לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2005, 18:43
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
הקשר הוא ששניהן בעיות מוסריות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "מאוד חשוב, אבל רק תסביר לי מה הקשר?"

א. לראות אנשים רעבים
ב. התעללות בחיות

לפני דעתי מכל תחלואי החברה צריך להפטר אבל אצלי בסדר עדיפויות אנשים קודמים לחיות.
אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני בן - 27 וכשאני הייתי קטן לא היו דברים כאלה . אנשים לא מתו מרעב , לא היו מקבצים נדבות בצמתים (היינו רואים את זה רק בטלויזיה) אני אפילו אצטט לך קטע משיר שמסביר שכל ההתקרנפות שקורת פה ב 15-20 שנה האחרונות לא הייתה קיימת
השיר נקרא "החיים היפים" :
"נותרו עוד קצת חובות
אבל חובות הם רק חובות
ואיש עוד לא הושלך
בגלל משכנתא לרחובות"
אז כן
במדינתנו משליכים אנשים בגלל משכנתא לרחובות
זקנים אוספים ביום שישי פירות וירקות רקובים מהפחים
ילד מתבייש ללכת לבית הספר כי אין לו אוכל לארוחת עשר
אתה יודע שיש אנשים שעובדים 12 שעות ביום ולא מגיעים ל- 4500 שקל ?
אתה יודע שיש 10% מובטלים במדינה ?
אתה יודע שיש פועלים זרים שעובדים בשביל פחות ממשכורת מינימום ? שמרביצים להם במקרים רבים לא משלמים להם ואז מגרשים אותם בבושת פנים מהארץ ? שמעת על המושג עבדות ?
קראת בעיתון של יום שישי על ילדות מחדרה בנות 14 ו 15 שהולכות לנקות בתים בקיסריה כדי שיהיה כסף למשפחה ?
אז עם כל הכבוד לקופים , יש בעיות יותר תכופות אני אישית יכול למנות חמש ככה בשביל הכיף
1. בישוב צורן בצפון יש אנטנות של בזק ושנאי חשמל שגרמו לעלייה תלולה המקרי הסרטן
2. באמצע יפו עובר לך צינור ביוב עילי על מה שהיה פעם שדרות ירושלים , הוא כבר כמה פעמים נפרץ בטעות , מפיץ מחלות והכל למה ? כי לערבים הישראלים אין מעמד בארץ הזו . אתה מאמין שברמת אביב גימל היו עושים צינור ביוב עילי של כמה קילומטרים ?
3. הידעת שיש מגזר שלם באוכלוסיה שבמודע מחליט להיות נטל על כולם ? הידעת שכל תלמיד ישיבה מקבל הקצבות בלי שעבד יום מימיו ? בלי ששירת בצבא ? שהוא קם כל בוקר בידיעה שיש יהודים שעובדים והם יפרנסו אותו ?
4. כל יום עוברות את גבול מצריים ישראל ,בעזרתם האדיבה של עבריני ארצנו וכמה בדואים, בנות מחבר העמים אם שמרצונן אך בעיקר לא מרצונן, לאחר מכן הן "נבדקות" על ידי רועי זונות (סרסורים) נאנסות בהרבה מקרים , נמכרות מאחת לשני , נאלצות לקבל 20 לקוחות ביום , מקבלות כדורים לאיחור המחזור כדי שיוכלו לעבוד יותר ימים , מוכות ומושפלות על בסיס יומי וכשכבר מגיעות להתלונן מטיסים אותן חזרה לארץ ממנה הן הגיעו כי הן נכנסו בדרך לא חוקית לארץ , או שמשכנים אותן בבתי מלון עד למשפט של מי שהן התלוננוכנגדו ואז זורקים אותן על מטוס וחזרה לארץ שלהן.
5. חינוך - אנחנו מקום 28 בעולם במבחנים השוואתיים שנערכו לא מזמן - כולם התלהבו זו הייתה התקדמות ממקום 36 שהיה שנה לפני כן . שכחו רק לציין 2 עובדות מאוד חשובות הראשונה לפני 20 שנה היינו בין המקומות הראשונים השניה - בחישוב הציונים הכולל לא נלקחו שני מגזרים גדולים - המגזר הערבי שההשקעה בחינוך בו אי אפסית והתוצאות בהתאם והמגזר החרדי - שנותן לעצמו אוטונמיה ללמד ( או בעצם לא ללמד) מה שהוא רוצה כך שמתקבלים בוגרי בית ספר שיודעים את התורה מצויין אך לא מבינים מילה באנגלית ומתקשים בביצוע פעולות מתמטיות פשוטות (אבל זה עובר אחרי שמתחילים לחשב את הכספים של ההקצבות , תרומות גניבות וכו') שלא נדבר בכלל על ההיסטוריה של מדינת ישראל ושל העולם בכלל .

הנה 5 בעיות במדינה שלנו שקודמות לקופים
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

נערך לאחרונה ע"י jolynana בתאריך 02-03-2005 בשעה 18:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2005, 19:11
צלמית המשתמש של jolynana

זה נראה כאילו יש לך ויכוח
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "אין לי שום ויכוח איתך.."

מאוד חשוב, אבל רק תסביר לי מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jolynana שמתחילה ב "עניי עירך קודמים"
פה אנחנו מדברים על התאכזרות בחיות שאותה צריך להפסיק ובקישור
שהבאת, פתרון הבעיה הוא בהקצאת יותר תקציב להורדת הפער בחינוך
אפשר להתיחס ברצינות לשני הדברים.

זה מה שאמרת ואני הסברתי את הקשר.
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !

ישן 02-03-2005, 19:33
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
אני בהלם אני בשוק אני המומה:(
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "ישראל נגד חוות מזור-זהירות תמונות קשות!!"

kube, א_י_ש,jolynana ,תסלחו לי כן, אבל שלושתיכם מזכירים לי תקופה אחרת בהסטוריה שלנו, שום יצור חיי לא נולד על מנת לסבול,כל היצורים החיים נולדו על מנת להיות חופשיים ולא על מנת לשרת אותנו בשום צורה, לצערי אנחנו חלק מגלל החיים וחיביים לאכול בשר/חלב וכיוצא בזה, אבל אין שום סיבה מוצדקת לכך שאנחנו ננצל אותם למטרות קוסמטיקה ומטרות רפואיות, רק שתדעו לכם יש לא מעט רופאים בארץ ובעולם שהם נגד ניסויים בבעלי חיים למטרות רפואה להזכירכם אנחנו בנויים אחרת מבעלי החיים ומן הסתם מה ש"מרפא" אותם ממש לא ירפא אותנו.
אנחנו כאנשים מאוד מאוד דומים לקופים ויש האומרים שאנחנו אפילו המשך אבולציוני שלהם, אבל אין זה אומר שמה שעובד עליהם יעבוד עלינו ויש לא מעט מחקרים שיעידו על זה.

אני רוצה להכריז כאן על כך שלא רק קופים/עכברים וארנבות הם קורבן כיום מתקיימים ניסויים גם כאן אצלנו בכלבים וחתולים תגידו לי אתם איך הפכו ידידינו הטובים ביותר לחיות מעבדות????

לכל המעוניין מאמרים מתוך הקמפיין של רופאים מהארץ ומעולם נגד ניסויים בבעלי חיים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.isav.org.il/themes/Milo/images/pixel.gif]
קמפיין: רופאים נגד ניסויים בבעלי חיים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.isav.org.il/images/sections/240x80-Doctors.gif]

http://www.isav.org.il/modules.php?...showpage&pid=54

ישן 02-03-2005, 19:38
צלמית המשתמש של jolynana

גברת דשא היקרה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "אני בהלם אני בשוק אני המומה:("

תצטטי לי בבקשה איפה שאמרתי שזה בסדר לעשות ניסויים בקופים ?
זה לא נכון ולא טוב לעשות ניסויים בקופים
אבל יש דברים יותר חשובים לטפל בהם
זה מה שאמרתי

ישן 02-03-2005, 20:06
צלמית המשתמש של jolynana

אין בעיה סלחתי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "סלח לי יקירי,"

והנה נשיקה בחזרה רק שהגרה לא תראה

לפי דעתי הגישה שלכם לעניין היא לא נכונה
כשיש ביקוש תמיד יש היצע
אני אתן דוגמא שעבדה למופת
העיר לוד נודעה ב"כספומטים" שלה סידור מאוד נוח בו אתה משאיר כסף בחלון ומקבל את מנת הסם שלך. הנרקומנים ניו מגיעים במוניות לוקחים את הסם וחוזרים לעיר ממנה באו.
מפקדי משטרת לוד ניסו שנים להלחם בסוחרי הסמים אך על כל אחד שעצרו קמו עוד עשרה. עד שמונה מפקד חדש למשטרת לוד שעשה מעשה:
הוא העמיד שוטרים ומחסומים בכניסה לעיר ועצר את שטף הקונים. נהגי מוניות שהסיעו נרקומנים הוזהרו כי בפעם הבאה שיתפסו תוחרם להם המונית . נרקומנים שניסו להגיע בכוחות עצמם מאלצו לעשות פניית פרסה בכניסה לעיר וללכת לחפש את המנה היומית במקום אחר.
עד מהרה הבינו סוחרי הסמים כי אין להם קונים אין להם הכנסות , והם עברו לעבוד בענפי תעסוקה חוקיים , תוך כדי זניחת חיי הפשע.

אתם רוצים להפסיק את גידול הקופים לניסויים
תדאגו שאנשים לא יוכלו לבצע את הניסויים , שהתרומה למדע תהיה אפסית כך יעלם המנהג הבזוי הזה

ישן 03-03-2005, 22:27
  kube kube אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
אשת דשא..אשת אשכולות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "אני בהלם אני בשוק אני המומה:("

אבל
ציטוט:
אבל אין שום סיבה מוצדקת לכך שאנחנו ננצל אותם למטרות קוסמטיקה ומטרות רפואיות

ראית פעם אדם זקן שמפחד מהרגע שמחלת האלצהימר תישתלט עליו?
גם את בטוח לא חושבת שהמטרה היית לברר כמה תמונות הקוף יזכור

לקוסמטיקה זה פשוט עוול ,ופה את כן צודקת

ציטוט:
, רק שתדעו לכם יש לא מעט רופאים בארץ ובעולם שהם נגד ניסויים בבעלי חיים למטרות רפואה

וכמה בעד?
באחוזים זה יותר אן פחות?

כלב וחתול הם לא הידידים הכי טובים שלי,הם רק חיות מחמד שבאות למלא איזה שהוא צורך ,אל תישאלי אותי מה ,כי אני לא יודע

אישית לא הייתי מסוגל היום להכאיב במודע לזבוב
בעבר יכולתי כשהיה צריך למשל להאכיל חיות בגן החיות ,ולצורך זה הומתו בעלי חיים אחרים.
כי מה לעשות,הם לא היו צימחונים
את זה רק האדם מסוגל להמציא

נ.ב
חתימה נהדרת יש לך
ישן 03-03-2005, 22:02
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
אסור להתעלל סתם בבעלי חיים, אך חובה לקיים ניסויים רפואיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "ישראל נגד חוות מזור-זהירות תמונות קשות!!"

בשל רצון למנוע "התעללות" מיותרת בבעלי חיים, אושר בעבר השימוש בחומר "התאלידומיד" כמשכך כאבים לאחר סדרת ניסויים מצומצמת בבעלי חיים.
בשל הרצון לצמצם את הפגיעה בבעלי חיים, לא נוסתה התרופה בבע"ח נקבות בהריון ולא נבחן ההשפעה שלה על העוברים.
בעולם המערבי החל שימוש נרחב בחומר כמשכך כאבים לנשים יולדות ורק לאחר מאות מקרים של תינוקות פגועי גפיים התחילו להבין שמשהו אינו כשורה.
מחקרים מאוחרים יותר שבוצעו בבע"ח גילו את הנזק של החומר על עוברים.

כך שלכל מטבע שני צדדים.

אם היו מוסיפים בסוף הסרט המזעזע של הקופים עוד 10 תמונות של ילדים פגועי גפיים אני מניח שהדיעה על הנושא היתה משתנה.

המקור לנתונים: מכון וייצמן
http://www.weizmann.ac.il/IUF/mamarim4.html

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר