פשוט שונה ואם אתה מאמין שאתה צריך להיות לוחם אז תאמין לי שאתה תבין את זה.
7. לboris.koro: אתה מדבר שטויות. אתה מדבר כמו חייל צעיר שגם הוא לא ממש מבין כנראה את הדברים עליהם הוא מדבר. אף חייל לא "מחכה" למחמה, מיכוון שכנראה לא היית במלחמה האחרונה או בסוג כזה של פעילות אז אתה לא ממש יודע למה יש לחכות(ואין).חייל בגדוד שריון תורם לא פחות ואת האמת שכנראה שקצת יותר מלוחם ביחידה מובחרת. הדבר החשוב באמת הוא זה ששניהם תורמים כל אחד לפי הכשרתו ויעודו. לאחד המסלול מעניין והשירות נחמד, לשני מסלול קצר ושירות קשה ומתיש, כולם בפורום הרי רוצים ללכת למה שיותר קשה לא?
8.אתה יכול להתקבל לקורס חובלים עם נתונים אלו.
9.אתה יכול להתקבל לרוב היחידות המיוחדות בצה"ל/מג"ב.
10. הצבא לא מתחיל ביחידה כזאת או אחרת ובוודאי שלא מסתיים שם.
11.תבין שאתה מתגייס לצבא. בסופו של דבר למרות כל הנסיונות להיענות לרצונות שלך ולבקשות שלך במידת האפשר אתה תקבל שיבוץ וזה מה שתעשה. זה צבא חביבי.
12. תשב עם עצמך, תבחם את כל האופציות, תעריך את המצב שבו אתה נמצא: מה עומד בפניך, לאן אתה יכול פיזית ומנטלית להגיע, תקבל החלטה ותנסה להגיע לשם.
13.בהצלחה מקווה שלא פגעתי
ישן 28-01-2008, 14:58
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07

אחי תרגע אפילו לא ההיית בגיבוש . רצחו לך את החלום אתה אפילו לא ההיית בגיבוש אין לך מושג מה השייטת עושים ואתה מדבר כמו אני לא יודע מה . אתה צודק ב 100% זה מבאס רצח מה שיש לך אבל אין מה לעשות אי אפשר לשנות את זה. מה שכן אפשר לשנות זה את הגישה שלך ... למה נראה לך שאתה מתאים לשייטת ? בגלל שאתה רוצה להיות שם . תראה מה כתבת : איך יכול להיות מצב שנער עם פרופיל 97 קבא 56 ורעל בעניים יכול ללכת לדובדבן או לאגוז אם הוא יכול יותר!!!! אתה לא מתבייש ? יכול יותר ? אפילו יום סיירות לא עברת מי אתה שתקבע ? ... אתה יודע בכלל מזה אגוז ודובדבן ? ''אחי ברור שיש פה טיפה של פוזה אבל זה ממש טיפה'' רק לפי המשפט הזה רואים שאתה חי בסרט . אתה רוצה להגיע לשם בשביל הפוזה ? נראה לך שזה משנה אם אתה לוחם בשריון או לוחם בשייטת ? שניהם תורמים באותה מידה בדיוק ! ''אני צריך להיות איזה חייל מעפן שלא עושה כלום.'' למה נראה לך שקרבי בכל מקום אחר לא עושה כלום ? איך אתה בכלל מעז לדבר ככה ?
באמת שאתה מדבר כמו ילד קטן אחי אתה יכול להגיע כמעט לכל מקום שתרצה בקרבי ותגיד תודה על זה. תפסיק לחשוב שבגלל שאתה רוצה משהו אתה תקבל אותו ותפסיק לחשוב שאתה כבר מתאים להיות שם. אם אתה באמת רוצה שייטת תתאמן,תשקיע,תעשה ניותח לייזר,תבקש חריג(ויש כאלה)ותקווה שיתנו לך גיבוש. שיהיה בהצלחה !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר