לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 15:07
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
ידיד נדבק.

טוב אז ככה.
כשהייתי בגן, היה לי ידיד ממש טוב. מאז אותה תקופה, אמא שלי הפכה לידידה ממש טובה של המשפחה שלו, ואפילו הפכה אותם לסנדקים שלי. אני והוא לעומת זאת, די הפסקנו לשמור על קשר חוץ מהפעמים שהמשפחות שלנו היו נפגשות.
ובפעם האחרונה שהמשפחות נפגשו, הוא החל להביע עניין. מאז כמעט כל שבוע, הוא מתקשר אלי ושואל אם אני רוצה לצאת לבלות איתו.
עכשיו הקטע הוא, שאין לי על מה לדבר איתו. אין לנו תחומי עניין משותפים. והוא לא מהאנשים שהייתי מתחברת איתם בצורה טבעית. ואני אומרת מניסיון, לא בגלל דחייה על הסף.
והבעיה שכבר נגמרים לי התירוצים. ואני לא יכולה לומר לו בפנים שאני לא מעוניינת בקשר. גם כי זה פשוט לא יפה, וגם כי אמא שלו סיפרה לאמא שלי שסיפרה לי, שלבנאדם ממש קשה לתקשר עם אנשים, מה שגרם לי לרחם עליו.
חוץ מזה שאם אני אדחה אותו, יהיה לי ממש לא נעים גם מהמשפחה שלו, בגלל הקשר שלה עם אמא שלי.

אגב, יש לי חבר והוא מודע לעובדה הזאת, כך שאני חושבת שהסיבה שהוא כל הזמן מחפש לבלות איתי זה כי כנראה אין לו הרבה חברים, ולא עניין רומנטי בי נגיד.

אני באמת זקוקה לכל עצה שהיא, תודה מראש [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 23:39
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "ידיד נדבק."

תכלס כמו שאני רואה את המצב, מדובר על אדם שאין לו כל כך חברים ובאמת מחפש את הקשר הזה אז הוא "נטפל" אלייך. בסך הכל הבנאדם נשמע די מסכן והאמת שכשקראתי את ההודעה שלך די ריחמתי עליו.
אני יודע שלפעמים אין לנו סבלנות לאנשים שונים מאיתנו ולאנשים שקשה להם מבחינה חברתית, אבל תחשבי איזה דבר מדהים תעשי בשבילו אם תדברי איתו פעם בכמה זמן, אולי אפילו תפגשו (!) ותשבו על כוס קפה או משהו.
מן הסתם - אולי כרגע אין לכם הרבה במשותף, אבל את שוכחת שהוא בנאדם סגור מבחינה חברתית ושאולי לא היכרת אותו באמת עד הסוף.
אולי תרוויחי מכל הסיפור הזה ידיד טוב. אולי סתם תעשי קצת טוב על הלב למישהו שקצת קשה לו.
אם לחבר'ה כאן לא איכפת לתת לך עצות איך להפטר ממנו באמצעות שקרים, תירוצים והתפתלויות שיהיה להם בכיף, אבל לי קצת קשה לייעץ לך לעשות דבר כזה.

ישן 05-02-2008, 10:55
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "בתור מישהי שגם המצב החברתי..."

אחד הלקחים שאני למדתי בקשר לאנשים הוא לא לעשות דברים מרחמים (כן מתוך דאגה כנה) ולא לעשות דברים בכח.
אם את גוררת אותו כדי שייצא מהבית והוא מתעקש אח"כ לחזור על כך שהוא רוצה ללכת הביתה - עדיף לא להוציא אותו.
(יצא שזה נשמע כאילו מדובר בכלב, ואולי זו באמת הבעיה).

אני חושב שכדאי לעמת אותו עם הדברים, "ניסיתי להוציא אותך ואתה כל הזמן מתלונן. אם אתה באמת רוצה לצאת ולבלות...
אם לא...". חבל להתחיל לסחוב אותו בניגוד לרצונך ולשמוע תלונות, או להגיד לו "לא" ולראות פרצוף.
שימי דברים על השולחן, את מספיק דיפלומטית בכדי להציג את זה בצורה לא פוגעת (או כמה שפחות פוגעת).
עצם העובדה שאת שואלת פה מראה שאכפת לך, אז תדאגי שגם הוא יקבל את הרושם שאכפת לך ושזה מוצא אחרון.
תנהלו שיחה.

כל האמור הוא דעתי ודעתי בלבד...
ישן 05-02-2008, 17:25
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "חחח הבנתם אותי לא נכון XDDD"

אני חושבת שצריך לעשות לו שיחה רצינית על גישה. לנער אותו טיפה מה"אומללות". בפעם הבאה שהוא מתחיל לילל, תפני אליו בתור ידידה >כן, כן< ותנאמי לו קצת על גישה ואופטימיות. מה הכוונה?

אפשר להגיד לו: "שמע, זה שתתלונן לא יעביר את הזמן מהר יותר. נסה להנות. בוא תשתתף איתנו! תראה כמה יפה הלילה.. וכמה נחמד להשתחרר טיפה מביה"ס המעיק הזה.." ותנסי להראות לו חצי בצחוק, חצי ברצינות את הצד הכיפי. תוציאי אותו מהמרירות הזאת. להתלונן זה דבר ממכר שרק מושך אותנו לעוד יותר סבל ומרמור.
תדברי בעדינות ותהי קשובה לאיך שהוא מקבל את הדברים. תשאלי אותו מה לא כיף, תראי לו שזאת רק צורת ההסתכלות שלו. ונסי לשתף אותו בבילוי.

אני לא מכירה אותך ואיך את נוהגת בחברת אנשים ומה האופי שלך. אבל אני יודעת שאני הצלחתי בעזרת הדרך הזאת >בשינויים קלים בהתאם למצב< לעודד לא רק את החברים שלי, אלא גם את עצמי, בימים רעים.

סה"כ אני חושבת שהבחור צריך תשומת לב. התלוננות היא דרך לקבלת תשומת לב >אני חטאתי בזה לא פעם<. ככל שתופסים את זה מהר יותר, ככה אפשר לתקן ולשנות את זה ובכך להגדיל את הזמנים הנעימים יותר.

ישן 06-02-2008, 17:48
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

יש פה בהחלט מקום למחווה מרצון טוב.. השאלה היא, איך הוא מרגיש כלפיך?
אם ממש יש לו רגשות כלפיך, המחוות האלה לא ממש יכולות להועיל למצב.. הוא יחשוב שהמצב השתנה ופתאום יש אור ירוק ואפשר לתלות את הציפיות בשמיים. ואז הוא בעצם יקבל סוג של סטירה בנוגע לאופן הקשר ביניכם.. במיוחד לאדם כמוהו, זה דבר שהוא לא רגיל וסביר להניח שהוא יקח את זה קשה.
מצד שני, אם הוא רק צריך קצת קירבה וחום וחברות, אז באמת אין סיבה שלא תעשו דברים כאלה.. בשביל בנאדם כמוהו להסתובב עם מישהי ולהיות מקובל חברתית מבחינתה, ועצם ההרגשה הזאת , שהוא רצוי, יכולה להפוך שמיים וארץ.

שוב, יש פה שאלה של זהירות.. תחקרי את העניין אבל אל תלכי יותר מידי רחוק.
אגב כל הכבוד לחבר שלך על הליברליות..
I'm praying
Dear lord above

ישן 07-02-2008, 22:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה רעיון

מה שצריך לעשות כאן הוא להציב גבולות - גם לעצמך וגם לו. אבל השאלה היא כמובן מה יהיו הגבולות ועד כמה הם יהיו מנתקי-קשר.
מכיוון שאת לא רוצה לסגור את הדלך לחלוטין בפניו, ומצד שני את מרחמת עליו וכן רוצה להוות לו איזו כתף חברתית להישען עליה בתקופת בדידותו עד שימצא ח'ברה משלו, אז ניראה לי שהכי כדאי זה לקבוע לו (וגם לך) "שעות קבלת קהל".
אולי שיהיה איזה ערב אחד בשבוע שאתם תבלו יחד - עם או בלי חבר/חברים/חברות שלך, ערב קבוע אחד, לא יותר. אולי אפילו שעות מסויימות שבהן הוא לא יוכל להתקשר אלייך. ממש כמו אשת עסקים. הוא ייקח ממך מה שהוא רק יכול, רק בגלל שאין לו, לכן עדיף שלא כל הזמן תהיי נגישה, כדי שלא ייקח ממך יותר ממה שאת מוכנה או מסוגלת לתת. ברגע שאת נגישה לו בערך כל רגע שהוא מצליח לתפוס אותך, זה מציב אותך תמיד במין כוננות כזו של איך לדחות אותו בעדינות. אבל אם יהיה לכם זמן קבוע, זה יוריד ממך קצת את המתח, ותוכלי להכין את עצמך מראש לגבי מה לדבר איתו.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 08-02-2008, 15:28
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בעעע... אתמול התקשרתי אליו ושאלתי אם חברה שלי יכולה לבוא איתנו...

והתגובה הראשונה שלו הייתה "לא כל כך."
ובנקודה הזאת בזמן שאני מדברת איתו אני מתחילה לחשוב "הו פאק... יש לו משהו אלי."
אחרי זה הוא הסביר לי שהוא לא כ"כ מכיר אותה (ואפשר לחשוב שאותי הוא כן מכיר...).

איכשהו הצלחתי לשכנע אותו שיביא חבר, שנהיה שתי בנות ושני בנים. כי סתם להיפגש לבד איתו אני לא יכולה כי לא נוח לי מהחבר שלי. (זה התירוץ היחידי שקפץ לי לראש באותו הרגע).

קיצר הוא הסכים בסוף.
אבל אני חייבת לציין שרמת ה"אי נוחות" שלי ממנו עלתה לשחקים עכשיו |:
גם בגלל החשש הראשוני שלי, וגם כי שוב, הוא עושה רושם של "אנטי".

אני מבינה את מה שנאמר פה, (תודה אגב על כל התגובות).
אבל אני ממש לא רוצה להעמיד את עצמי במצב של אי נוחות, רק כי הוא בודד... אני מרגישה שאני עוזרת לטפל ב"מקרה סעד", במיוחד שהוא לא עושה שום מאמץ לעזור לעצמו. (מצטערת אם אני נשמעת אגואיסטית וכלבה, אבל זה מה שאני מרגישה).

בכל אופן נראה איך ילך היום בסרט, אם אי הנוחות, החוסר יכולת לתקשר בינינו וה"אנטי" ימשכו, אני אנסה למצוא דרך לדחות אותו... \:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר