לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 17:41
  sinos sinos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.07
הלכו החלומות ואיתו גם הרעל.

אחרי שלא עברתי ירפ"א, יצאתי על רפואי בגיבוש מטכ"ל, ולא עברתי גיבוש צנחנים, אחרי שדחו לי את הגיוס למרץ, מילאתי מנילה של תקווה, גולני-5, נחל-3 , גבעתי-1.
כולי תקווה לקבל לפחות אחת מחטיבות החיר המצוינות האלה, נכנסתי לקיוסק המידע, וראיתי שאני מתגייס ב24 למרץ, בדקתי בתאריכים פה בפורום, ומתברר שזה הנדסה קרבית, השאלה היא כזאת. למה לכל הרוחות מכל המחזור גיוס הזה דווקא אותי דפקו כל כך, לא דירגתי בכלל את הנדסה קרבית בשאלון ההעדפות, למה החליטו לשבץ אותי שם, בבקשה ממכם אנשים טובים, מה אתם ממליצים לי לעשות, כי ת'אמת כמה שרציתי להתגייס מהיום שעשיתי את הצו הראשון, כמה שרציתי להיות הכי קרבי שיש, ולתרום הכי הרבה, עכשיו בא לי לקחת ת'רגליים, ות'אזרחות האירופאית שלי, ולהגר מפה, כי אין לי יותר כוחות להתאכזב מהצבא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 17:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sinos שמתחילה ב "הלכו החלומות ואיתו גם הרעל."

1. למה? כי כנראה שהמכסות של החטיבות מולאו.
2. בכל מקרה היית מתאכזב - בשום מקרה לא היה מתרחש מה שאתה חושב שמתרחש, ואז מה? גם היית הולך?
3. אני אומר את זה בפעם האלף - הצבא הוא לא תכנית כבקשתך.
4. אין מה להתאכזב מהנדסה קרבית, חיל מצויין עם אנשים טובים ותפקידים מעניינים.

ההמלצה שלי היא לעשות את המקסימום עם מה שיש - יש דברים שאתה לא יכול להשפיע עליהם, כמו שיבוץ. יש דברים שאתה כן יכול להשפיע עליהם - כמו מה תעשה עם השיבוץ. אם אתה חושב שאתה תתרום יותר בתור חי"רניק מאשר מוהנדס, אני כבר אומר לך - שכח מזה. גודל התרומה הוא כגודל ההשקעה ולא פונקציה של שיבוץ.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 04-02-2008, 18:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי sinos שמתחילה ב "העניין שאין לי שום רצון לשרת..."

מה שמניע אותך לשרת בגולני יגמר בשניות - הבטחה שלי. רוב אלה שבאו בגלל "רעל" או גאוות יחידה, חטפו את הסטירה של המציאות מהר מאוד - חלק התאוששו וחלק עפו.
לכל אחד יש משהו אחר שמניע אותו, ובד"כ מה שיחזיק אותך זה הקשר שיש לך עם החבר'ה ביחידה - וכאן אין הבדל בין גולני, גבעתי, הנדסה או תותחנים. כולם נמצאים באותו חרא.
אתה אומר שאתה רוצה לתרום הכי הרבה? להיות קרבי? זה מה שאמור להניע אותך, ולא איזו כומתה תשב לך על הכתף. גם ככה, אתה לא תראה אותה רוב השירות.

קצת לא ברור לי איך אתה טוען שהנדסה קרבית הם לא קרביים מספיק - יהל"ם עושים עבודה מטורפת, צמ"ה נמצאים בכל מקום שיש בו לחימה, והגדודים עושים עבודת חי"ר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 04-02-2008 בשעה 18:06.
ישן 04-02-2008, 18:12
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
ננסה להעריל אותך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sinos שמתחילה ב "פשוט השקעתי כל כך הרבה מאמץ..."

אתה יוצא רובאי 07 מהנדסה, ובנוסף לכך אתה גם יוצא מאימון מתקדם כפלס 0משהו (לא זוכר,) אומנם מן הסתם חי"ר תמיד יקבלו את המשימות היותר איכותיות אם נתייתם היא לכיוון פעילות חי"ר, אבל אתה יכול לראות בעצמך, כמהונדס, כחייל חי"ר ++ (כי ואללה אתה חייל קרבי רגלי עם עוד ידע ויכולות שאין לחייל חי"ר.)

יש גם בתוך החיל הרבה אפשרויות מגניבות, יהל"ם וצמ"ה, פומות וD9ים, ועוד.

גם אומנם מוקדם להתחיל לחשוב על זה, אבל אתה יכול לצאת לקצונה ומתישהוא לעבור להיות מפקד בגדוד חי"ר או אפילו באחת מהפלה"נים, להיות מש"ק חבלה בכל מיני יחידות מיוחדות, etc.

ישן 04-02-2008, 19:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "גם אני לא אמרתי שהנדסה קרבית..."

קורה. בחיים לא מקבלים את כל מה שרוצים. במקרה הטוב - קצת.

ישן 04-02-2008, 20:03
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "קורה. בחיים לא מקבלים את כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
קורה. בחיים לא מקבלים את כל מה שרוצים. במקרה הטוב - קצת.

אתה בטח חושב שאני מאלה שלא קיבלו מה שרצו והולכים לסרב פינוי, אבל זה לא כזה פשוט...
תבין:
הייתי מגוייס באוגוסט שנה שעברה לנ"מ, ודחיתי את הגיוס בשביל להגיע לחי"ר.. הצבא הסכים לדחות לי את הגיוס בהסכמה לטענה זאת, ולאחר מכן הצבא דחה לי את הגיוס מונבמבר {כשכבר היה לי שיבוץ לגולני} למרץ {בגלל בעייה רפואית זמנית} תוך כדי הבטחה שייתחשב לי בשאלון ההעדפות שמילאתי.....אני מבין שהצבא לא חייב לי כלום, ושפעם האופציה לבחור לאן תלך לא הייתה קיימת בכלל, אבל היום, כשיש את האופציה זאת, זה לא נראה לך קצת לא הגיוני שהצבא יידחה לי את הגיוס במשך שמונה חודשים בשביל שאני אגיע לחי"ר, ואז בסוף נותן לי תותחנים {מקום שיכלתי ללכת אליו כבר באוגוסט שנה שעברה}?....לי זה לא נראה הגיוני.....אני לא יודע איך קובעים את השיבוץ, אבל אם יש אותי ועוד מספר אנשים שהגיוס למרץ הוא הגיוס הראשוני שלהם {כי מרץ 08 הוא המחזור הראשון שבהם הם יהיו בני 18}, הגיוני שייתנו לי את השיבוץ לפניהם {בגלל הסיבות הנ"ל} ורק אח"כ להם, לא ?
שלא תחשוב שאני שחצן/אגואיסט או משהו בסגנון, אני רק מנסה להבין את ההיגיון.....

ישן 04-02-2008, 20:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]קורה. בחיים לא..."

אין לי שום בעיה, ואני מסכים שהצבא עשה לך תרגיל מסריח.
אבל - אתה צריך להבין שאסור לך להתעסק בזה מהפן השלילי (אני לא רוצה X) אלא החיובי (אני כן רוצה Y). ברגע שאתה שולל (תותחנים), הקושי המנטלי שלך יהיה אדיר, אם לזה תגיע בסוף.
אני לא יוצא נגד שאיפות - להיפך, זה מאוד חשוב.
אבל ההתרסקויות המנטליות האלה, ש"לא קיבלתי מה שרציתי" הן מזיקות מאוד לא רק בצבא, אלא בחיים. אירועים בחיים מתחלקים לשני חלקים: מה שאתה יכול להשפיע עליו ומה שלא. תשנה מה שאתה יכול ותקבל את מה שלא, אפילו אם זה לא פייר.
נלחמת? התעקשת? לא הצלחת? תמשיך הלאה עם ראש למעלה.
ברור עכשיו?

ישן 04-02-2008, 20:26
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אין לי שום בעיה, ואני מסכים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אין לי שום בעיה, ואני מסכים שהצבא עשה לך תרגיל מסריח.
אבל - אתה צריך להבין שאסור לך להתעסק בזה מהפן השלילי (אני לא רוצה X) אלא החיובי (אני כן רוצה Y). ברגע שאתה שולל (תותחנים), הקושי המנטלי שלך יהיה אדיר, אם לזה תגיע בסוף.
אני לא יוצא נגד שאיפות - להיפך, זה מאוד חשוב.
אבל ההתרסקויות המנטליות האלה, ש"לא קיבלתי מה שרציתי" הן מזיקות מאוד לא רק בצבא, אלא בחיים. אירועים בחיים מתחלקים לשני חלקים: מה שאתה יכול להשפיע עליו ומה שלא. תשנה מה שאתה יכול ותקבל את מה שלא, אפילו אם זה לא פייר.
נלחמת? התעקשת? לא הצלחת? תמשיך הלאה עם ראש למעלה.
ברור עכשיו?

ברור
וזה מה שעשיתי היום בבוקר, שלחתי מכתבים: ללשכ"ג, לקצינת פניור ציבור, ללשכה של אלעזר שטרן וללשכת הרטמכ"ל....אם יעזרו לי, אני אהיה יותר משמח, אם לא , אני אתגייס לתותחנים ואוציא את המקסימום ממה שאני יכול ......רק חבל שזה היה צריך להגיע למצב כזה...יותר טוב הייתי מסתכן קצת רפואית בנובמבר ומתגייס לגולני......מקסימום הייתי מקבל כמה גימלים...
ד"א, סתם בשביל הידע הכללי- זה אפשרי לעבור מהגדודים של התותחנים לגולני {ממש בגיוס באוגוסט כדי להספיק להגיע לגיבוש יחטיות}?

ישן 04-02-2008, 20:44
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי liranf שמתחילה ב "[b]להזכירכם,[/b] ציטוט משאלון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sinos
לא באתי ואמרתי מה פחות טוב ומה יותר טוב, אני לא רוצה להיות בחיל הזה, כמו שאני לא רוצה להיות בשריון, ובתותחנים, לא כי הם לא טובים, אלא כי אין לי רצון לשרת שם, אני רוצה חטיבת חיר רגילה, ואני חושב שאני יודע למה שיבצו אותי שם, כי כמו דפוק בגיבוש צנחנים מילאתי שאלון ודירגתי את יהלום במקום הראשון, ככה שהתייחסו לזה ולא למנילה, וזאת סתאם מלכודת למשוך אנשים למקומות שחסר בהם.

הוא סימן יהלום בגיבוש צנחנים.. זה מה ששלח אותו להנדסה כמעט ב- 100%.. אם לא זה אז חוסר מזל מטורף .

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 05-02-2008, 10:29
  avivi13 avivi13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
אחי מי שרוצה לתת נותן בכל מקום בצבא!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sinos שמתחילה ב "הלכו החלומות ואיתו גם הרעל."

תשמע בחור , אמרת שאתה מורעל? אז תאמין לי זה שאתה הולך להנדסה קרבית אפילו שזה בניגוד לרצונך , זה לא אומר שאתה צריך להפסיק להיות מורעל. מורעל זה לתת מעצמך לצה"ל ולמדינה, והרעל הזה יכול לבוא לידי ביטוי בכל מקום או תפקיד שתשרת בו. נכון אז הנדסה קרבית זה לא מטכ"ל , ולא טיס, אבל תאמין לי שאם אתה רוצה לתת מעצמך אתה תעשה את זה מצוין גם בהנדסה קרבית.
ולא הכול צריך להיות שחור או לבן, או מטכ"ל או לוותר על האזרחות.!! זה לא רציני מצידך.
תשמע יש משפט שהוא קצת מנושא אחר אבל הוא יכול להסביר לך מצויין " כל עבודה מכבדת את בעליה"
בגישה הזאת אתה צריך לבוא, ואז תראה שיש לך הרבה מה לתת ולתרום מהרעל שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר