לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2008, 13:35
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
מבקש עזרה בהחלטה "איזה מכשיר לבחור?"

שלום לכולם.
עד לא מיזמן היה ברשותי מכשיר מסוג נוקיה 6230i ששירת אותי נאמנה בארץ ובחו"ל לצערי הרב המכשיר עבר תאונה קטנה שקשורה למים (לא ניפרט) אז אני בכיוון של מכשיר חדש...
אין מגבלת תקציב אך יש לי כמה דרישות...
1.שלא יהיה כבד מידי (לא מעבר ל140 גרם)
2.לא עבה מידי (לא יותר מה6230i)
3.לא ארוך מידי
4.מערכת הפעלה נוחה למשתמש (אך אני מתאר לעצמי שזה דיי אינדיבידואלי לכול אחד ואחד מאיתנו)
אין לי צורך בלשמוע מוסיקה מהמכשיר (ברשותי מכשירים אחרים אשר מבצעים מטלה זו)
אין צורך במצלמה מיוחדת 2 מגה פיקסל מספיק לי מעל ומעבר
שיהיה בעיקר לשימוש של שיחות נטו... ללא גלישה באינטרנט וללא הורדות....
אני מעוניין במכשיר בעל מראה קלאסי ולא עתידי מידי. פשוט יפה ונוח לטיפול שישרת אותי בנאמנות בשנתיים שלוש הקרובות. חשבתי על מספר דגמים:
1. Nokia 8800 Sirocco
2.iphone 8G
3.nokia 6500 slide
4.nokia n76
5.samsung u600
6.motorola z8
כן אני מודע שיש הרבה...
אלו פחות או יותר העיצובים שאהבתי ... אייפון יהיה לי מאוד נוח מכמה סיבות אך הוא הבחירה האחרונה לטעמי עקב גודלו הלא קטן (פרט מאוד חשוב בשבילי)
הרגשתי את כולם ביד ושחקתי עם כולם בחנויות ומכולם דיי אהבתי את ה8800 מאיזה סיבה לא מצאתי אליו כול כך הרבה חומר וסיקור מקצועי ברשת... בכול אופן אודה מאוד לעוזרים
עם תוכלו להרחיב טיפה מדוע אתם מעדיפים את אחד המכשירים או מכשיר כולשהו שלא ציינתי..
(מציין שאני לא חוזר ל6230i כך שלא להזכיר אותו במשוואה)
המכשיר הניבחר יקנה בחו"ל ויעבור צריבה לעברית.
שוב אין מגבלות תקציב.

בתודה בוריס בזמן
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2008, 11:33
  אבירן יזדי אבירן יזדי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל אבירן יזדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "מבקש עזרה בהחלטה "איזה מכשיר לבחור?""

[מכשיר מסוג נוקיה 6230i ששירת אותי נאמנה
.......
(מציין שאני לא חוזר ל6230i כך שלא להזכיר אותו במשוואה)
.......

באמת אבל באמת אני לא מבין בנאדם שנהנה ממשהו ולא מסתפק בו - אף פעם לא לימדו אותכם לשמור על המצב הקיים עד שמתעוררות בעיות?

אני מבין שאמרת שאתה לא חוזר ל6230i אבל אם נהנת ממנו ולא היו לך בעיות איתו (והספקת להכיר אותו כמו כף היד שלך) אז הדבר היחידי שתעשה לאחר שתקנה מכשיר אחר יהיה למצוא רק את הבעיות שיש לך במכשיר החדש לעומת חוסר הבעיות שהיו לך ב 6230i - תחשוב על זה!!!

ואני לא צריך לספר לך למה החברות בארץ הפסיקו למכור אותו ואת חברו הטוב (בלי ה"i") רק בגלל שאין לו מתחרים והם נתקעו עם דור 3 ו3.5 במחסנים למשך כמה חודשים טובים עד שהם הגיעו למסקנות שהם צריכים "לחנוק" את הציבור "במוצרים של הדור הבא" וכל מיני שטויות ובירבורים...

אז למרות שבקשת שלא להזכיר זאת - אני לא מציע לך אותו וההפסד כולו שלך...
ואולי תוכל לבקש מצה"ל שימכרו לך איזה פלאפון מתקדם שעוד לא הגיע לשוק - משהו כמו "דור דור ודורשיו"

בכל זאת לא מנסה לפגוע או לצחוק ממך חבר , רק מבקש שתחשוב עוד קצת ואולי תשנה את דעתך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר