לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2008, 20:37
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
באותו מחיר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עכביש שמתחילה ב "האם לחכות ל N95 8G ?"

אגב, האם המכשיר בטוח יוצא תוך חודש? כי אתה יודע, היום זה חודש, עוד חודש זה שבוע הבא, אחרי זה עוד שבועיים.. וכו'
ואז אתה מגיע למצב שאתה מחכה עד יוני למכשיר.

בנוסף, אני כמו שציינתי יכולתי לבחור בין שניהם, ודי רציתי כבר את המכשיר, אז התחדשתי ברגיל, נכון לעכשיו אני לא רוצה צורך עז לעבור לגרסאת ה8 ג'יגה, במיוחד שכרטיס זכרון בנפח הזה עולה בסביבות 300-400 ש"ח.

נכון להיום, היתרונות העיקריים הם מסך גדול יותר במעט, וסוללה שאמורה להיות חזקה יותר, לי באופן אישי הסוללה בN95 מחזיקה יום וחצי.. ואם באותו יום אני משתמש באופן ממש אינטנסיבי, אז לעיתים יום, אבל מעולם לא קרה לי שהיא נגמרה לי באמצע היום.. (היום שלי מתחיל ב7 בערך ומסתיים בסביבות 23:00)

ואני משתמש די כבד, בעיקר שיחות.

אגב, בעתיד מאוד יכול להיות שאתחדש במידה וזה יקרוץ לי יותר .

נערך לאחרונה ע"י Ohad_Naim בתאריך 09-02-2008 בשעה 20:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2008, 09:27
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Aurora5000 שמתחילה ב "אם כבר אז הייתי מחכה לN96..."

אבל המחיר של הרשתות הוא זול יותר ומגיע עם חבילות (שיוצאות משתלמות לרוב הלקוחות).
מחיר הרשתות הוא זול יותר כי יש סבסוד מהממשלה, כמו שיש לחברות התעופה ולכל מיני חברות ציבוריות, אם תקנה מחנות פרטית המחיר לרוב הוא יותר יקר כי זה ייבוא פרטי וזה מכס, לספקיות זה ייבוא בכמויות גדולות ולכן המכס לא גבוה כמו בייבוא הפרטי (שזה כמויות מאוד קטנות של מכשירים).
ואם אתה קונה מחנות פרטית אין לך אחריות על המכשיר, יכול להיות שהמכשיר יגיע פגום ואז לא יהיה למי לפנות (זה יעלה המון כסף לתקן ברוב המקרים), יכול להיות שתקנה מכשיר גנוב וזה יגרום בעיות רבות. ועוד המון המון סיבות למה כדאי לקנות מספקיות (בייחוד עכשיו כאשר אתה לא צריך להיות מחוייב לספקיות ליותר מידי זמן).
ישן 15-02-2008, 12:19
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עכביש שמתחילה ב "לא נראה שיש התקדמות עם ה N95 8G בארץ"

זה בתהליכים, זה עדיין מו"מ, הם עושים מחקרים על הצרכנים בודקים אם זה ילך. אין לך מה להיות לחוץ...
N95 זה מכשיר של מדינות עולם שלישי? להמון אנשים יש מכשירים מתקדמים, ולישראל יש המון מכשירים מתקדמים, אתה רוצה לראת מכשיר עולם שלישי? סע לאוגנדה ותראה את המכשירים המיוחדים ש-TJAT פיתחה שעולים אך ורק 25 דולרים.
מכשירים ששוה להביא לארץ יגיעו, לא מביאים כל מכשיר כי זה יקר מידי.
יש מדינות אחדות שמוכרות את כל המכשירים של נוקיה, למשל פינלנד וארה"ב. רוב המדינות מוכרות את מה שמשתלם, כולן מוכרות N73 ו-N95...
אל תדאג, גם ה-IPHONE יגיע לארץ (ולאנשים יש IPHONE, הם לקחו יוזמה וקנו בעצמם מחו"ל), אל דאגה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר