לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2008, 16:00
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "אממ.."

בקשר לצביעה, אני חושבת שהכי יפה זה לצבוע קיר אחד או שניים, אבל לא את כולם ולא את התקרה, כי צבעים מסויימים יכולים להפוך אותו לקלסטרופובי.. אני למשל צבעתי את שני הקירות שצמודים למיטה שלי באדום אפרסק ותליתי מעל לראש שלי פוסטר של ציורים סוריאליסטים. אחותי צבעה קיר אחד בכחול בחדר שלה ושמה מדפים..

רעיון נחמד שהרבה עושים אותו: אם יש לך גומחות בקיר, מעין מדפים, שים עליהם כמה חפצים דומים. אח שלי למשל שם שם בקבוקים של משקאות חריפים ומאחוריה הניח מראה בגודל הגומחה..

אני לא יודעת מה אתה אוהב ואני לא יודעת איך החדר נראה.. אבל תחפש באינטרנט "עיצובים" או מילת מפתח דומה ותקבל רעיונות. זה לפי הטעם שלך, לא שלנו

ועוד משהו: לך לחנות בדים, תסתכל בסוף העיצוב של החדר מה יכול להתאים לך וקח את הבד לתופרת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 13:03
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "צריך עזרה בעיצוב חדר חדש"

חדר לגבר? אתה צובע הכל בצבע קרם בהיר כזה, עושה קיר אחד מלבנים ( מדביקים אותם על הקיר, זה לא אומר שצריך לפרק שם משהו). שם פרקט מעץ חום כהה גס כזה, ובכלל, שכל הרהיטים יהיו כאלה.. שים שטיח בצבע לבן קרם כזה שמשלים את הצבע של הקירות, אבל שיהיה שטיח עבה כזה, שיראה כמו פרווה של דוב או משהו כזה, תפזר כל מיני פריטים קלאסים כאלה, ופוסטרים קלאסים, סטייל אמריקה שנות ה20-30, קקטוסים, ושולחן למאפרה עם סיגרים וקאטר כזה. הא ומה שמגניב בחדר זה שתיכול לשים כמו מתלה כזה למדים שמתחת יהיו הנעליים, וזה גם ככה משתלב עם האווירה אז זה מגניב. גם שהמיטה תהיה עם מצעים בהירים חומים כאלה ובסיס מעץ גס.. ותכלס זהו, שכל המכשירים החשמליים למיניהם יהיו כמה שיותר שחורים דקים ואסתטים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר