לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2008, 19:34
  N1cK N1cK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.06
[עזרה] בדיקת טקסט באנגלית שרשמתי בבקשה תיכנסו .תודה

טוב אני צריך להגיש עבודה באנגלית .

יש לי שתי חלקים שאני לא בטוח בהם אשמח אם מישהו יעבור לי עליהם ויתקן איפה שצריך .
אז הנה החלק הראשון :

[font='Arial','sans-serif']One of the most famous theory is that Leonardo Da Vinci, chose to paint himself in a woman's body, and all the story about a woman who called “Mona Lisa” is a big lie for his biggest artist's idea.[/font][font='Arial','sans-serif']But there are some people that keep saying that the Mona Lisa painting is Leonardo painted as a woman, because this name originally came from the ancient gods.[/font]

Mon - The man's god

Alisa - The woman's god

החלק השני

The Mona Lisa is an amazing drawing that many generations of researchers and lovers of art were interested in. And a lot of theories were written about the meanings behind that picture.

On the one hand the look and the mysterious smile which is on her face are really attractive. But in other hand, it just looks like a real normal smile. In order to obtain this effect, Leonardo Da Vinci used with the combination of light and shadow mixed, which results in unspecified feeling of time.

A lot of theories were written about this portrait but we ever know which one is the true.

אין קשר בין החלקים הם שני חלקים נפרדים .
תודה רבה למי שיעבור על זה ויתקן מה שצריך .
תודה מראש ..
חזרה לפורום
ישן 07-02-2008, 21:52
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי N1cK שמתחילה ב "[עזרה] בדיקת טקסט באנגלית שרשמתי בבקשה תיכנסו .תודה"

אני אגיב על החלק השני מאחר והחלק הראשון נראה אצלי מבולגן (כתוב מימין וכאלה)

לעניין, דבר ראשון, אין לך הרבה שגיאות, רק מה, בהרבה מקרים אתה סתם מאריך, וזה נשמע לא משהו, נגיד סתם דוגמאות קטנות, במקום lovers of art היית יכול לכתוב art lovers שזה גם קצר יותר וגם נשמע יותר טוב, או נגיד במקום genreations or researchers היית יכול לכתוב researchers generations.
הביטויים on the one hand ואלה, נשמעים טוב כשאומרים אותם, אבל לא משהו כשקוראים אותם. הייתי משתמש במשהו פשוט כמו although. אם אתה רוצה להתפלצן בשפה קצת יותר מליצית, אז תיכול, אבל תצטרך לשדרג את כל הטקסט. למרות שיש לך עוד כמה שלבים בדרך לפני רמה מליצית, אבל כמובן זה בהתאם לגיל (באיזו כיתה אתה אגב?). טעויות קונקרטיות, המונה ליזה זה painting ולא drawing. אין צורך בand במשפט השני, אלא אם כן תשים פסיק ביניהם ולא נקודה. זה לא in other hand זה on the other hand.
אתה כתבת
Leonardo Da Vinci used with the combination of light and shadow mixed,
אני מתקן, ושים לב מה מחקתי (פשוט כי מיותר)
Leonardo Da Vinci used the combination of light and shadow.
משפט אחרון, ever אני מניח שהתכוונת לnever והייתי מוסיף could לפני, ובלי the לפני הtrue.
בגדול אלה כל הטעויות שאין עליהן עוררין, יכול מאד להיות שפיספסתי משהו, כי אני כולי בשוונג של למידה למבחן בחדו"א
חזרה לפורום
ישן 08-02-2008, 10:26
  משתמש זכר staserman staserman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "אני אגיב על החלק השני מאחר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jony-G
טעויות קונקרטיות, המונה ליזה זה painting ולא drawing. אין צורך בand במשפט השני, אלא אם כן תשים פסיק ביניהם ולא נקודה. זה לא in other hand זה on the other hand.
אתה כתבת
Leonardo Da Vinci used with the combination of light and shadow mixed,
אני מתקן, ושים לב מה מחקתי (פשוט כי מיותר)
Leonardo Da Vinci used the combination of light and shadow.
משפט אחרון, ever אני מניח שהתכוונת לnever והייתי מוסיף could לפני, ובלי the לפני הtrue.
בגדול אלה כל הטעויות שאין עליהן עוררין, יכול מאד להיות שפיספסתי משהו, כי אני כולי בשוונג של למידה למבחן בחדו"א

מסכים עם החלק הזה, בגלל שאני עזרתי לו עם החלק השני, אני צריך להגן על כבודי ^^
השעה הייתה 12:30 בלילה והייתי קצת עייף ^^

אני אעזור עם החלק הראשון מאוחר יותר .

נערך לאחרונה ע"י staserman בתאריך 08-02-2008 בשעה 10:29.
חזרה לפורום
ישן 13-02-2008, 05:31
  משתמש זכר LinkBomber LinkBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי N1cK שמתחילה ב "[עזרה] בדיקת טקסט באנגלית שרשמתי בבקשה תיכנסו .תודה"

הינה הגירסה שלי. יכול להיות שזה יותר מדי מתקדם, כי אני לא יודע את הרמה שלך, אבל שיהיה סתם ככה

One of the most famous theories regarding the painting of the Mona Lisa is that Leonardo Da Vinci chose to paint his own image, but in a woman's body, and consequently all the stories about a woman named "Mona Lisa" being an inspiration for his greatest masterpiece are a myth. However, there are some people who claim that the painting represents Leonardo Da Vinci himself painted as a woman, because the name of the painting is based on that of ancient gods; i.e., Mon, the man's god, and Lisa, the woman's god.

The Mona Lisa is an amazing painting that many generations of researchers and art lovers have been interested in, and as a result a lot of theories have been written about the meanings behind it.

On the one hand, the look and mysterious smile on Mona Lisa's face are really attractive, but on the other hand, the smile looks real and normal. In order to obtain this effect, Da Vinci used a mixture of light and shadows, which results in an atmosphere of time uncertainty.

A lot of theories have been written about this portrait, but we will never know which one is true.

עוד דבר אחד - אני לא כ"כ מבין דבר אחד בפסקה הראשונה. בהתחלה אתה אומר שלפי התאוריה המקובלת, המונה ליזה מהווה ציור של דה ווינצ'י בגוף של אישה, ואח"כ אתה אומר "לעומת זאת..." ואז אתה אומר בדיוק את אותו הדבר. גם כן, לא כ"כ מובן מהטקסט הזה הקשר בין המוצא של השם בשמות של אלים והעובדה שהציור הוא זה של דה ווינצ'י כאישה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=29/04/1987]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר