לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2008, 19:07
  Gateless Kingdom Gateless Kingdom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.08
סקר G800? N95 8GB? N82? F490?...

G800 של סמסונג - מצלמה 5 מגה, פלאש קסנון, כיסוי אלומיניום, זום אופטי, פוקוס עם זיהוי פנים / ללא מאפיינים מיוחדים אחרים פרט למצלמה (שהיא מדהימה, אין ספק)

F490 של סמסונג - מצלמה 5 מגה, מסך מגע עצום ואיכותי עם מעקב אחרי משיכות אצבע, דק מאוד / ללא אינטרנט אלחוטי, ללא GPS, ללא מערכת הפעלה פתוחה... פחות או יותר נגן MP4 עם מצלמה איכותית ופלאש לד

K850I של סוני אריקסון - מצלמה 5 מגה, פלאש קסנון, לא גדול בהרבה מפלאפון רגיל / וזהו... גם לא נראה טוב במיוחד

N95 8GB של נוקיה - מצלמה 5 מגה, אינטרנט אלחוטי, GPS, מערכת הפעלה פתוחה, המון זיכרון / רחב ועבה, פלאש לד

N82 של נוקיה - מצלמה 5 מגה, אינטרנט אלחוטי, מערכת הפעלה פתוחה, פלאש קסנון / הוא פשוט עצום... אפילו יותר מהN95

KU990 של LG - מצלמה 5 מגה, פלאש קסנון, מסך מגע / אין אינטרנט אלחוטי,נראה פשוט רע

פספסתי משהו בקטגוריה של 5MP? לא נראה לי שמשהו משמעותי...
ולסיכום:
השימושי ביותר N95 8GB ובעיקר בגלל שיש לו מערכת הפעלה פתוחה ואינטרנט אלחוטי, המצלמה הטובה ביותר היא של ה G800 של סמסונג... איכותי + זום אופטי בפלאפון זה משהו איכותי ביותר, המגניב ביותר זה הF490 ובעיקר בגלל שהוא דקיק עם מסך מגע, פלאפון, ובניגוד לIPhone, יש לו מצלמה 5MP...

והשאלה היא....מה אתם הייתם קונים?

נערך לאחרונה ע"י Gateless Kingdom בתאריך 03-02-2008 בשעה 19:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2008, 17:49
  Gateless Kingdom Gateless Kingdom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.08
אני חייב להודות שגם אני פיתחתי אובססיה לגבי N95 8GB
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gateless Kingdom שמתחילה ב "G800? N95 8GB? N82? F490?..."

אבל הוא לא מושלם.. והגודל, חוסר במסך מגע (מה ששולל מקלדת נוחה שתוצג עליו) והחוסר המשמעותי הזה בתריס למצלמה...כל מה שנשאר לעשות הוא לחכות ל I900 של סמסונג שיוכרז בעוד 5 ימים ובתקווה שיגיע לארץ בחצי שנה הקרובה ולא יעלה כמו שני N95.

הדבר היחיד שאני מצטער עליו הוא שלמרות כל האופציות שמצאתי, הפלאפון היחיד שהתייחסו אליו הוא N95 8GB...
או שאנשים מתייחסים לדברים הרלוונטיים לארץ בלבד,
או שלא ביצעו סקר שוק רחב מספיק,
כי כמו שכבר אמרתי... אני מעריץ את N95 8GB... אבל הוא לא מושלם!
יש אופציות אחרות?

ולגבי התגובות:
חוסר התריס בN95 8GB הוא נקודת התורפה שלו... אין ספק... אבל כשעושים חשבון שכרטיס 8GB עולה בסביבות ה 500 ש"ח והמסך יותר גדול והסוללה (שהיא חסרון עצום בN95) החזקה יותר, מגלים הפרש קטן של כמה מאות אחדות של שקלים שפשוט משפרים את החוויה בפלאפון
ישן 09-02-2008, 20:17
  Aurora5000 Aurora5000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Gateless Kingdom שמתחילה ב "אני חייב להודות שגם אני פיתחתי אובססיה לגבי N95 8GB"

הסיבה שהתייחסו רק ל N95 8G היא לא בגלל שהוא יותר רלוונטי לישראל אלא בגלל שהתייחסו אליו יותר בכלל, בכל העולם. ה N95 עשה הרבה רעש ולכן כולם מדברים עליו. ולדעתי הרעש מוצדק, כי למרות החסרונות והאכזבות המסויימות, אני לא חושב שיש כרגע פלאפון שמאגד בתוכו את כל התכונות שיש לN95 ובאותה הרמה. אני חושב שלא קל ליצרני סלולר אחרים להתחרות באיכות ובנסיון של נוקיה, גם אם יש להם מכשירים דומים. מי שרוצה להיווכח, יכול ללכת לכתובת הזאת:
http://www.gsmarena.com/search.php3
להכניס בקטגוריות החיפוש את הקריטריונים הטובים ביותר בכל קטגוריה חשובה. תוצאת החיפוש תציג 3 מכשירים- N95, N95 8G ו- N82...

ובקשר לאפשרויות:
הN82 נשמע כאילו הוא יותר טוב מהN95 הרגיל לפחות, אולי גם מה8G, אבל לדעתי הפלאש הטוב יותר והחידושים הקטנים כמו מסך מתהפך בילט אין (לN95 צריך תוכנה חיצונית) לא שווים את ה 0.4 אינטש מסך פחות. לראות סרטים בN95 8G זה חוויה. (בתנאי שהם מקודדים טוב)

סמסונג G800 נראה נ ה ד ר. אני לא מבין איך סמסונג וLG יכולים להשמיט WIFI מהמכשירים שאמורים להתחרות בN95. לדעתי (כמישהו עם אלחוטי בבית) WIFI זה מכריע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר