לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2008, 12:23
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "מתגייסי כפיר מרץ 08- שאלות"

אני יעשה סדר בדברים...

אתם תראו שאתם תיהיו בבקום רוב האנשים יגידו לכם לכו לחרוב או לדוכיפת בגלל השם והמסורת ובעיקר אבל בעיקר הגזרה החמה ששתי הגדודים האלה תופסים.. אבל שתיהיו בעניינים שכל הגדודים מחליפים גזרות ביניהם ככה שאתם תצאו להיות בכל הגזרות באיו"ש לעניות דעתי הגדוד הכי טוב זה הוא שמשון שבו אני נמצא.. הן מבחינת האנשים והסגל האיכותי והן מבחינת הפיקוד הבכיר שילווה את מתגייסי הגדוד במהלך כל השירות.. כמו שחברי אלפא לידר אמר היציאות מעולות.. סוגרים אחת לחודש בתנאי שלא עשיתה שטויות
( ).... התנאים בבסיס פלס שבו הטירונות של החטיבה נמצאת בה הם תנאים לא כל כך טובים.. אבל אומרים שאנחנו מחושלים יותר מחטיבות אחרות עקב כך שאנחנו יושנים באוהלים.. נו מילא.. הקצאות בכפיר אין כמו בצנחנים למשל ואני מתייחס לפקלים שלמשל המטוליסטים מקבלים ארוך ועוד מה שטויות כאלו...
בכללי כפיר אחלה חטיבה .. גמאני התבאסתי שלא שובצתי לגולני בהתחלה וגמאני סימנתי כפיר בעוצמה נמוכה אבל אני לא מצטער על זה ותאמינו לי שלא הייתי משנה כלום... לגבי גיבוש עוקץ שמתקיים בטרום טירונות בערך 5 ימים לאחר הגיוס במתקן אדם.. גיבוש עוקץ הוא כמו גיבוש צנחנים בתחנות אבל מה שיפה בו שהוא משלב משימות אינטיליגנציה וחשיבה לאורכו וזה דבר שבוחן לא רק את הכושר אלה גם את השכל.. במחזור מרץ יפתח עוקץ.. לוטר לא יהיה עקב כך שבנובמבר נפתח גם לוטר וגם עוקץ.. ולוטר כל בערך שנה ושנתיים פותחים מחזור גיוס.. הגיבוש עצמו הוא יהיה קשה למי שלא בה עם כושר ויהיה קל יחסית למי שבא מוכן לקריעת תחת של שבוע לאחר הגיוס.. עוד שאלות בשמחה אענה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2008, 09:42
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי BELTZUSH שמתחילה ב "בתור אחד שעשה את הגיבוש וגם..."

בכל מקום יש פרוטקציות למה עוקץ זה המקום היחידי שיש בו כזה דבר..

אז יכול להיות שיש אחוז יותר גבוהה משאר היחידות אבל לא ברמה ש30 איש שמתקבלים מתוכם 80 אחוז פרוטקציה.. יש דבר כזה שלוקחים נפלטים ונפלים מכל מיני יחידות ואז נשארים משהו כמו 20 מקומות לטירונים שמתגייסים לכפיר ומתמודדים על מקום בעוקץ....בעיקרון כדי להתקבל לעוקץ ממה שאני ראיתי דרוש 3 דברים מרכזיים: לתת ראיון טוב מולם בסוף הגיבוש, להיות בעל נתוניים גבוהים, להיות טוב בגיבוש- לא צריך להיות מצוין רק טוב\בינוני- זה נראה מפתיע אבל הם מחפשים אנשים עם ראש על הכתפיים ולכן הם בוחרים את הטירונים שלהם על פי הנתוניים שלהם לרוב והמשימות אינטיליגנציה שבגיבוש וגם על פי משימה ספציפית בגיבוש שקשורה בעיסוק של עוקץ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר