לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2008, 03:36
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
קורה לכם שלא ....

מצליחים לישון כבר יומיים ?!
טוב סתם משעמם לי עכשיו רצח ואמרתי לעצמי שבטח כולם כבר ישנים אבל לזכר השאכולות של 4 בבוקר שרצו להם עד זריחת השמש

אז מבחן ראשון שעשיתי הסימסטר הלא מובן הזה היה לפני כשבועיים, אז התנזרתי ולמדתי למבחנים .. מבחן ראשון שעשיתי ולמרות שהבנתי את החומר באופן כמעט מושלם איכשהו הגיעה לה ההפתעה הגדולה "39" בעד הבחור שאני איכשהו עזרתי לו לגשת לבחינה קיבל 70 שזה ציון המעבר בקורס .. ואני עוד רציתי 100 ...
טוב לא קרה כלום מועד ב' כבר יפתור את הכל ואחרי שסיימתי את הסיבוב הראשון וכמה ימי כיף ופירעון החלטתי שאני אקבל ממש 100 והתחלתי ללמוד ... עברו מאז 5 ימים , יומיים ראשונים הייתי בסבבה לומד ועושה חיים באותו זמן ואז התחלתי באמת ללמוד כי לשותפי היה מבחן היום- הכוונה לאתמול - אחר הצהריים יום ראשון עבר טוב ויפה יום שני למדתי ומאיזשהי סיבה לא ממש מובנת לא הצלחתי לישון !! והשעה כבר 4 בבוקר אמרתי טוב נו אני אישאר במיטה עם עיניים עצומות עד שאישן .... פקחתי את העיניים בחמש כאילו שעיניי לא היו סגורות

התייאשתי ושמתי לי איזה סרט טוב לצפות עד 8 (הפסקת אוכל באמצע LOL ) ובשמונה כבר התחלתי להתארגן כדי לצאת לאוניברסיטה , ביקור בכמה מזכירויות וסתם עוד טיול ...
חזרתי לדירה ב 2 בצהריים , לא מצליח לישון אמרתי זהו בטוח סרט שאני זוכר טוב ואני ישן ... SHOOTER עלה ב 4:30 אחר הצהריים ואיכשהו באמצע הסרט נרדמתי
YAAAAAAAAAY

שעה 8 שותפי כבר הגיע ואיכשהו אני מתעורר והוא התחיל בהכנת אוכל
מפה ומשם עוד רוצה ללמוד למרות שכבר כמעט אין לי מה ללמוד בכלל ... ולא בא לי

טוב סוף סיפור שסתם נורא נורא נורא משעמם לי עכשיו ואני עוד פעם לא מצליח לישון

ולמי שקרא את זה עד הסוף אז כנראה שאתם הרבה יותר משועממים ממה שאני הייתי ב 4:30 בבוקר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר