לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2008, 17:34
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
כן כן... עוד אשכול לעזרה בקניית גיטרה חשמלית. :|

אז ככה, אני לומד באופן עצמאי כבר 4 וחצי חודשים פחות או יותר, ממש ממש אוהב לנגן ומשקיע בזה
את הנשמה (הגעתי למצב שלהורים כבר נמאס לשמוע אותי מנגן). לאור העובדה שאני מתחיל ללמוד עם
מורה בזמן הקרוב, החלטתי - למרות הדעה הרווחת שצריך ללמוד לפחות שנה-שנה וחצי - לקנות גיטרה
חשמלית.

שתי הבעיות העיקריות הן שיש לי תקציב של 3000 ש"ח ואין לי שמץ כמה ממנו להשקיע במגבר וכמה
בגיטרה, ובנוסף, עוד לא פיתחתי משיכה לסגנון מסויים ולכן אני צריך גיטרה שתוכל לעמוד במגוון כמה
שיותר רחב של סיגנונות (למרות שאני כן נוטה יותר לכיוון הרוק, ולכן רוצה גיטרה שתוכל לסחוב אפקט
דיסטורשן בצורה נורמלית).

יש לי מספר שאלות...
א) איך לחלק את התקציב? (וכאן המקום להסביר שהתקציב הוא 3000 בדיוק, אז להתחשב בו ולא להמליץ
על שום דבר שעובר אותו)
ב) על איזה מגבר וגיטרה אתם ממליצים? ואני מזכיר שחשוב לי שיהיה דיסטורשן סביר כי אני בטוח אקנה
אפקטים בעתיד.

תודה מראש לכל העוזרים!

חזרה לפורום
ישן 09-02-2008, 19:31
  -elad- -elad- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "כן כן... עוד אשכול לעזרה בקניית גיטרה חשמלית. :|"

אני לא יודע אם המחירים של מגבר בס ושל חשמלית זה אותו דבר אבל אני קניתי לפני יומיים מגבר די בסדר לבס ב-1000 שקל.. לגבי זה אתה יכול להתייעץ גם עם המוכר בחנות והוא גם ייתן לך לשמוע אותם במקום זה הכי טוב.. וגיטרה לדעתי תקנה מיד שנייה, תחפש אתה תמצא מלא במחירים נוחים לאללה עם המגבר לא תגיע אפילו ל-2000.. ויש מציאות, אני קניתי גיטרה שעולה 1200 שקל בחנות ב-400 שקל והיא חדשה לגמרי, לקחתי אותה לבדיקה אצל איש מקצוע, הוא בדק אותה וניגן עליה והוא אמר לי שהוא לא רואה הבדל בינה לבין חדשה.. וגם אם אתה מתחיל אתה לא צריך משהו כזה טוב שעולה מלא כסף..

אבל נראה לי לפני שאתה קונה תבקש מהמורה שלך לנגן על אקוסטית או חשמלית עם מגבר ותראה איך זה.. שמעתי על מלא שמנגנים בקלאסית וניסו להתחיל עם אקוסטית וחשמלית והתייאשו כי זה גם כואב באמצבעות וגם זה עם מגבר שקשה להשתלט על הצלילים אם לא מבינים בזה.. קודם תראה איך זה חבל לשפוך סתם כסף אולי תעדיף לדעת ממש טוב על הקלאסית ואז לעבור..
חזרה לפורום
ישן 12-02-2008, 13:11
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
דווקא אם אני הייתי יכולה לחזור אחורה הייתי מחפשת ביד שניה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "בקשר ליד שנייה... רק אומר..."

אפשר למצוא שם דברים יותר טובים במחירים יותר זולים.
אם תלך לכלי זמר ותבקש לנסות גיטרות בערך ב1000 ומשו שקל הם יציעו לך סקוויר.
אל תקח סקוויר >< זה שהיא חברת בת של פנדר זה לא אומר כלום.
אמרו לי בזמנו שיש דגמים נחמדים של קורט באותו מחיר שנשמעים יותר טוב.
לא ניגנתי אף פעם על CORT אבל המליצו לי עליה לא מעט.
אממ.. לי אישית יש איבנז אם זה מעניין אותך S:
גם להם יש כמה דגמים זולים.. אבל בתאכלס הכי עדיף לך פשוט ללכת לחנות ולשמוע כמה גיטרות ולהחליט מה בא לך.

בקשר למגבר אין לי מה להגיד לך כי אני לא מבינה במגברים ואני גם לא ממש אוהבת את המגבר שלי X:
[מקווה לקנות פדאל דיסטורשן בקרוב ]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 17-02-2008, 19:54
  yoav1988 yoav1988 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "תודה רבה לשניכם על העזרה! ..."

שמע לי...בגיטרה!
יד שניה או אמריקה (אם מישהו מהמשפחה נוסע או משהו - אני עשיתי את זה וחסכתי איזה 1500)
אמרו לי את זה כל כך הרבה פעמים, כל כך הרבה לפני שקניתי את הגיטרה הראשונה שלי
ועכשיו היא סתם נמצאת שם בחדר גלמודה (ibanez sa160qm) כנ"ל המגבר...
ו... וואלה יש מצב שתקבל גיטרה עם קצת חלודה או שצריכה סט אפ - אבל שים לב להבדלים, מרפרוף קצר באינטרנט שעשיתי מקודם אני מוצא למשל - פנדר מקסיקנית ב1600 במקום ב2990, אפיפון לס פול ב1500 במקום ב2700, וזה דברים שסתם ראיתי בטעות, אם הייתי משקיע בחיפוש הייתי מוצא דברים יותר טובים.
עכשיו לגבי כל העניין של היד שניה... תלך לבחור שהגיטרה אצלו, תנגן, תביא חבר שמבין, תבדוק הכל. חבל שתפסיד כל כך הרבה כסף (כי תסמוך עליי גיטריסטים כל הזמן רוצים להשתפר תוך שנה אתה כבר תרצה להשתדרג).
לגבי מגבר - הדבר שהכי מומלץ לעשות, להשאיל ממישהו מגבר מעאפן עד שיהיה לך מספיק כסף למגבר נורמלי, אם תקנה מגבר ב500 ש"ח, כשתרצה לנגן עם להקה וכאלה אתה תחליף אותו
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר