לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2008, 18:17
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "משרת מאבטח שגריריות ואישים בחו"ל במסגרת השב"כ"

יש לך לפחות עוד 3.5 שנים עד שתוכל לגשת למשרה כזו, ועד אז ....

בכל אופן, באתר השב"כ תמצא את כל הדרישות, לדוג' :

ציטוט:

מאבטחים ביחידה הממלכתית לאבטחת אישים

תאריך עדכון: 16/12/2007
תפקיד לא שיגרתי, במסגרת צוותית איכותית, המשלב עבודה בארץ ובחו"ל ובמגוון שיטות אבטחה.

דרישות התפקיד
    • בוגרי 12 שנות לימוד.
    • שירות צבאי במסלול קרבי, עדיפות לקצינים ולבעלי רקע פיקודי.
    • בעלי בריאות תקינה, כושר גופני גבוה, עמידה בהכשרה הדורשת מאמץ גופני גבוה במיוחד.
    • יכולת הבעה טובה בכתב ובע"פ.
    • רשיון נהיגה בתוקף.
תיאור התפקיד

תפקיד ייחודי, דינאמי מעניין, ביחידה איכותית ומבצעית, המתבצע בסביבות עבודה מיוחדות, במסגרת צוותית.

התפקיד כולל עבודה בארץ ובחו"ל. אפשרות לחוזה עבודה של ארבע שנים. אפשרות קידום למתאימים לתפקידי פיקוד ביחידה, כולל אפשרות עתידית לשילוב לימודים.

קיימות אפשרויות למעבר ליחידות אחרות או ליציאה לשליחות בחו"ל בתום החוזה, מותנות בהתאמת העובד ובצורכי השירות.

מקור

כעיקרון, רובאי 5-7 קרבי, חובלים קרבי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2008, 19:17
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "כן קראתי כבר את הכתוב באתר..."

לפעמים רובאי זה דבר מגוחך ולא מעניין.
אני הייתי קצין שריון. האם מישהו חושב שבין סוף טירונות שריון לבין סוף קורס קציני שריון מיומנותי בלוחמת רגלים עולה?

רובה זה לא הכל בחיים. אפילו לא בצבא.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 12-02-2008, 21:34
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "כן אני גם רוצה לשער...אבל..."

אני מכיר שני חובלים-לשעבר - אחד נהיה מרצה באוניברסיטה, והשני עובד בהייטק. אף אחד מהם לא מסתובב באזרחות עם כובע של קפטן על הראש או עוגן בכיס.

אבטחה בחו"ל של מוסדות ואישים ממשלתיים (להבדיל מאבטחת קהילות יהודיות למשל) זה בדרך כלל צ'ופר לחבר'ה שכבר צברו ותק מסויים בשב"כ וכעת הם מתאווררים באיזו שגרירות נחמדה בניגריה (מוסיקת גוספל, אחל'ה אוכל, מופעי הבערת אנשים באמצעות צמיגים ברחוב) או מלווים משלחת לפולין שמלאה בתיכוניסטיות חרמניות (שירים עצובים, אוכל לא משהו, מופע שיכרות והקאות של איציק ויוסי מי"ב2 אחרי שעת כיבוי אורות).
ישן 12-02-2008, 21:58
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "היה גם את הקונסול ההוא..."

לאכזבתי הרבה גיליתי שבהרבה מדי מקרים, הרבה עד להכאיב, כשעובד מדינה ישראלי מכניס את הדרכון הדיפלומטי בחזרה אל כיסו לאחר ביקורת הדרכונים בנמל התעופה בן גוריון הוא חוטף אירוע ארוך של היקוות שתן בראש.

מצד שני, יכול להיות שזה משתלב במתאם מושלם עם מודל "הישראלי המכוער" שאנו מייצאים זה כמה עשורים לכל חו"ל שאפשר.

פעם העיר לי שגרירנו במדינה מסוימת על כך שיש צורך לתדרך את מאבטחיו אודות לבוש נאות והתנהגות ממלכתית באירועים.
כמובן שלקחתי את הערתו ברצינות וריעננתי לחבר'ה (שהם באמת מבחורינו המצוינים, בלי ציניות) את נושא התאמת נעליים לחליפות וחולצות וכו'.
בסוף התדריך סיכמתי שמעתה והלאה הם משוחררים מן הצורך להזכיר לאותו שגריר להסיט את העניבה ממעבר לכתף בחזרה למקומה מלפנים (אחרי שהוא גומר להשתין ושב אל קבלת הפנים\אירוע), וכן שאין הם נדרשים ויתר להזכיר לו לרכוס את רוכסן מכנסיו לאחר פעולה דומה. בנוסף פטרתי אותם מן האחריות לסמן לו כשהוא מטפטף על עצמו רוטב או כשהוא מדבר עם דיפלומט זר ויש לו שאריות מזון סביב הפה ועל השפתיים.
כמו שאמרו פעם באיזה סרט- "לכל גבול יש גבול!" (הכוכבים של שלומי).

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 13-02-2008, 11:56
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי tamido שמתחילה ב "ומנגד אני יכול לומר את אותו..."

למרות שאני מסכים עם כך שלהרבה מאבטחים (ואני ביניהם) נמהל מעט פיפי באפור של המוח, אני איתן בדעתי שכמגזר, האבטחה נפגעים פחות מהתסמונת.

בקשר לגודל וכובד השק האישי שלי- לשמחתי הרבה יש לי שק קטן ולא משמעותי. גם בתגובה שכתבתי כאן על מקרה השגריר, לא נעלבתי ולא ניסיתי (גם אז) להיכנס לחליפת מהלומות עם אותו אדם, רק קצת שובבות וציניות שחשבתי למשהו בריא ובמסגרת לגיטימית.

ישן 12-02-2008, 22:10
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "שקשורה למודיעין\ביטחון? משהו..."

סליחה שאני משחק פה את תפקיד המקטרג, אך מה בדבר לראות את השירות הצבאי כתקופה העומדת בפני עצמה?
יש לך, נאמר, כמעט חצי שנה עד הגיוס, חשוב על עצמך כמי שעתיד לבלות מספר שנים בצבא. למה כל כך דחוף לך להסתכל על תקופה כזו ארוכה ומשמעותית כאילו היא מחנה קיץ או לימודי נהיגה, שהשלב הבא נראה כאילו קרוב ומעבר לפינה?

השירות הצבאי הינו הפעם הראשונה בחייך בה אתה יכול לבנות את עצמך במנותק לגמרי מכל מה שעשית וחווית לפניו.
זו הפעם הראשונה בחייך בה תוכל להיות אחראי באופן מלא לתוצאות מעשיך, שתוכל לתמרן את עצמך לעמדות בהן אתה אדם בוגר, מחליט, עושה, משפיע. נכון שקודם לכל תעבור תקופת הכשרה וחניכות, אך כבר בתקופה ראשונית זו כל מעשה שתעשה וכל בחירה שתבחר יטביעו את חותמם על הדמות שאתה תבנה מעצמך במהלך השירות.

אחרי תום השירות הצבאי אתה תהיה אדם שונה. דמותך תהיה אחרת בעיני עצמך ואולי גם בעיני סביבתך, סביר מאוד שסדר העדיפויות שלך ישתנה במשהו, אפילו אולי עד כדי כך שכשתיזכר אז בהתלבטויות שלך היום, אתה תצחק על התמימות שלך או על הנחישות שלך לנסות תראות אל תוך הערפל ומעבר לו.

כמובן שאפשר גם לעבור שירות צבאי כילדון מפונק או תלמיד מגודל, עם דגש על כמות הפחיות הריקות של רד-בול שאתה צובר בחדרך או כמות נקודות צברת במשחק בפליי-סטיישן.

לדעתי החוכמה היא להתעלות מעל לזה.

ישן 12-02-2008, 22:18
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "סליחה שאני משחק פה את תפקיד..."

אתה צודק..אני מסכים איתך..לא יודע למה מהתגובות שלי הבנת שכך אני חושב
אני דווקא חושב בדיוק להיפך ואני לא רואה את השירות כקייטנה או לחלופין לימודי נהיגה...אני רואה את השירות כמאוד חשוב ואני מקווה שמעצב, מבגר ומשנה מקצה לקצה..לפחות זה מה שאני רוצה שיקרה..אני רואה את השירות כחוויה בפני עצמה, לטוב ולרע..בגלל זה אני חושב הרבה ומתלבט ורוצה לבחור את התפקיד הטוב ביותר בשבילי כשאני יודע שבאמצעותו אני יוכל להתקדם גם בעתיד, שכן בעתיד אני רוצה לעסוק בתחום הביטחון ואולי אף להישאר בצבא..זה עוד רחוק ועוד הרבה דברים השתנו...והשאלה לגבי האבטחה סתם מעניינת אותי, אני לא רואה את העבודה הזאת כמהלך מרכזי אלה כעבודה מעניינת אולי..זה ממש לא קשור לשירות. סתם רציתי לדעת אם אחרי שירות כזה או אחר אני יוכל לעבוד שם , כי כמו שאמרתם זה תלוי ברובאי
ישן 12-02-2008, 22:49
צלמית המשתמש של avishon
  avishon avishon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "חחחח מצחיק...תיכוניסטיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי המלש"ב
חחחח מצחיק...תיכוניסטיות חרמניות

בקשר לחובלים..ומה אם אני רוצה להתקדם בתחומי המודיעין והביטחון? אני משער שהקשר בין הידע שנצבר בחובלים לא ממש יעזור לי? אני מתלבט פשוט בין חובלים למודיעין..כשבמודיעין התוכנית די מוגבלת (שפה)

ועזבו שעות של שעמום...אני לא הבנתי עדיין אם אני יוכל לחוות שעות אלה בכלל.....עם 03 אפשר או לא?

אני קורא את האשכול , ושואל את עצמי האם מדובר בילדותיות , שחצנות או הסתלבטות...

עוד לא התגייסת אפילו , ואתה כבר מתייחס אל עצמך כאל בוגר חובלים או יוצא חמ"ן תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה?!
תרגיע , ילד...

גם אם בטעות , בלי כוונה , תסיים חובלים - צפויות לך עוד כמה שנים טובות של קבע ,
אז מדוע לבלבל את המוח כבר עכשיו תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ?!

ראבאק , אשכול שלם על

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-02-2008, 22:58
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "[QUOTE=המלש"ב]חחחח..."

מה הקשר יש לי שאלה לגבי נושא מסוים שיצא והוא קשור לצבא וביטחון אז החלטתי לפנות לפורום "צבא וביטחון", לא הבנתי אני צריך לשבת ולחכות עד שאני יסיים את השירות ורק אז אני יהיה רשאי לשאול...ואני לא מייחס לעצמי את התואר "בוגר חובלים" או חמ"ן..הנושא התגלגל והחלטתי להסביר..סה"כ רציתי לדעת אם במידה ואני כן אסיים עם רובאי 03 אני יוכל לעבוד במשרה זו...וכך גם ניצלתי את האשכול והחלטתי לשאול לגבי אפשרויות התקדמות לאחר סיום הקורס\חמ"ן...אם יצא וסיימתי....איפה אני עוד יכול לשאול אם לא פה

פעם הבאה אני פשוט לא צריך להזכיר את העובדה שאני לפני גיוס..כדי שאנשים פה יוכלו לענות האופן נייטרלי

עריכה: ואם שמת לב במשפטים שציטטת אותי אמרתי שאני מתלבט בין שני המסלולים . . .

נערך לאחרונה ע"י המלש"ב בתאריך 12-02-2008 בשעה 23:01.
ישן 12-02-2008, 23:05
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "מה הקשר יש לי שאלה לגבי נושא..."

שאלת שאלה לגבי רובאי 3 וקרבי, ונענית לפחות 3 פעמים.

מעבר לזה, האם אתה מתכוון לבחור את המקצוע הצבאי שלך לפי ישימותו באזרחות ? אני יכול להבטיח לך שמעט מאד מאד מקצועות צבאיים ישימים ממש באזרחות, לוחם איננו אחד מהם.

תתגייס, תעשה את המקסימום שאתה יכול, עד שיגיע מועד השחרור שלך יפתחו בפניך לא מעט אפשרויות.

ונניח שתחליט חובלים כי אתה רוצה להיות מאבטח אישים ואוהב ים, ונניח שלא תתקבל לחובלים או שלא תסיים, ונניח שתגיע לשריון, ונניח שתכיר מישהי שלאבא שלה יש חברת תוכנה, ונניח שכשתשתחרר תרצה ללמוד באוניברסיטה פסיכולוגיה מוליקולרית, ונניח ......

החיים רק מתחילים, זה יפה לתכנן, אבל כמו שאמר ג'ון לנון הי"ד : "החיים זה מה שקורה בזמן שאתה מתכנן תוכניות".

ישן 12-02-2008, 23:40
  AndreiB AndreiB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.06
וכל זה בלי להזכיר ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "משרת מאבטח שגריריות ואישים בחו"ל במסגרת השב"כ"

את החודשיים של קריעת ת.ת בקורס אחיד!! לא כל מי שרוצה להיות מאבטח - בא, נרשם , מקבל נשק וחליפה וטס לשיבוץ (הזכרתם כאן אמריקה/אירופה- רק שכחתם להזכיר מצרים וירדן בשלב הראשון, אלא אם כן יש קומבינות). לא כל מי שבא לקורס מסיים אותו - רוצה או לא רוצה, לשבור איזה יד או ברך תמיד אפשר גם בלי להתכוון לכך. עזוב גבר, אני רציתי להיות רמטכ"ל לפני הגיוס ולשרת בשייטת, אבל הכל הסתדר קצת אחרת והשתחררתי בתור סמ"ר מגבעתי. אני מאחל לך בהצלחה בכל מה שתעשה, אך קודם תתחיל, לאן הזרם ימשוך אותך לא ניתן לקבוע ב100%. וחוץ מזה יש דברים הרבה יותר מעניינים מאבטחת אישיים ושגרירויות...
ישן 13-02-2008, 11:59
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07

אבי היה איש משרד החוץ ל~30שנה, ושירת כשגריר ישראל ביותר מ5 מדינות (רובם עולם שלישי,) ואני ומשפחתי עברנו יחד איתו.

בחיים לא היה לו שומר ראש ישראלי. תמיד היו מקומיים, כמעט תמיד מהמשטרה המקומית אבל לעיתים רחוקות מסוכנויות ביטחון כאלה או אחרות, עוד פעם של ממשלת המדינה בו שירת.

כמו כן השגרירויות היו מאובטחות גם הן על ידי שוטרים מקומיים, תמיד.

מה שכן, יש קב"ט וסגן-קב"ט בכל שגרירות. מניסיוני אלה בדרך כלל היו חבר'ה בני 28-30, לפעמים קצינים בצה"ל (חי"ר, שריון, לא משנה) ולפעמים לא, שפשוט עשו איזה קורס דרך משרד החוץ להיות קב"טים. אחלה אנשים.

אבא שלי היה בכלל סרן במודיעין (צנזורה, הכי גובניקי שיש) ואפילו הוא שירת ללא מעט זמן כקב"ט שגרירות (לא היה מחליף והוא עוד היה זוטר במשרד החוץ.)

לא יודע איפה בדיוק נכנס השב"כ לתמונה. אולי זה שונה במדינות היותר "שוות" כמו ארה"ב ומדינות אירופה...מקווה שעזרתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר