לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2008, 17:27
  משתמש זכר inbar942 inbar942 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "אז למי לדעתכם יש את ה=אוהדים בארץ?![כדורגל]"

דבר ראשון שאת שואלת את זה זה ברור שכל אחד יגיד את הקבוצה שלו..
ודבר שני וואן זה האתר עם הכתבות הכי דפוקות בארץ
תרדו על הקבוצות הגדולות ותשימו אותם בתמונה הראשית.
שימצאו חיים מה הקשר לזה שאוהדי ביתר גזענים עכשיו?
למרות שאני לא אוהבת אותם ולמרות שהם באים הרבה בגלל שזאת עונת אליפות אתם אומרים מי הקהל הכי טוב בארץ לכו ליציעים ותראו מי הקהל הכי טוב בארץ לא כי משעמם לכם ואתם נורא שונאים כמה קבוצות אז זאתי הזדמנות טובה בשבילכם.
שימצאו חיים יש שם כל כך הרבה כתבות סתמיות

ויואב כולם יודעים שזה בגלל עונת האליפות אני זוכרת עונות שהייתם מועמדים לירידה וראו את בלומפילד ריק מאוהדי ביתר זה לא רק לכם זה אצל כל קבוצה ככה..

http://www.12p.co.il/photo/photo.ph...28/DSC_0058.JPG
http://www.12p.co.il/photo/photo.ph...2008/36/018.jpg
http://www.12p.co.il/photo/photo.ph...44/IMG_3412.jpg
http://www.12p.co.il/atramot/firstderbi0506.jpg
התחלף ל-
http://www.12p.co.il/atramot/shemesh.jpg

נערך לאחרונה ע"י inbar942 בתאריך 06-02-2008 בשעה 17:34.
חזרה לפורום
ישן 09-02-2008, 23:23
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מה אומר הכל? שיש להם חולצות..."

אל תתחמק אם אתה באמת רוצה להוכיח את טענותיך מכל השאלות הבאות, אסף.
1. מתי ראית פעם אחרונה שזרקנו חזיז?! תזכור את "הקומץ" של הפועל תל אביב שניסו לרצוח את שמעון גרשון בעזרת רימון הלם צבאי, שלמזלנו פגע רק ברגל של הסמל הקרח שלהם, יוסי אבוקסיס, שאמר בסוף המשחק בראיון לספורט5 "אם זה קהל הפועל תל אביב, אז אני סולח להם!" ככה מתבטא סמל של קבוצה? נותן לגיטימציה להמשיך ולהכניס אמל"ח למשחקים?!?! גועל נפש!
2. איזה קהל בעולם לא מקלל?!?! הקהל של חיפה מקלל לא פחות. אנחנו אולי קצת יותר, אך זה בגלל כל ההתרסה נגדנו בתשקורת. ובכלל, קללות במגרישם זה נותן מוטיבציה לקהל לבוא ולעודד ולהיות יריםב לקהלים אחרים ולקבוצות אחרות. זוהי אחת המהויות של הכדורגל והספורט התחרותי!
3. גזענות? רק במשחק נגד סכנין, וזה גם לא כל הקהל. אי אפשר להאשים את כל מאות אלפי האוהדים במשהו שרק איזה קומץ ילדים קטנים שמושפעים ממופרעים בלתי מחונכים עושים.
4. מי הוכיח שאנחנו שרפנו את משרדי ההתאחדות?! אתה רוצה להאמין שאנחנו שרפנו את זה, אבל זה בגלל דעות קדומות ושטיפת המוח של התשקורת השמאלנית! בדיוק כמו שהמחבל מהפועל חולון התחזה לאוהד בית"ר, זרק חזיז ותהבטא בגזענות ואיומים בבית המשפט ובראיונות הלא רישמיים איתו, ואחרי-כן הוכח שיש לו מנוי למשחקי הפועל תל אביב וגם הראו צילומים שלו ביציע הפועל תל אביב וגם בצילומים של המשטרה הוכח שזה הוא זרק את החזיז מיציע של אוהדי הפועל חולון ולא של ירושלים!
5. מי הוכיח שאנחנו איימנו על הכלב מראשות ההתאחדות? כלב הוא כן, אבל משנאה עוד לאיומים ברצח המרחק עוד גדול.

אל תהיה דמגוג אלא תשפוט על פי עובדות מוכחות.

אנחנו הקהל שמביא את הכמות הכי גדולה כבר שנים, תצוגות השלטים הנפרסים שלנו מדהימות והיצירתיות חוגגת! השירים אחידים ושרים אותם הרוב, העידוד מאסיבי לאורך רוב זמן המשחק! המחירים אחידים וההנהלה תמיד באה לקראת האוהדים, שמחזירים לקבוצה את היחס החם והאוהב!
אנחנו ה-קהל, והקהל הכי טוב מתבטא גם, ואפילו בעיקר בכמות האוהדים שמביא למשחקי בית וחוץ, וכתוצאה מכך בדחיפה ובתמיכה ובעידוד ובמוטיבציה שנותן לשחקנים!
אנחנו ה-קהל, ואף אחד לא יכול להגיד בלב שלם שאנחנו לא, כי הוא ישקר לעצמו בלב.
כי זה אוכל אותו מבפנים. הקנאה אוכלת אתכם.
הפרופגנדה לא תעזור, כי האימפריה עוד תחזור!

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 09-02-2008 בשעה 23:26.
חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 13:16
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "אל תתחמק אם אתה באמת רוצה..."

כל התגובה שלך היא התלהמות ילדותית.
הדגשת שורות לא תעשה אותך צודק, בטח לא הגדלת הטקסט.

מי רב מכות אחרי משחקים ורוגם אוטובוסים של קבוצות יריבות?
ה"קומץ" שאתה מדבר עליו הוא לכל הפחות 20-30% מהקהל שמגיע למשחקים, ואני מאמין שהרבה יותר מזה.
לא כולם בהמות כמו הקהל שאתה מגן עליו, זה נכון, אבל הקהל שלכם רחוק מלהיות תמים.

עובדות מוכחות? אז אתה טוען שאוהדי בית"ר לא איימו על לוזון? אז מי איים עליו, חברים של ארקדי מה-KGB?
ברור, התקשורת כולה נגדכם, אתם לא עשיתם כלום. לא קללות, לא אלימות, לא איומים, לא קריאות גזעניות,
שלא לדבר על הבוז בדקה דומיה. אתה ממהר לשכוח שבמקרה ההוא אפילו גיביתי את אוהדי בית"ר, אבל
זה לא עושה אותם אוהדים יותר טובים, זה רק מוכיח שהם אוהדי כדורגל "טיפוסיים".

אז לוזון כן כלב, אבל לא איימתם? ומי זה איימתם? צריך שכל הקהל של בית"ר יאיים כדי שזה ייכנס לתוקף?
זה ש-adian שחושבת שהתגובה שלך היא הכי טובה שהיא קראה ייחלה למותו של לוזון לא אומר כלום, מה?

ההתממות שלכם מקוממת. כולם נגדכם. אפשר לחשוב שאתם איזה קומץ של אוהדי מצפה רמון או דימונה,
ואתם מקופחים. הקבוצה הכי עשירה בארץ, שבאמת לא חסר לה קהל (למרות שהרמה של רובו... לא קיימת),
ואתם ממהרים לבכות בכל הזדמנות.

לא מקפחים אתכם ולא נעליים, בקרב הקהל הנהדר של בית"ר (ובאמת יש לה קהל טוב) יש אחוז גדול
של בהמות שצריך להרחיק ממגרשי הכדורגל. תסתכל על התפלגות האוהדים במגרשים ותראה איך פחות
הורים מביאים את הילדים למגרשי הכדורגל, ואצל בית"ר זה בולט במיוחד. אח"כ תגיד לי שאין שום בעיה
עם הקהל "שלכם" (כאילו בית"ר של אבא שלך, או של כל אוהד אחר).

"הגרעין הקשה" של הקהל שלכם (שהוא אחוז גדול מהקהל של הקבוצה) מהווה יחד עם גרעינים של
קבוצות אחרות את כל מה שרע בכדורגל שלנו, ומה שאנחנו לא שואפים לו בכדורגל הבינ"ל בכלל.

וכדאי שתקרא שוב את מה שכתבתי, לא טענתי בשום מקום שהקהל שלכם לא הכי טוב, או שהקהל של
חיפה כן, או מה שלא יהיה. זה בכלל לא קשור דבר וחצי דבר לדברים שלי.
קהל טוב בכלל לא נמדד בדברים האלו. קהל טוב צריך לבוא ולעודד, לא לקלל את הקבוצה היריבה, לא
לשרוק בוז לשחקנים שמחטיאים וכו'. קהל טוב צריך להתפלג בין כל שכבות הגיל והאוכלוסיה, ולא להיות
מורכב מבני נוער ששעמם להם בבית ולא הייתה כנופיה בהישג יד, או חיילים משוחררים ומובטלים.

אז עשה לי טובה, כשאתה מביא טיעונים מגוחכים כאלו (כן בטח, הקהל של בית"ר ממושמע ואכפתי,
כל כך אכפת לו מהקבוצה שהוא שם זין על האזהרות מההתאחדות ולא אכפת לו לספוג עונשים), כדאי
שזה יהיה מגובה בקצת יותר מהדגשת שורות והגדלת טקסט. בהתחשב בכך שאני לא הבאתי את
העבריין יוסי מלאך כדוגמה לאוהדי בית"ר, מן הראוי שלא תכניס אותו לתגובה שלך. כנ"ל לגבי שאר
המקרים. דווקא את הדוגמאות האחרות אתה לא באמת יכול לסתור. הנה יש לך פה אוהדת בית"ר שייחלה
למות לוזון. הנה הודית בקריאות גזעניות.

יאלה חלאס, אתם לא מיעוט נרדף, זה לא שהתקשורת שונאת אתכם וההתאחדות מתנכלת לכם.
חלק ניכר מזה אשכרה מגיע לכם. כשלא הגיע לכם ידעתי להגיד גם את זה.
חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 14:07
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "כל התגובה שלך היא התלהמות..."

אתה יודע מה? אני מסכים חלקית לתגובה שלך..

ולכ-לללללללללללללל התגובות שכתבו כמול מיליון פעם בזמן האחרון..

דבר אחד אתם שוכחים!

שהאולטראס של הפועל,מכבי ת"א,חיפה או התנזים של סכנין לא פחות גרועים מאיתנו..

למה רק שיש התפרועויות,קללות,נהמות,אבוקות אצל בית"ר זה מתפרסם? למה?

וכן,אני כן מסתכל על כל השאר..כמו שהיינו בבית ספר והיינו עושים משהו רע אז היינו צועקים למה רק אנחנו?
והמורה הייתה אומרת עזוב את כולם תסתכל על עצמך..אתה יודע מה הייתי עונה לה?
לא רוצה להתסכל על עצמי..אני יקבל את העונש שלי שגם השאר יקבלו
זין שאני ייענש לבד ,למה מה קרה?

ואני מבטיח לך שברגע שכל השאר יקבלו את העונשים שמגיעים להם ולא רק אנחנו נאכל את החרא של לוזון

אז ,רק אז אני יסתום את הפה ואני מבטיח לך שעוד הרבה בית"רים אחרים...

מרתיח לראות שעל דברים פי עשרים גרועים משריקות בוז ,מקבלים במקרה הרע נזיפה...

מקווה שהצלחת להבין מה כ"כ גורם לנו לצעוק ולמחות ולשנוא את המושחת שעומד בראש הליגה הזאת.

חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 15:01
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "אתה יודע מה? אני מסכים חלקית..."

אף אחד לא אוהב את זה שעומד בראש הליגה הזו, וזה כולל אותי, אבל מפה עד איומים על חייו וייחולים למותו המרחק
גדול. אני מאד מקווה שהוא לא יצלח את כל הקדנציה שלו, ומבחינתי אח"כ הוא יכול להתנדף או לחזור לקבוצה המעפנה
שלו (ואני מודה, שמחתי שמכבי פ"ת הפסידו אתמול רק בגלל משפחת לוזון).

אני מסכים עם זה שהאולטראס של כל הקבוצות הם לא ממש שיות תמימות, אבל בכנות - שלכם עושים הרבה יותר
רעש ומושכים הרבה אש. קשה להתלונן אח"כ שזה לא מגיע לכם.
אני כן מסכים איתך שאוהדי חלק מהקבוצות (אהמ הפועל ת"א אהמ) מקבלים מהתקשורת יחס עדיף, אבל לא אמרתי
לרגע שהם קהל יותר או פחות טוב מזה של בית"ר, או של כל קבוצה אחרת.
התגובה שלי לדימה עסקה בזה שקהל טוב בכלל לא נמדד לפי הפרמטרים שאתם "בודקים" פה.
פירוטכניקה? לדעתי זו צריכה להיות עבירה שנענשים עליה. מי שמכניס חומרים כאלו לאצטדיון צריך להתפס ולהכלא.
זה לא הופך אותו ואת הקבוצה שהוא משתייך אליה לאוהדים טובים יותר, זה הופך אותם לעבריינים.
מהבחינה הזו כמובן שראויים לגנאי אוהדי הפועל ת"א, ובכלל אוהדים חובבי אבוקות וחזיזים, מכל קבוצה שהיא.
אתם גורמים לזה להראות כאילו אני רודף את אוהדי בית"ר ואתם מפספסים את הפואנטה. אם תקרא שוב את הדברים
שלי, תראה שהם מכוונים כלפי אוהדים בכלל. התגובה שלי מוענה לדימה (ו"כנגד" אוהדי בית"ר בגלל התמיכה שאתם
נותנים למעשים כאלו, שלא לומר הצדקה.
כמו שזה נראה באשכול הזה, למרות שלטענתכם אתם הקהל הכי טוב בארץ, יש לכם רגשי נחיתות עצומים. למה
לרוץ ולהתגונן אם אתם חושבים שהכל בסדר? אח"כ אתם מתפלאים שאני אומר שאתם מתבכיינים

תרגעו. זה כדורגל, זה ספורט. זו לא באמת מלחמה, המטרה היא להנות.
אלון מתעצבן עליי שאני לא אומר שאני אוהד של מכבי חיפה, למרות שיש לי זיקה לקבוצה. למה אני לא אוהד של
חיפה? כי זה דבילי לאהוד קבוצה. אני חובב ספורט, אני אוהב כדורגל יפה, אני אוהב ביצועים, אני אוהב אווירה.
אני לא אוהב את ההמולה, אני לא אוהב איידוליזציה של שחקנים וקבוצות. ההאדרה הזו שעושים לשחקנים מגוחכת
לדעתי. הם ספורטאים והמטרה העיקרית שלהם היא לבדר את הקהל, לא להפך.
אם תחשוב על זה, הערצה היא תופעה מגוחכת. במה הגיבורים האלו שלך טובים ממך? כי הם מרוויחים מליונים בכדורגל?

נראה לי שזה די מסכם את הכוונות והתפישה שלי.
חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 16:51
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אף אחד לא אוהב את זה שעומד..."

[QUOTE=Au79]
שלי, תראה שהם מכוונים כלפי אוהדים בכלל. התגובה שלי מוענה לדימה (ו"כנגד" אוהדי בית"ר בגלל
אם תחשוב על זה, הערצה היא תופעה מגוחכת. במה הגיבורים האלו שלך טובים ממך? כי הם מרוויחים מליונים בכדורגל?

QUOTE]

לפני הכל.
אני לא יודע בנוגע לשאר האוהדים אבל האהדה והערצה היא לא לשניה אפילו לשחקנים..

אלא לסמל ,לקבוצה למועדון..
אני אוהד את בית"ר..לא את זנדברג ולא את יואב זיו ובמיוחד לא את גרשון..

שנית,רציתי להימנע מהמילה הזאת "מתבכיינים" אבל אם כבר אמרת אותה אז אני ימשיך

אנחנו לא מתבכיינים..אפילו לא לשניה..אנחנו זועמים..כי אחרי מה שאני יגיד עכשיו אתה תגחך אולי אבל זה נכון..אם תרצה להאמין ואם לא..

הקהל של בית"ר רחוק מלהיות קדוש וטהור..
אבל הוא גם רחוק מלהיות הקהל הכי אלים גזעני ומסריח במדינה..
כי בראש הרשימה עומדת לה הפועל בגאווה בשיא האלימות גזענות והגועל נפש

ואם תרצה הוכחות אני מביא לך מפה ועד סכנין...

רק שתקלטו כבר שאנחנו לא הקהל היחיד שעושה בלאגן ,אז למה אנחנו כל יומיים בכותרות על משהו שלילי?

למה רק אנחנו לעזאזל..? וכמו שאמרת...הפועל זוכה ליחס מהתקשורת ..אמרת הכל במשפט הזה אחי.

אני בדיוק יורד עכשיו לטדי..תעשה טובה..תפתח טלוייזיה תסתכל על התצוגות על העידוד ותחשוב למה אין מילה טובה אחרי זה..

חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 17:07
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "כל התגובה שלך היא התלהמות..."

אתה מתחמק מהשאלות החשובות באמת:
אמרת שאנחנו זורקים חזיזים. לא ענית מתי בפעם האחרונה ראית שזרקנו חזיז?
מה רע בלקלל? קהל צריך לעודד, וגם יכול לקלל קבוצות אחרות ושחקנים. מה רע בזה? זה חלק מהאווירה.
"לשנוא" מישהו ביחד ולאהוד מישהו אחר ביחד.
30% גזענים?!?! אתה חי בסרט.
קהלים אחרים לא תמימים בכלל גם כן, ולכן אין שום סיבה להצביע דווקא על אוהדי בית"ר כאלימים. כמעט כל בן נוער ערס והחבורה שאיתה הוא מסתובב ירביצו אחרי משחק לאוהדים מקבוצה יריבה... לפני 10 דק' הם קיללו אחד את השני ואחרי המשחק אתה רוצה שפתאום הם יעשו חאפלה?? מה לעשות שבירושלים יש הרבה ערסים. זה לא אשמת בית"ר, זה אשמת החינוך שהם קיבלו מההורים.

אני הבאתי את יוסי "מלאך" כדוגמה להצגה שהוא עשה כדי לגרום לאוהדי בית"ר להראות רע ולהצדיק את הסטריאוטיפים שהתשקורת קבעה לאוהדי בית"ר. כמו שהוא אוהד הפועל שאיים על כתבים וצעק שהוא אוהד בית"ר ימני קיצוני ושהוא יזיין את כולם, ככה גם יכול להיות(וסביר מאוד שקרה) שלא אוהדי בית"R ריססו את משרדי ההתאחדות ואיימו על חייו. סה"כ שרו מספר שירים עליו במספר משחקים..

ואני רוצה לחזור על מה שאמרתי בפוסט הקודם שלי:
לדעתי, (הקובעת ) טיבו של קהל כן נמדד בכמות האוהדים שהוא מביא למשחקים. איזו עוד קבוצה תביא בהתראה של יום אחד 40,000 אוהדים לפארק? איזו עוד קבוצה מביאה או הביאה אי פעם כ15,000 אוהדים בממוצע כל משחק בית, ועוד לפחות 1,500 במשחקי חוץ? מי? חיפה? לא. הפועל תל אביב? לא. מכבי תל אביב? לא.

אתה כתבת "כן בטח, הקהל של בית"ר ממושמע ואכפתי,
כל כך אכפת לו מהקבוצה שהוא שם זין על האזהרות מההתאחדות ולא אכפת לו לספוג עונשים" תוכל לצטט לי היכן כתבתי כך?

כתבת "הגרעין הקשה" של הקהל שלכם (שהוא אחוז גדול מהקהל של הקבוצה)", אך זאת השערה אישית שלך בלבד. ואני ביקשתי ממך והדגשתי בפוסט הקודם שלי "אל תהיה דמגוג אלא תשפוט על פי עובדות מוכחות." לא הוכחת? הטיעון שלך שווה את קליפת השום.

כתבת "לא מקפחים אתכם ולא נעליים". אה באמת? כשאוהדי בית"R פרצו שנה שעברה למגרש, מה הם קיבלו? רדיוסים. והכלב כינה אותם "עדר פילים". חתיכת "דיפלומט" הכלב.
כשאוהדי סכנין גם פרצו למגרש שבוע לפני כן או אפילו באותו מחזור(לא זוכר במדויק) איזה עונש הם קיבלו? כלום! האם זאת לא אפליה?!

*סתם הערה אישית: אם אתה לא אוהד קבוצה, זה מוציא את כל הכיף מהמשחקים! אין לך את האדרנלין כשהקבוצה בפיגור, את הריגושים, את הרצון הבלתי ניתן להסבר שהקבוצה שאתה אוהד תנצח! אתה סתם רואה משחק, גם אם הוא יפה, אבל בפנים אתה משועמם.. אין לך שום ריגושים בצורה שאתה מתאר! גם אני חובב ספורט. אבל כשאני אוהד קבוצה אני כל הזמן במתח, מתרגש, חרד לגורל שחקנים שנפצעו, מתעניין במה שקורה מאחורי הקלעים, עוקב אחר התפתחויות וכו'... לאהוד קבוצה זה ה-דבר! ההפסד כולו שלך.

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 10-02-2008 בשעה 17:18.
חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 20:32
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "אתה מתחמק מהשאלות החשובות..."

בהתחשב בעובדה שאתה מתעלם שיטתית מהעובדה שאפילו פה בפורום יש לך גולשת אוהדת בית"ר שייחלה למותו
של לוזון, ואני לא חושב שהיא נבדלת משאר הקהל השפוי של הקבוצה, אני לא באמת רואה טעם להתייחס לטענות
אחרות שלך.

אתה באמת חושב שמפלילים את אוהדי בית"ר? אתם באמת כאלו מקופחים? עשה לי טובה. כל העולם נגדכם?

בפעם השניה, הדגשת שורות לא עושה אותך צודק. זה כמו לצעוק באמצע ויכוח.
תראה את הדיון שיואב ואני ניהלנו ותלמד. גם אם אנחנו לא מסכימים, עדיין מתנהל דיון רגוע.

"עובדות מוכחות"? יש לי עיניים. אתה יודע טוב מספיק שאני לא ניזון רק מהמידע בתקשורת והעיתונים, גם בתחום
הפוליטי ובטח שבספורט.
ראיתי מספיק אוהדי בית"ר באיזור אצטדיון קרית אליעזר (אני גר בקרבת מקום).
אני רואה את ההתנהגות שלהם, שומע את הצעקות והקללות, ומעבר לזה, רואה את ההתנהגות של אוהדי בית"ר
גם בפורומים.
אתה חושב שההגנה העיוורת הזו על הקבוצה שלך עושה אותך אוהד טוב יותר? צר לי לבשר לך, היא גורמת לספורט
שלנו להראות כמו שהוא.

בקשר להערה האישית שלך, בדיוק להפך. אני נהנה יותר מהספורט, כשהוא קיים.
מאבק בין קבוצות אוהדים הוא לא ספורט, מי מקלל יותר, מפריע יותר ומקבל יותר חשיפה שלילית בתקשורת גם
הם לא ספורט.
אני נהנה לצפות במשחק כשלא משנה לי מי הקבוצות המשחקות, ובתנאי שיהיה משחק טוב. אני יכול לעודד שתי
קבוצות שונות ולא להתעצבן כשאחת מהן סופגת גול, אלא לשמוח על כל גול שיגיע.
כמובן שבחלק מהמקרים יש לי העדפות מסוימות. כמובן שבמשחקים של חיפה אני אעדיף שהיא תנצח את היריבה,
אבל אני לא אצא מגדרי אם זה יהיה נצחון 10:0 ולא אהיה עצוב ואתעצבן אם הם יפסידו.
אני לוקח דברים בפרופורציה.

חוץ מזה, כשתגיעו להישגים הספורטיבים של חיפה תדברו, בינתיים אנחנו הגענו לשלב הבתים בליגת האלופות
ואפילו יצאנו עם מנת נקודות מכובדת. .
אגב, אני כנראה מנחס את חיפה, כשהייתי במשחקים חשובים הם הפסידו, למשל מול רוזנבורג. למרות שבמשחק
מול פרטיזן הם ניצחו, אבל זה בטח כי אבא שלי היה שם גם כן

ותפסיק לעשות מכל דבר דרמה, זה פורום. אין לי עניין אישי נגדך. אני פשוט לא אוהב את ההתנהגות של האנשים
שאתה כל כך מנסה להגן עליהם ולהוכיח שהמעשים שלהם לגיטימים (או לא).
קצת רוח ספורטיבית
חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 21:55
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "בהתחשב בעובדה שאתה מתעלם..."

התעלמתי ממה שאמרת לגבי מה שadian אמרה כי לא ראיתי א זה, ואני לא יכול להיות אבא של כל אוהד. שתתבטא איך שהיא רוצה...
אני בטוח שאם היא תחשוב על זה, היא תבין שהיא לא באמת מייחלת למותו, אלא שפשוט יבעטו אותו מכל תפקיד משפיע בהתאחדות... לצערנו יש אנשים שלא חושבים לפני שמתבטאים.. לא צ ריך לקחת הכל ברצינות.. סה"כ כיתה ח'... (בלי להעליב, אדיאן)

אני לא מדגיש שורות שלמות כעיקרון.. זה רק כדי להסב תשומת לב הקוראים לביטוי או למספר המילים הספציפי שאני רוצה שיתייחסו אליו בעיקר. אין כל רע בהדדשת מילים מידיי פעם. אני לא צועק ולא מרים את הכל, ולא מדבר בטונים גבוהים ועצבניים. אתה מגזים. לא כתבתי "בית"ר אימפריה ואם אתה חושב אחרת אתה מטומטם!!!!!!!!!!!!! ! ! ! !!!!!", נכון?

אתה אומר שאני מגן על הגבוצה בצורה עיוורת, אני לא. גם לי יש עיניים, וגם אני רואה מה קורה ועוקב אחר החדשות. אני, כאוהד בית"ר, שם לב בדיוק מתי מקפחים אותנו ומתי מחמירים דווקא איתנו, מתי מקצינים אירועים וכו'..

אני מוכן לקבל את דעתך בעניין "לאהוד קבוצות", למרות שאיני מסכים איתה בכלל...
כל הכבוד על ההישגים שהגעתם אליהם. אחרי שיהיה לנו עבר כמו שלכם לפני ההופעות באירופה, נוכל לנסות ולקוות להופעות כמו שלכם באירופה. כרגע אין הרבה על מה דלבר בקשר לזה..

ברור שאין לך עניין אישי נגדי, זאת לא שאלה בכלל, אך לדעתי, אתה טועה בחלק מן הדברים...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:17

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר