לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2008, 00:17
  יניב17 יניב17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי speedy_7 שמתחילה ב "איכות הטנקיסטים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי speedy_7
האיכות של הטנקיסטים מבחינה אנושית היא מהגבוהות ביבשה.

מעל ל-50% הם בעלי נתוני פיקוד מבחינת קב"א

וזאת מכיוון ש:

1 מכל ארבע ייצא לפיקוד. בחי"ר מדובר על 1 מתוך כ-12. בהנדסה על 1 מ-10 לערך. כל השאר שם נשארים חפ"שים.

בנוסף הצורך להפעיל אמל"ח (אמצעי לחימה) מתקדם כמו טנק, אשר יש בו מערכות ממוחשבות לירי וניהול קרב (מענ"ק = מערכת עזר לניהול קרב).

אם אתה איכותי, חושב על יציאה לפיקוד, ורוצה להיות עם לוחמים איכותיים - בוא להיות לוחם בשריון

אולי אתה צודק לגביי הפיקוד אבל אני לא חושב על פיקוד כי אני שנה בצבא ואני לא יוכל לצאת לפיקוד.
ובהנדסה יש את הפלוס מחי"ר רגיל שלומדים את עניין החבלה ובנוסף שהחל ממרץ הקרוב מתחילים להכשיר אותם כרובאי 07 ולא 05.(מפי חבר שלי שבהנדסה מנוב' 07)
בשיריון אוכלים יותר חרא מכל חי"ר מפכינה שצריך כל הזמן לנקות את הטנק.
speedy_7-- איפה אתה משרת/שירתת?!
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2008, 01:11
  יניב17 יניב17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי יניב17 שמתחילה ב "[QUOTE=speedy_7]האיכות של..."

בנוסף להודעה שלי.
אולי אתה צודק לגביי פיקוד אבל אני לא חושב על פיקוד כי אני שנה בצבא ואני לא יוכל לצאת לפיקוד.
ובהנדסה יש את הפלוס מחי"ר רגיל שלומדים את עניין החבלה ובנוסף שהחל ממרץ הקרוב מתחילים להכשיר אותם כרובאי 07 ולא 05 מה שזה עושה אותם כמו כל חי"ר רגיל.(מפי חבר שלי שבהנדסה מנוב' 07)
אבל הרבה טוענים שאין הרבה אנשים טובים או כמו שנאמר "אנשים איכותיים" שזה דבר מאוד משפיע לא ללכת לשם
בשיריון אוכלים יותר חרא מכל חי"ר מכמה סיבות
1.שצריך כל הזמן לנקות את הטנק שהוא לא כמו M-16 הוא קטן ודיי קל ונוח לנקות ונכון שאם לא תדאג לרכב שלך הרכב שלך לא יסע טוב.2. בטירונות יש חרא של יציאות ותנאים.
ולגביי הקו חי"ר של שריון אז הוא לא כזה מעניין ועם הרבה אקשן כי שריון עושים רובאי 03 ולא07 כמו כל חי"ר שמכשירים אותם לעשות מעצרים וכו'. . שריון לא יעשו קו חי"ר רגיל כי שוב אני אומר שהם לא עושים 07.
רוב קווי החי"ר של שריון הוא במחסומים לבדוק אנשים במעברים .
וקוי הטנקים שלהם בעיקר לחפות על הכוח הרגלי שהם עושים את עצם המבצע ושריון הם כוח מחפה .(תקנו אותי אם אני טועה לגבי זה)
speedy_7-- איפה אתה משרת/שירתת?!
ועוד שאלה ,במידה ואני בוחר לעבור לשריון בתור אחד שעבר אחרי שנה מג'וב לשריון אז בסוף המסלול לאן נראה לך שישלחו אותי?
ושאלה כללית - אם בחרתי שריון ואני יוצא לדח"ש של חודש ואז אני אמור להתפנות לשריון אז במידה ואני יעשה להם בעיות יש מצב שאני אקבל חי"ר?
תודה.

נערך לאחרונה ע"י יניב17 בתאריך 29-01-2008 בשעה 01:17.
ישן 29-01-2008, 22:19
צלמית המשתמש של idohu
  משתמש זכר idohu idohu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יניב17 שמתחילה ב "בנוסף להודעה שלי. אולי אתה..."

אני חייב להגיב לגבי משהו....
כתבת ש:
ציטוט:
ולגביי הקו חי"ר של שריון אז הוא לא כזה מעניין ועם הרבה אקשן כי שריון עושים רובאי 03 ולא07 כמו כל חי"ר שמכשירים אותם לעשות מעצרים וכו'. . שריון לא יעשו קו חי"ר רגיל כי שוב אני אומר שהם לא עושים 07

לידיעתך, מי שתופס כרגע את אחת מהגזרות החמות ביותר באיו"ש זה גדוד שריון, לא חי"ר!
אז נכון, אנחנו לא נכנסים לבצע את המעצרים אבל מי לדעתך מחלץ את החי"ר כשהם מסתבכים? השריון, ולא עם טנקים אלא עם האמרים ממוגנים או סופות ממוגנות.
אז נכון, לא כל הקווים הם כאלה... אבל, גם לא קווי החי"ר הם קווים מעניינים וחמים...
ובעזה... אני לא מכיר חיר"ניק אחד שמעז בכלל להכנס בלי שיהיה לידו טנק אחד לפחות...
אז תעשה לי טובה ואל תדבר על דברים שאתה לא מבין בכזה ביטחון!!!
עידו

ישן 29-01-2008, 23:08
צלמית המשתמש של idohu
  משתמש זכר idohu idohu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יניב17 שמתחילה ב "זה נכון שאני לא מבין כזה גדול..."

תמיד תוכל להגיע ל401... או ל188 או ל7... מה שהצבא יחליט בשבילך (למרות ששואלים אותך)
הראש הקשה הוא רק בטירונות ובאימון מתקדם... והוא כבר לא כזה קשה כמו שהיה (ותאמין לי רואים את ההבדל).
מבחינת טחינת צעירות וכל החרא הזה - אין אותו בשום מקום בצבא (לפחות לא שאני ראיתי וראיתי מספיק)
"חרא של יציאות" - אין מה לעשות הסד"כ של פלוגת שריון ופלוגת חי"ר הוא שונה ולכן היציאות מושפעות מזה (וד"א גם בחי"ר לפעמים היציאות חרא)
ולגבי העבודה - אז יש הרבה אבל זה גם הכיף של השריון... לעבוד עם הצוות שלך על הטנק שלך וראות איך זה משתלם לעומת צוותים שעובדים ומשקיעים פחות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר