לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2008, 15:00
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yossy11@walla.co.il שמתחילה ב "כ-12 מטר"

קודם כל חיבור ללא חייגן או יותר נכון חיבור MPLS, כי גם קיים חיבור ג'וניפר שהוא ללא חייגן בשבילך, אבל אם חייגן בצד הספק - הוא הכול חוץ מעדיף.... במיוחד לאנשים שאוהבים הורדות.

ל3COM וEDIMAX יש L2TP שהוא הפרוטוקול המועדף - כי הוא כולל IPSEC והוא בסופו של דבר גם תומך במהירויות גבוהות יותר.

ה3COM הוא הראוטר המועדף עליי, כי הוא אמין יותר מהאדימקס - אבל הוא מצריך עידכון קושחה ראשוני בשביל לעבוד עם הכבלים כמו שצריך (בעיית מהירות הורדה שזה עניין של 5 דקות מהאתר הישראלי של 3COM).

הנטגיר הוא ראוטר טוב, אבל כמו הלינקסיס המעולה - תומך רק בPPTP ויש איתו המון בעיות בתשתית של הכבלים (בגלל הכבלים כמובן, לינקסיס הוא בבעלות של סיסקו - אין יותר טובים מהם). עוד בעיה נפוצה של הנטגיר, בגלל שהוא תומך בPPTP ובכתובות IP ולא בכתובות מילוליות לשרתי היעד - לפעמים תומכים ואנשים מתבלבלים בשרת ומנסים להתחבר לשרת הלא נכון.

אני ממליץ על ה3COM. הכי טוב בטווח המחירים של 200-230 ש"ח.

לא חובה שהכרטיס יהיה מאותו מותג כמו הנתב - הכרטיס שאתה מעוניין בו הוא טוב מאוד.
כל נתב שנמכר כיום מסוגל לעבוד עם כרטיסים מתקן A\B\G וגם כל כרטיס אלחוטי שנמכר כיום מסוגל לעבוד עם נתבים בתקן A\B\G - לא צריכה להיות לך התלבטות בקשר לכרטיס PCI - אבל עדיף PCI מUSB, זה בטוח!

נערך לאחרונה ע"י fatsrir בתאריך 12-02-2008 בשעה 15:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2008, 22:03
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי fatsrir שמתחילה ב "95 אחוז מהאנשים שמחוברים..."

טענה מעניינת. אם אני זוכר נכון, בזק בינלאומי מחברת בדיפולט ב MPLS. בזק בינלאומי חולשת על חלק ניכר משוק האינטרנט בארץ, בייחוד לאחר האטת ה P2P אצל ספקים אחרים... לא מסתדר קצת עם האחוזים שלך...

שמע, תחשוב מה שתחשוב, אני מדבר מנסיון... אותו נסיון שאומר לי ש MAC Filtering אין לו שום קשר ל DHCP Reservation. אתה מוזמן לחשוב מה שאתה רוצה...

מי שרוצה חיבור יציב, עם פחות תקלות, שיפעל עם כל נתב - שידאג שיחברו אותו ב MPLS... מי שלא הולך על MPLS, כשיש לו תקלות, יבוא אלייך, ואתה תשכנע אותו שהוא הוזה...

ישן 14-02-2008, 09:09
  benyamin benyamin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "3com טוב יותר מTPLINK?"

מבחינת איכות , בתקשורת אלחוטית אין לך כמעט אף פעם דרך לדעת. כמעט תמיד זה תלוי בטופולוגיה של המקום.

אדימקס, יש לא מעט שיגידו שהוא לא טוב. אבל זאת גם קביעה מאוד כוללנית. הרי אלפי אנשים קונים את המוצרים שלהם ובנתיים אין כתבות בעיתון שכולם רצים להחזיר אותו. החברה היתה פושטת רגל אם המוצרים היו כל כך לא טובים. אז צריך לקחת הכל בערבון מוגבל.

בקיצור ,

א - תדאג לחיבור ללא חייגן ותחסוך לך הרבה כאב ראש. אין שאלה לגבי זה בכלל.

ב - לגבי הקליטה האלחוטית , במיוחד שאתה אומר שזה שתי קומות , זה קצת בעיה. אין לך דרך ממשית לדעת מה יעבוד יותר טוב עד שלא תנסה.

אני אישית אוהב את ה netgear . אבל זאת דעתי האישית מניסיון אישי עם שלושת החברות שהזכרת.

ישן 14-02-2008, 13:16
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי benyamin שמתחילה ב ".... הגבתי בטעות לא לבן אדם..."

בקשר לבאג - קודם כל זאת לא הוצאת דיבה, הוצאת דיבה זה אם אני מפרסם על מישהו דבר שקר - לפני שאתה מטיף, תבין על מה אתה מדבר.

מה שקרה לי: זה שרציתי להחזיר מוצר באריזה המקורית לאחר יומיים ללא שימוש כלל, והם לא הסכימו לתת לי החזר כספי, למרות שכתוב בתקנון שלהם, שהם נותנים החזר כספי. כשבאתי לחנות שממנה רכשתי, אז הבחור שם אמר לי שהוא שם רק כדי למכור דברים ולקבל עמלה, הוא לא מתעסק בהחזרות וזיכויים. ואני צריך להביא לו אישור בכתב מהשירות לקוחות שהם מאשרים זיכוי, דבר שלא מפורסם בשומקום, והפוך למה שכתוב בתקנון שלהם.

לroeis01 - הוא 3COM ראוטר אלחוטי מצוין, אפשר להתחבר אליו באופן קווי בלי בעיה, ואם שאלת אם אפשר לעבור להוט מADSL אז גם זה אפשרי. 3COM מספקים תמיכה מצוינת, אין לי מושג לכמה זמן, וסביר שתצטרך רק בהתקנה הראשונית. הראוטר הוא פשוט לתפעול. יש לי אותו בבית ועובד מצוין עם הכבלים בלי ניתוקים בכלל.

אדימקס הם חברה טובה, אבל תזכור שרוב האנשים גרים בדירות ולא בבתים פרטיים ובדירות המרחקים הם לא כל כך גדולים, אז טווח המרחק של השידור האלחוטי לא רלוונטי כל כך. ובטווח שידור אלחוטי הם לא כל כך טובים. אדימקס הם חברה שמייצרת ראוטרים וכרטיסים ג'נריים - כלומר לאחר שפג הפטנט הם מעתיקים ויוצרים אחד עם השם שלהם (לא שיש משהו רע בזה - האיכות טובה).

לדעתי האישית עדיף 3COM, נטגיר גם טובים, בעייתים במקצת עם הכבלים (בגלל הוט, לא בגלל הראוטר).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:50

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר