לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2008, 14:20
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Omerc שמתחילה ב "נשבע לך נכנסתי לפורום בשביל לכתוב את אותה הודעה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Omerc
אני לא יודע איך אני אמור להחליט אם כל המידע שבאינטרנט אומר שהחטיבות הן אותו דבר... :/

זה לא המידע באינטרנט אומר שהחטיבות הן אותו דבר זה פשוט ככה!
אין לך יותר מדי מה להחליט.... לאן שישימו אותך ישימו אותך...
לפי דעתי גולני זה הכי אחי מבחינת גדודים... כי שם הרמת מבצעיות לדעתי הכי גבוהה...
וזה לדעתי הכי חשוב...
ואל תקשיב לסטיגמות שבנ"חל אנשים הכי טובים כי זה שטויות....
בכל מקום בעולם שלנו יש אנשים טובים ויש אנשים חרא...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2008, 18:44
  מה יהיה? מה יהיה? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
תלוי מה אתה מחפש למרות שכבר כעקרון הכל אותו הדבר!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avirano שמתחילה ב "נח"ל / גולני"

הנח"ל נחשבים יותר צהובים, בנח"ל ידוע שיש בעיקר אשכנזים ולכן מחשיבים אותם ליותר "משכילים"
יש לא מעט דתיים, ופעם גדוד 50 [נח"ל מוצנח, שזה סוג של יתרון על הגדודים של גולני. סטייל צנחנים כזה] היה ידוע בתור גדוד של קיבוצניקים ועולים חדשים, אבל זה כבר ממש לא ככה.
דרך הגיבוש יחטיות אתה יכול להגיע בין היתר לסיירת נחל שנחשבת מאוד איכותית [אבל לא הכי...] ואפשר גם להגיע לפלס"ר שריון שזה אחלה יחידה, מאוד מובחרת וסודית ורוב המתקבלים הם דווקא נפלים של יחידות עלית אבל הם יותר מסיירים, פחות יורים ואם כן אז רק חיסולים מדוייקים והכוונת הטנקים והמוטו שלהם הוא "ירית - נכשלת".

מהצד השני יש את גולני, שהלםפ יש את המורשת קרב, את הגאווה וידוע שהמורל שלהם הוא הכי גבוה שיש, יש את גדוד 12 שידועים כ"חכמים" שם בדרך כלל הולכים כאלה עם קב"א יותר גבוהה אבל לא בהכרח [הם לרוב נמצאים בעזה בשירות השותף אבל לא רק], 13 פחות מתבלטים ו51 הם בכלל ידועים כ"המתאבדים החיים" לשם הולכים האנשים הכי שרוטים שיש[!!!] אבל המורל אדיר! בהתחלה המון מכות וצחוקים אבל בשירות הקשר בין הלוחמים הוא אדיר, החברים שלך יקפצו על רימון בשבילך [וכך קרה, רועי קליין ז"ל], לאחרונה החלו לגייס ל51 הרבה ביני"שים במטרה להעלות את האיכות ותכלס כמה שזה נשמע שילוב מצחיק הוא שילוב מנצח! 13 ו51 נחשבו בעבר כ"ילדים הרעים" כי הם נהגו לערוך טקסי חניכה משפילים לצעירים אבל המחטים האחרונים נכנסו בהם חזק ולכאורה הטקסים אללו פסקו.
לגולני יש את היחטיות מהטובות בצהל [אם לא הכי.. אבל תלוי בקרב,בתקופה וכו'...] יש להם את אגוז שזו יחידת חיסול נטו [קשה מאוד להתקבל דרך הגיבוש, בערך 5 במחזור] , יש את סיירת גולני שהיא נחשבת הסיירת הכי טובה מבין היחטיות בצהל [יש החולקים על כך..] שעוברת את אחת ההכשרות המטורפות, כמובן שיש את העורב והפלחהן והפלחיק שלכולם הכבוד שלהם.

בשורה התחתונה מה שיש לי לומר לך זה ככה, תכלס תכלס הכל אותו הדבר! כולם קופצים מקו לקו, יש כאלה שיותר טובים פה ויש כאלה שיותר מאומנים שם, אבל בסופו של דבר הכל אותו הדבר! לכולם יש כבוד ולכולם יש גאווה וכולם מכירים בצבא אחלה אנשים.
השאלה היא מה מתאים לבנאדם שחושב להתגייס, בדרך כלל זה מורשת אבא/דוד/סבא , לפעמיים טלויזיה או חברים או אחים של חברים. אתה יכול להגיע בכל אחד מהם לתפקידים אדירים ואפילו להיות הרמטכל הבא [בוגי מהנחל, ואשכנזי מגולני].

דבר אחרון שיש לי לומר לך, זה שאל תקשיב לאף אחד פה ואם הייתה לי נטייה לאחד הגדודים זה אני אישית, אבל אתה צריך להחליט בעצמך. שב על זה, חפש קצת באינטרנט, תתיעץ עם משפחה אבל בסופו של דבר אתה צריך להחליט כדי שלא תקלל ב3 שנים הבאות את SEXBOY52 כי בתפוז הוא רשם שנחל זה לוקסוס.. [ותאמין לי שתקלל המון!]
[ד"א אם אתה רוצה נחל/גולני תמלא את היחש בתבנית הבאה:
1)גולני/נחל - 5
2) " - 3
3) גבעתי - 2 . וכל השאר 1...]

בקיצור אני מאחל לך המון בהצלחה, תבחר נבון והעיקר שתיהיה מרוצה
[סורי על החפירה P: הייתה לי מוזה]

נערך לאחרונה ע"י מה יהיה? בתאריך 29-01-2008 בשעה 18:48.
ישן 29-01-2008, 20:11
  nir933 nir933 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avirano שמתחילה ב "נח"ל / גולני"

למורעל 1990(ואני אחד שרחוק מלהתגייס)

כ"כ גיבור- גולני הכי טוב, נח"ל - שמאלנים.
רק שתדע, שבשטחים, שזה מקום עם מלא פעילויות מבצעיות ובמלחמת לבנון השניה, הנח"ל היו מעולים וביצעו את כל המשימות - כל הגדודים, כולם.
גולני גם הם(למרות ששמעי שהיה סירוב כניסה אבל למי איכפת) היו מעולים, אבל לא יותר מעולים מהנח"ל.
וגדוד 51 שאתה כ"כ מתפער ממנו, שותק כמעט לחלוטין במלחמה(לא שבאשמתם...).

אל תעשו השוואות, באמא שלכם. אם זה הקטע שלכם מה יותר מי יותר טוב, בסופו של דבר כולם משתחררים וזה בהחלט לא כמו להשוות בין ג'ובניק לבין קרבי שזה עוד ניתן להבנה(חס וחלילה, שלא תבינו לא נכון! ג'ובניקים וקרביים תורמים את המאה אחוז שלהם ואי אפשר להגיד שקרבי יותר ישראלי מג'ובניק. התנאי שירות והיעוד שונים)

נערך לאחרונה ע"י nir933 בתאריך 29-01-2008 בשעה 20:29.
ישן 29-01-2008, 21:18
  מה יהיה? מה יהיה? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני אנצל את האשכול ואשאל מה..."

אני לא סגור על העניין של הצניחה, אם אני לא טועה הם כן מקבלים כנפ"צ [אבל אני אברר בהקדם].
תכלס כל הגדודים עושים פחות או יותר אותו הדבר אבל אם אתה מתעקש לחפש שוני אז הם לכאורה יותר "איכותיים" אבל זה כל פלוגה תגיד לך! הם כאילו באותו סגנון של 12 מגולני ו890 מצנחנים שנחשבים ה"מובילים" והאיכותיים אבל זה שטויות, כעקרון מה שקורה הוא דבר יפה שכזה:

הכבוד גורם ליותר אנשים לרצות להתגייס לגדוד המסוים, מגיע מצב שבו יש יותר מועמדים בתוך הנח"ל שמעדיפים את גדוד 50 ומה שקורה זה שמעלים את הרף, לדוגמה גיבושים, ואז קב"א ואז סיעפי ליקויי, מה שגורם לגדוד להיות לכאורה יותר איכותי אבל כולם יודעים שקב"א שווה לתחת.

אבל תדע שלמרות כל הכבוד ליחידה דווקא גדוד 931 הפתיעו בענק במלחמה האחרונה בביצועים מדהימים, בין היתר 2 זכו האיתור, אחד בעוז והשני במופת!
אבל זה מה שנקרא הבנאדם הנכון בזמן הנכון..
בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שברמה הזאת הכל אותו הדבר, תלך לגדוד שאתה הכי מתחבר איתו וזהו, כנפ"צ או לא כנפ"צ בסופו של דבר כל לוחם יגיד לך שמה שעושה את הגדוד זה האנשים! ככה שכל עוד שאתה מרוצה מהחברה וכיף לך ויש צחוקים הכל יהיה טוב אפילו אם תיהיה איזה קלדנית [עם כל הכבוד!]

בקיצור בחורצ'יק, אני מאחל לך בהצלחה מרובה ושיהיה רק טוב
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר