לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2008, 21:54
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emsee_ שמתחילה ב "iPhone vs Nokia N95"

תלוי בשימוש שלך.
אם אתה רוצה להשוויץ או לגלוש הרבה תשתמש ב iPhone לכל מטרה אחרת ה N95 עדיף

ה iPhone נראה טוב, נוח לגלוש איתו, והוא אייקון.
ה N95 הוא עדיין טלפון, טלפון משוכלל בצורה מטורפת, אבל האדם הממוצע יתעניין יותר בממשק החדש של iPhone

אך אם אתה רוצה לדבר, לצלם, לשחק, לתקשר עם מכשירים אחרים (ביותר מקבצים), לשמוע מוזיקה או כל דבר אחר ה N95 לוקח בגדול.

באופן אישי אני מחכה למכשיר מסך מגע של נוקיה, ה iPhone היה כזאת הצלחה (הרבה אנשים אוהבים להשוויץ) שאני בטוח שנוקיה עובדת על מכשיר בסגנון עם סמביאן, עד שהמכשיר הזה יצא במחיר שפוי הטלפון שלי יהיה מספיק ישן בשביל שיהיה לי צורך להתחדש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2008, 10:55
  Aurora5000 Aurora5000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.08
NOKIA N95 8GB
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emsee_ שמתחילה ב "iPhone vs Nokia N95"

בחיי, אנשים צאו מהאשליה של האייפון... גם אני הייתי מהופנט עד שהבנתי עד כמה שהוא לא שווה ובסוף קניתי N95 8GB. האייפון הוא תפוח לא בשל. הרעיון אדיר- אבל זה מכשיר קונספט, לא מפותח, בלי יכולות אמיתיות. זה כמו לקנות מכונית קונספט שנראית נהדר, אבל המהירות המקסימלית שלה היא 50 קמ"ש, אין לה מראות צד והבאמפרים שלה מגרדים את הכביש... זה מ ג ו ח ך להשוות בין האייפון לN95, או בעצם, לכל סלולרי מתקדם שיצא בזמן האחרון.

-לאייפון אין ג'י פי אס...

-הGPRS של האייפון איטי (דור 2.5)...

-מערכת ההפעלה של האייפון לא מאפשרת התקנת תוכנות חיצוניות (אני יודע שזה אפשרי אבל בגלל שזה הכל האקים ופריצות זה עלול לסכן את המכשיר.)... אם אני אתחיל לספר עכשיו על כל התוכנות השימושיות שמצאתי ל N95 שלי, אני לא אעצור עד הערב...

-לאייפון יש מצלמה חרא בלי אופציות, בלי פלאש... ...לN95 מצלמת 5מגהפיקסל עם אינסוף אפשרויות + מצלמה קדמית שמאפשרת שיחות וידאו.

-לאייפון אין צילום וידאו... לN95 יש צילום וידאו באיכות כמעט DVD...

- אם נגמרת לך הסוללה, אתה חייב לשלוח את האייפון לארה"ב לאפל. תכין את עצמך נפשית לסיכוי שהוא יילך לאיבוד בדרך, או שאפל לא תכיר באייפון הפרוץ וה"משודרג" שלך כבר אחריות... סוללה לנוקיה N95 עולה 120 ש"ח בכל חנות סלולר...

חוצמזה, לN95 יש ספיקר אדיר/ רדיו /יציאת TV-OUT /מאיץ 3D למשחקים (תוכנת ה N-GAGE שיוצאת בקרוב תהפוך את הN95 לסוג של קונסולת משחקים)/ MMS / רשמקול/ רדיו אינטרנט/ נגן פלאש וכל שאר הדברים שאין באייפון....

בקשר למחיר- עכשיו אי אפשר להשיג אייפון בפחות מ3000 ש"ח (אם לוקחים בחשבון את הטורבו סים והאביזרים החיוניים כמו קייס ומגן מסך). המחיר של הN95 8GB בחנויות פרטיות ובחנויות אינטרנט, הוא 3500 ש"ח ופחות.

תעשו חשבון, האם בשביל המסך הענק והאינטרפייס הנוצץ באמת שווה להפסיד את כל התכונות האלה?..

נערך לאחרונה ע"י Aurora5000 בתאריך 06-02-2008 בשעה 11:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר