לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2008, 12:22
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
המלצה מגי'ק בורגר - המלצה חמה (רותחת) לכל אוהבי ההמבורגרים

במרכז תל-אביב, ברחוב אבן-גבירול מספר 64, בכוך קטן ונחמד עם מספר שולחנות בחוץ, תוכלו למצוא מסעדה קטנה עם שלט נוצץ: Magic Burger

במשך שנתיים אני עובר על פני המקום הקטן הזה פעמיים בשבוע לפחות, ואף פעם לא טרחתי להכנס או לבדוק מה זה. למען האמת, אם הייתם שואלים אותי לפני חודש מה זה מג'יק בורגר או איפה זה, הייתי עונה לכם שאני לא יודע על שום מקום / דבר שנקרא "מג'יק בורגר".

ביום שלישי, לפני שבועיים בערך, בשעה 20:07 ירדתי מהאוטובוס מרחק שני רחובות מהמסעדה הקטנטונת. הייתי צריך להייות בייביסיטר לתינוק בשעה 21:15. בכוונה תחילה עליתי על האוטובוס שיביא אותי לקרבת ביתו של התינוק המדובר, וביתי היה די רחוק; ציפיתי להגיע לתחנה בסביבות 20:40, אבל האוטובוס הקדים בהרבה, ואני "נתקעתי" ברחוב. טיילתי לאורך הרחובות וחיפשתי מקום להעביר בו את הזמן, ואולי גם לאכול ארוחת ערב.

לאחר כמה דקות הגעתי למסעדה הפיצפונת בעלת השלט הנוצץ - Magic Burger. תעודת ההכשר בכניסה הסירה כל דאגה מלבי, ובלב שמח ומהוסס מעט נכנסתי למקום. את פניי קיבלו עובדים חייכנים ונחמדים להפליא, שהציעו לי בסבלנות רבה כל דבר ודבר שניתן להזמין שם, שכן זו הייתה הפעם הראשונה שלי במקום ולא ידעתי עליו דבר. לאחר התלבטות רבה (הכל שם נראה מעולה) בחרתי בהמבורגר 200 גרם + צ'יפס + שתייה. בהתחלה השתוממתי מעט למראה המחיר, 36 ש"ח, אך לאחד כמה רגעים נרגעתי לגמרי, כשגיליתי שהמנה מורכבת מ;

המבורגר מעולה, אותו הם מוציאים מהמקפיא ושמים על האש מול עינייך. אחר כך הם מכניסים אותו בין שני חצאי-לחמניות-עגולות-טריות (כמו במקדונלדס ובורגראנץ', רק לחמניות טריות). אך לפני שהם סוגרים את הלחמניות, הם ישאלו אותך מה תרצה לשים בהמבורגר: חסה, חמוצים, כל סוגי הרטבים, בצלים, תבלינים - ממש לבחירתך האישית.

עם ההמבורגר, בא צ'יפס, אבל לא צ'יפס מוארך ומלבני עם נקודות חומות ומגעילות, אלא צ'יפס מ-ע-ו-ל-ה (כל כך טוב שאני קונה אותו בכל הזדמנות, במחיר אפסי של 10 ש"ח לשקית-אריזה גדושה). הצ'יפס גם הוא בא עם כל מני סוגי רטבים, שאותם אתה שם ידנית, החל מקטשופ ומיונז וכלה באלף-האיים וצ'ילי. הצ'יפס בא בצורת עיגולים שטוחים בגדלים שונים, נראה הרבה יותר טוב מהצ'יפס ברשתות הגדולות, וללא נקודות וכתמים בצבעים מגעילים; פשוט טהור. וכמובן שגם את הצ'יפס הם עושים לנגד עינייך, ולא באיזה מטבח מלוכלך-להחריד.

ולבסוף, עם ההמבורגר המעולה (שמוגש על מגש עץ ולא על איזה מגש פלסטיק מסריח) והצ'יפס המדהים (שמוגש בתוך קערת-עץ בסגנון אפריקאי, ולא בתוך חתיכת קרטון מעוכה) מגיעה לך גם שתייה - אותה אתה בוחר לבד, כשאתה ניגש למקרר העמוס בכל טוב ובורר לך מה שאתה רוצה, בלי התייחסות לגודל מסויים (פחית / בקבוק פלסטיק / בקבוק זכוכית - אין הבדל במחיר, "קח מה שאתה רוצה") או לסוג השתייה (סחוט טרי / מיובא היישר מאינדונזיה - זה לא משנה, "מגיע לך מה שאתה רוצה"), אבל כמובן עם הקפדה על מספר משקאות לפי מספר המנות שהזמנת (אוי ואבוי, איזה
קמצנים).

מגוון המנות כולל המבורגרים יותר קטנים ויותר גדולים ממה שאני בחרתי, החל ב- 100 גרם וכלה ב- 400 גרם, ולא חייבים להזמין מנה בשבילם, ניתן לקנות רק את ההמבורגר / הצ'יפס / השתייה, והמחיר משתנה.

אבל יותר מכל האוכל המדהים והאווירה הנפלאה, הסיבה הכי גדולה להמשכות שלי ושל עוד הרבה אחרים למקום, היא העובדים;

במקום יש שלושה-ארבעה עובדים קבועים (כאלה שעובדים שם שנים, לא כאלה שמתחלפים כל חודשיים כמו אני לא אגיד איפה), מביניהם שניים תמיד מולך מאחורי הדלפק והשלישי מסתובב שם, פעם פה - פעם במטבח - פעם בחוץ (אותו בקושי זכיתי להכיר). שני העובדים שמאחורי הדלפק, בן ובת, אָשֶר והשנייה ששמהּ פרח מזכרוני (אלף סליחות), נחמדים בצורה יוצאת מן הכלל:

אשר, גבר קרוב לגיל שלושים (אם אני לא טועה שמעתי שהוא בן 27), מצחיק במיוחד, חביב, חייכן, מתייחס לכל אחד כאילו הוא חבר שלו מהגן, נותן ייחס שווה לכולם - לא משנה הגיל או המראה, סבלני. סחבק כזה. חרוץ.
יכול לעודד גופה של בן אדם שנרצח ע"י ביתו האהובה.

השנייה, שלצערי הרב בדיוק שכחתי את שמה, חייכנית וחביבה במיוחד, נחמדה באופן יוצא מן הכלל, נותנת ייחס מיוחד לכולם, חרוצה, ואפילו קראתי תגובה של מישהו שכתב שהוא ישב בחוץ בערב והיא יצאה להביא לו שמיכה שלא יהיה לו קר.
יכולה לגרום למתי כספי לחייך.

לסיכום:

האוכל מושלם, היחס נפלא ומקסים, ובכל שעה משעות היום תוכל למצוא שם לפחות עובד אחד של ארומה / בורגראנץ' / מקדונלד'ס יושב ואוכל שם (וכמובן שהצוות של מג'יק בורגר לא מתייחס כלל לזה שהסועדים הם מחברה "יריבה", הם לא יורדים עליהם / צוחקים עליהם / מתייחסים אליהם אחרת. אותו ייחס מלבב לכולם).

ראיתי שם אפילו בחור אחד שעובד בארומה שיש לו, לפחות למראית עין, בעיה-שכלית קלה. הם התייחסו אליו בייחס שלא היית מוצא בשום מקום אחר. הייתם צריכים לראות את הפרצוף שלו כשהוא יצא משם; ממש חוויה.

לתעודת הזהות ב- rest:

http://www.rest.co.il/comments/Defa...=6536#pageStart

(תקראו את התגובות, חוץ מתגובה #3 - כולם אחד אחד משבחים את המקום כאילו זה האלוהים שלהם)

ודבר אחרון: אחד הדברים שלדעתי תורמים הוא ש- Magic Burger הם לא רשת (אפילו שאשר תמיד אומר שהם רשת, אבל עם סניף אחד בינתיים), ובגלל זה הם ייחודיים וקטנים. מה שאומר שהצוות משובח, מפני שהם לא לוקחים כל אחד שהם מוצאים כי הם לא רשת ענקית שזקוקה לעובדים בכל רגע נתון. ומה שאומר שהאוכל מעולה מפני שהם לא רשת ענקית כמו מקדונלדס או בורגראנץ', שמקדישים לאכול כמה שפחות זמן ותשומת לב בגלל הלחץ והצורך בחיסכון מירבי בזמן.

מומלץ בחום!!!

ולכל הפוצים שלא מחשיבים חוות-דעת של ילד בן 14, הנה אני מזהיר אותכם, אני בן 14. ,
puzpuz.

נ.ב. חפרתי כמו לא-יודע-מה, מצטער... אבל זה שווה את זה. כל מילה כתבתי בלהט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר