לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2008, 14:19
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי theagle16 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על קרקל?"

תראה,
אם אתה מחפש את ההילה וההערכה, לא תמיד תקבל את זה בקרק"ל מפני ששני שליש אנשים ביחידה זה בעצם בנות,
וכמובן שלבנות יש המון זלזול במקומות 'קרביים'.
המקום הגבוה ביותר שבנות יכולות להגיע אליו זה תותחנים, אב"כ נ"מ, קרק"ל, מודיעין שדה, חילוץ והצלה וכו'...
מקומות שלרוב בנים לא שואפים להגיע אליהם..
אלא דוחקים אותם אחרי שהם נופלים מקורסים לשם.
או שהם מתגייסים לשם בלת ברירה.

אנשים שבקרקל, בעיקר הבנים, מאוד מסופקים,
יצא לי לדבר עם המון,
הם עושים המון, והם חשבו שאם יגיעו לשם הם יקבלו הקלות מפני שהרוב השולט שם זה מהמין השני, הבנות.

לדעתי אתה צריך לברר על קרקל כל מה שאתה רוצה לדעת..
אם אתה רוצה לשמוע משהו אני אוכל להגיד לך , אבל אם אתה רוצה לשמוע מנקודת מבט של לוחם או לוחמת שכבר משובצים שם ואחרי טירונות והכל, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי ואני אתן לך טלפונים 'לראיין' אותם..
אני חושבת שאתה חייב לבדוק לעומק את העניין, ולראות את זה מתאים לך הרבה מעבר ל"אם זה מתאים לעיניי אחרים"..
בסכ"ה הכל כל אחד תורם את התרומה שלו, וכל אחד בד"כ מגיע לסיפוק שלו,
ואחרי שנה שנתיים של טחינה תאמין לי שעל הז*ן שלך מה שאנשים יאמרו או יחשבו כי אתה תראה שאתה כן עושה ותורם!
חפש מה טוב לך- ולא לאחרים!
בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2008, 15:36
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מנימן שמתחילה ב "מה עושים בקרקל? איזה פעילות?..."

בתכלס זאת ההכשרה של חי"ר (רובאי 05) ולכן הטירונות כביכול היא המעניינת ביותר משאר החיילות, כך אומרים, מפני שההבדל העיקרי הוא שיש להם התנשאות בנשקים שונים, אימוניים גופניים טיפה יותר מסיביים, תרגילי תנועה מבצעית בשטח, שדאות וכו'...
לאחר הטירונות הם עוברים לשמור על גבולות (כבר לא ממש ) של שלום כמו מצרים וירדן, אלב עוד מעט עוברים גזרות...בעיקר בפעילותיהם יש את כל הנושא של אבטחת יישובים, מארבים וביצוע תצפיתנות ומרדפים.
המטרה שלהם היא למנוע פעילות חבלנית עויינת בקו התפר ובגזרת הערבה, וגם לוודא שלא עובר דרך הגבול שום דבר!
ההכשרה היא כ 4 חודשים, והיא מתבצעת בבא"ח גבעתי שבדרום (קרוב ללהבים)...
מקווה שהועלתי=\

ישן 12-02-2008, 17:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "אה הא.. כותבים את זה 03* (עם..."

סיפורים. יחידות מעורבות לא עובדות בסרגלי מאמצים כאלה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-02-2008, 22:04
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי theagle16 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על קרקל?"

אם אני מחפש משהו שהוא לא קרבי מדי, אך עם זאת גם לא עורפי מדי האם זה עונה על הצרכים?

יש מצב, כן...ממה שהבנתי הם לא רואים הרבה אקשן וזה בעיקר פטרולים סיורים מחסומים בגבולות שקטים (אבל שבכל זאת קיים סיכונים למינהם, לא של חוליות מחבלים אלא דברים כמו הברחות נשק סמים ונשים, שב"חים וכדומה) יכול להיות מעניין ומתאים לך.

עם זאת אני מודה שאני יודע קצת עד כלום על גדוד קרקל, אבל זה גדוד שבהחלט צריך גם בנים איכותיים ואם הייתי במקומך, עם הרצונות שלך, הייתי חושב ברצינות על להתגייס לגדוד זה.

ישן 12-02-2008, 09:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי R.U שמתחילה ב "איך היציאות בגדוד?? סוג..."

1. תלוי סד"כ בעיקר.
2. כמו בכל מקום. חלק חארות, חלק מצויינים והרוב רגילים.
3. שגרתי מאוד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-03-2008, 13:38
צלמית המשתמש של קרקליסט1
  קרקליסט1 קרקליסט1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי MeGaTal שמתחילה ב "הם עושים 05 נקודה. ..."

לא נכון. החל ממחזור מרץ 07, התחיל תהליך של העלאת הרובאי של קרקל ועד כמה שאני יודע, מחזורי נוב' 07 ומרץ 08 יגיעו לרובאי הנכסף בסוף האימון המשלים שלהם.

בכל אופן, היציאות ללוחמים הן אכן 16/5, אבל הן מאוד תלותיות בסד"כ כמו בכל מקום אחר, אני מניח.

השירות הוא בעיקר באזור הידוע כ"הגזרה המערבית", שהיא הבית החדש של חתולי המדבר (בתודה רבה למג"ב), הגזרה היא הרבה יותר חמה, למרות שחרמונית הופכת לאט לאט למדים הרשמיים באזור הזה.

אקשן? כמו שאמרו פה, הקרקל לא נכנסים לתוך עזה או מסתערים על החיזבאללה, אבל פעילות לא תהיה חסרה, מהיכרות עם הגזרה, ושהות של זמן לא מוגבל בה, אני יכול להגיד לך שהלוחמים מ-א-ו-ד עסוקים, כמו ש"מצופה מגדוד חי"ר", במילותיו של המג"ד.

מבחינת פעילות- מרדפים, מארבים, יזומות, תצפיות, נשמע יבש, אבל זה לא.

אישית, כמישהו שישב במפקדה ומחליט להתגייס מחדש כלוחם בגדוד, אני מקווה שיתגייסו עוד בנים עם מוטיבציה.

נתראה, איש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר