לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2008, 17:09
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "זה בדיוק מה שהוא ביקש -"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עדי-אילת
"אני רוצה לדעת האם יש אפשרות לקבוע את תוכנת הדוא"ל "windows live mail" בשורת המשימות ושתתריע לי בכל פעם כאשר יש הודעה חדשה?"
פתיחת התוכנה תביא אותה אל "שורת המשימות" וכך תתקבל התרעה על כל הודעה חדשה. לשורת המשימות יש כמה חלקים, היא תופיע במרכז ולא ליד השעון, So what ? אם רוצים אותה ליד השעון יש להגדיר זאת במיוחד ( או להוסיף קיצור דרך שלה אל תיקיית "הפעלה" ), אך השאלה העיקרית היא בהתרעה ולא איפה בדיוק האיקון שלה יוצג

די ברור שהוא ביקש שהיא תשב ליד השעון. למזער לשורת המשימות חלון, אני מניח שאפילו סבא שלי יכול (אילו היה חי כמובן) בלי עזרה.

ואגב, לא הבנתי מה הקשר בין אייקון ליד השעון, ותיקיית הפעלה. אשמח גם לשמוע איך מגדירים בתוכנה שיהיה אייקון בטריי, כי לא נראה לי שהאופציה קיימת בהגדרות.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 11-02-2008 בשעה 17:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2008, 17:45
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
תפסיק להפריע ואז אני אתבטא יותר בעדינות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא זכור לי שאמרתי את זה אי..."

קיימות 2 תיקיות "הפעלה" - ולא מדובר בזו בה מקלידים MSCONFIG ויש לאשר או DXDIAG ויש לאשר ואותם רואים ליד "התחל". יש תיקיית נוספת המוצגת בין תוכנות המחשב ולתוכה גוררים קיצורי דרך של תוכנות אותן רוצים להפעיל עם הדלקת המחשב ולה אני מתכוון.
אגב - לא עשו אותי באצבע, אך תעשה איתי מה שבא לך, ממילא לך הכוח והמחק, ולי רק קצת מוח.. ההפסד בטח לא יהיה רק שלי אלא בעיקר של הפורום. זה אחד מעשרות פורומים באותו נושא ואני עושה טובה כשאני כותב באחד מהם ולא הם עושים לי טובה אם מרשים לי לכתוב. מינו אותך לנהל, כבד את תפקידך ואל תזלזל לא בו ולא בי.
הגיע הזמן שתכבד גם את האחרים, כולל אותי ולא רק את עצמך.
סוף פסוק.

ישן 11-02-2008, 18:27

אני כרגע כ על VISTA ושם ההגדרות מה ומתי להפעיל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה יודע מה? ראש בראש. אני..."

אחרות למרי.
ב-XP קיימת תיקיה כזו בין "התוכניות" המוצגות עם "התחל". כשהייתי עדיין על XP היו לי אפילו 2 תייות כאלה, אחת פעילה והשניה ב,אפור". מצטע, כיאיני יכול להיא יותר צילום מסך של תקיה זו ואיפה היא מוקמת, אך כל בעל XP יוכל למצוא אותה לבדו בקלות.
ואני עדיין לא קולט מה הקשר של ויכוח זה אל שאלתו של הבחור שקיבל כבר תשובה בנושא ההתרעה לכל פריט דואר חדש, וגם אם לא מוצאים את תיקיית ה"הפעלה" האוטומטית לא כל כך חשוב אם איקון ה"דואר" יוצג ליד השעון או כלחצן נוסף במרכז הסרגל.
אם הסיבה רק התעקשות, אז אני הראשון שאוותר בויכוח הסרק. תמחק כל מה שכתבתי, הרי אני לא מבין כלום במחשבים וכל מה כתבתי היה שטויות, לא לעניין ומחוסר ידע מוחלט, אני הרי כך וכך נחשב בעיניך רק כאחד שבא ל"מפריע" ללא שום כוונה לעזור. אשתדל להופיע כאן כמה שפחות, כי נראה לי כל הופעה שלי לאחשו באיזה נושא, עושה לך עצבים.
בשבילי העיקר מי ששאל קרא וכבר יודע את התשובה, טובה לו או לא.

ישן 11-02-2008, 20:08

כבר אישרתי לך למחוק הכל, כי פה אתה קובע מה נכון ומה לא
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הקטע הוא שאתה לא עוזר לאף..."

בלי שום קשר אם נכון או לא.
אם תטריח את עצמך כמו שאתה מטריח עצמך להפריע לי, היית מוצא תיקיה זו מזמן.
לא התיחסת כלל לעובדה, כי הבאתי מה שהבחור שאל, והבעיה איפה להציג את האיקון על הסרגל זה רק ניחוש שלך ולא מודש שאלה. ההבאת אותו רק כדי לסתור ( כמו תמיד) כל מה שאני כותב. כבר כשביקשתי לפני כמה זמן תוכנת פאקס עבור VISTA שמתי לב, עד איפה הידע שלך מגיע, כשלעגת לי והצעת לחזור ל-XP. נראה לי ידע זה הרבה פחות ממה שאתה מתימר, וגם קטן מהיהירות שלך, כל זמן אתה היחידי הקובע פה מה נכון ומה לא וגם שמו בטעות בידך את המחק, חבל לבזבז כל רגע ליכנס איתך לויכוח, כי נוח לך לסובב את עניין ואת שאלות לטובתך ללא עוררין.

ישן 12-02-2008, 08:59
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ticket שמתחילה ב "האם ניתן להגדיר את התוכנה "windows live mail" בשורת המשימות?"

ג'יזוז הרולד קרייסט. עם כ"כ הרבה זימבורי שכל באשכול הזה אני מקווה שלפחות הגעת לאורגזמה.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.ort.org.il/files/30/2327749/9130811.gif]

בכל אופן, התשובה לשאלה שלך היא, מדוע אינך מחפש בגוגל: windows live mail system tray ובודק את הפגיעה הראשונה/שנייה, שהיתה מלמדת אותך (כמו שאותי כרגע) שזה אפשרי למזער ל-tray בלי הרבה ווג'רס...???

http://mirceacimpoi.spaces.live.com...BED54!752.entry

ואנא תסלח לי שאין לי כוח לקום לבדוק אם זה אכן פועל על הלאפטופ המשני שלי (ויסטה). אני די בטוח שזה יעבוד כי בבלוג של מפתחי התוכנה הם התלהבו מעצמם מהפיצ'ר הזה שהוסיפו סוף סוף.

לגבי ההתרעה הקולית - זה קיים עוד מהימים שלערפאת ולסדאם היתה בלורית...

ישן 13-02-2008, 09:14
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "נכון ! שתי תוכנות אלה לא זהות"

מעניין אם SP1 עבור Windows Vista ישפר במקצת את ה-Windows Mail כולל האופציה למזער ל-system tray. לא שזה משנה לי אישית כל-כך מכיוון שאני עובד באופן אינטנסיבי על האימייל כך שהוא תמיד תמיד פתוח.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.ort.org.il/files/30/2407586/1801831.png]

ישן 14-02-2008, 03:48
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "איני יודע על איזה SP1 ל-Vista אתה מתכוון היות ולא הגיעה אלי"

חבילת SP1 גרסה סופית (RTM) לא תהיה נגישה לציבור הרחב עד אמצע מרץ (גם אז לא בעברית), עפ"י מיקרוסופט, למרות שאפשר להוריד אותה ברשת בכל מיני מקומות בצורה לא רשמית במיוחד כבר עכשיו (באנגלית). הגרסה העברית מתוכננת לצאת רק באמצע אפריל.

http://windowsvistablog.com/blogs/w...-vista-sp1.aspx

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 14-02-2008 בשעה 03:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר