לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2008, 07:05
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
הצעה דחופה: משרד ממשלתי לענייני אהבה

נקצץ פה ונקזז שם, אולי נבטל את התוכנית להקמתו המחודשת של משרד הדתות, וכך נוכל להקים מיניסטריון אהבה. מידי שנה, מחשב מתוחכם יאתר, יערוך, ויתמצת עשר התאמות לכל אזרח שיוכרז כפנוי. רעיון לקראת ולנטיינ'ס דיי

עופר רזניק
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.ynet.co.il/images/SendArtResponse/mail.gif]
פורסם: 12.02.08, 09:38

מי אמר שאהבה זה מתכון של "עשה זאת בעצמך"? רוב האנשים מהססים כשהם מתבקשים להחליט על מקום לאכול ארוחת צהריים, קל וחומר על עניינים שבלב. עלינו לרדת על ברכינו ולהודות שאין לנו שמץ של מושג איך לתפעל אהבה, ושכמות האנרגיה שאנחנו משקיעים מידי יום בבתי הקפה ובמסעדות, בפיק-אפ ברים ובמועדונים, באתרי ההיכרויות ואצל השדכנים, היא חסרת כל פרופורציה. בסופו של דבר, מציאת אהבה זה מסע מתמיד של חיפושים אינסופיים, שלעיתים רחוקות מוביל לסיפוק עצמי.

רגע לפני שאנו מחזירים את המפתחות לאלת האהבה, שדרך אגב יצאה לחופשה לפני כאלף שנים ועד היום לא חזרה, ייתכן שנוכל לפתור את המשוואה על ידי חשיבה פרקטית פשוטה. אנחנו, האזרחים שומרי החוק, הרי משלמים מסים רבים בתמורה לקבלת שירותים כגון ביטחון, ניקיון, אחזקה וכו'. אז נעשה מעשה, נקצץ פה ונקזז שם, אולי אפילו נבטל את התוכנית להקמתו המחודשת של משרד הדתות, וכך נוכל להקים משרד ממשלתי לענייני אהבה. בראשו יעמוד כמובן השר לענייני אהבה ובקיצור, שר האהבה.

הרי אם תינתן ההזדמנות להעביר לידי השלטון את נטל האהבה, מדוע שנשאיר אותו אצלנו? כבר הסכמנו שבתחום זה אנחנו לא מוצלחים במיוחד.
יצירת מאגר מידע כלל ארצי

הדבר הראשון שיעשה שר האהבה עם כניסתו לתפקיד יהיה יצירת מאגר מידע כלל ארצי. שאלון יישלח לכל אזרח, על מנת שניתן יהיה לקטלג את האוכלוסיה לפי גילים, מעמד אישי, דת, תחביבים, עדיפויות וכל נושא אפשרי אחר. המאגר יוזן מהמידע שבשאלונים ומכלל מאגרי המידע במדינה, כך שיהיה מדובר במאגר המידע המושלם.

מידי שנה, מחשב מתוחכם יחשב, יאתר, יערוך ויתמצת עשר התאמות לכל אזרח שיוכרז כפנוי. ההתאמות יישלחו באמצעות שליחים מיוחדים של המשרד לענייני אהבה כדי לשמור על סודיות המידע ויימסרו לנמען לא לפני שיחתום על הצהרה לשמירת סודיות ואיסור פרסום. כחלק משירותי המשרד יקבל כל אזרח גישה לאתר אינטרנט, שם יוכל לעקוב אחרי התאמותיו השונות וליצור קשר ישיר לנציג מלווה במשרד האחראי על תיקו האישי.

טיפולים פלסטיים במחירים מוזלים

הנציגים האחראים במשרד יתאמו את הדייטים בין האזרחים המותאמים ואף יספקו לכל המבקש טיפולים פסיכולוגיים, ייעוץ בענייני אופנה וטיפולים פלסטיים במחירים מוזלים. לאחר כל דייט יבדוק הנציג האחראי את מצבו של האזרח שבטיפולו, יעדכן כל מידע חדש במחשב וייקח ממנו משוב קצר, כדי שיהיה ניתן לשפר את הטיפול בהמשך. למשל, במקרים שהדייט לא הלך כצפוי והאזרח נותר מבולבל, נציגו האישי ירגיעו ויספק את התמיכה הנפשית הדרושה כדי שיתאושש ויתמלא מוטיבציה מחודשת להמשיך הלאה, לדייט הבא. במקרים שהאזרח חוזר מהדייט עם רושם חיובי, יזכיר לו נציגו האישי לשלוח לאזרחית הודעת לילה טוב. מיד לאחר מכן יתקשר אותו נציג לאזרחית, יתחקרה וירכל איתה קלות, כדי שתוכל להרגיש טוב יותר עם עצמה לפני שתלך לישון.

אזרחים המעוניינים לקבל את השירותים המלאים של המשרד לענייני אהבה יהיו חייבים להשתתף מידי פעם בסדנאות שעורך המשרד, כגון סדנאות לשיפור דימוי עצמי, נימוסים והליכות, סימולציות להעשרת מיומנות ועוד. מאמרים וסרטים דוקומנטריים בנושאי יחסים ואהבה ניתן יהיה למצוא באתר האינטרנט של המשרד, בנוסף לקובץ משפטי התחלה ופורומים בנושאים כמו "ספונטניות – האויב מספר אחד" ו"אנשים יפים – מתאימים יותר".

מערכת ההתאמה המתוחכמת של משרד האהבה תמצא לכם את השידוך המושלם, ונציגי המשרד לענייני אהבה ישמחו להעניק לכם שירות אדיב וללוות אתכם מההכנות לדייט הראשון ועד לייעוץ הזוגי הראשון, כולל. שר האהבה יהיה סמל של תקווה לכל הסינגלים המאוכזבים שלא הצליחו למצוא בכוחות עצמם את בן הזוג המיועד.

יום אחד, קרוב לוודאי, תקום מחאה חברתית שתתנגד להעניק לפוליטיקאים שליטה על חיינו האישיים. משרד האהבה ייסגר, שירותי המשרד יופסקו, ונטל האהבה ייפול שוב על האזרחים, שיחזרו לחיי האי וודאות בבתי הקפה, בברים ובאתרי ההיכרויות. כשיום זה יגיע, נקווה כולנו שאלת האהבה תשוב סוף כל סוף מחופשתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2008, 08:01
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
אני רוצה היות אחראי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "הצעה דחופה: משרד ממשלתי לענייני אהבה"

על המחלקה ל"נסיון מיני"
כיוון שמין הוא נושא מורכב ומסובך , אני מאמין שאין לתת לצעירות התמימות לצאת אל העולם ללא מדריך , מנטור שיסביר להם מה מי איפה ולאן .
לתפקיד הקשה ,אך המספק , אני מציע את מועמדותי .

דרך אגב
יש כזה תפקיד באפריקה
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

נערך לאחרונה ע"י jolynana בתאריך 14-02-2008 בשעה 08:03.
ישן 16-02-2008, 14:12
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
אמרתי שאני רוצה להיות אחראי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אני מבין שאתה מתכוון למשרה של..."

אני מתכנן לעשות כסף מכל מי שיירצה עבודה במשרד
בחורה בתולה זה פיקציה שמישהו המציא
הן לא יודעות לעשות כלום , בוכות הרבה , ומלכלכות את הסדינים
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

ישן 14-02-2008, 08:42
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "הצעה דחופה: משרד ממשלתי לענייני אהבה"

קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף

רבי יהודה בר סימון פתח (תהלים ס"ח) 'אלהים מושיב יחידים ביתה'. מטרונה שאלה את ר' יוסי בר חלפתא אמרה לו לכמה ימים ברא הקב"ה את עולמו, אמר לה לששת ימים, כדכתיב (שמות כ') 'כי ששת ימים עשה ה' את השמים ואת הארץ'. אמרה לו מה הוא עושה מאותה שעה ועד עכשיו, אמר לה הקב"ה יושב ומזווג זיווגים, בתו של פלוני לפלוני, אשתו של פלוני לפלוני, ממונו של פלוני לפלוני. אמרה לו ודא הוא אומנתיה, אף אני יכולה לעשות כן, כמה עבדים כמה שפחות יש לי, לשעה קלה אני יכולה לזווגן. אמר לה אם קלה היא בעיניך קשה היא לפני הקב"ה כקריעת ים סוף. הלך לו ר' יוסי בר חלפתא. מה עשתה, נטלה אלף עבדים ואלף שפחות והעמידה אותן שורות שורות, אמרה פלן יסב לפלונית ופלונית תיסב לפלוני (פלוני ישא פלונית ופלונית תינשא לפלוני), וזיווגה אותן בלילה אחת, למחר אתון לגבה דין מוחיה פציעא דין עינו שמיטא דין רגליה תבירא (למחר באו אליה, זה מוחו פצוע, זה עינו שמוטה זה רגלו שבורה) אמרה להון מה לכון, דא אמרה לית אנא בעי לדין ודין אמר לית אנא בעי לדא (אמרה להם מה לכם, זו אומרת איני רוצה לזה וזה אומר איני רוצה לזו). מיד שלחה והביאה את ר' יוסי בר חלפתא אמרה לו לית אלוה כאלהכון, אמת היא תורתכון, נאה ומשובחת, יפה אמרת. אמר לא כך אמרתי לך אם קלה היא בעיניך קשה היא לפני הקב"ה כקריעת ים סוף, הקב"ה מה עושה להן מזווגן בעל כרחן שלא בטובתן, הדא הוא דכתיב (תהלים ס"ח) 'אלהים מושיב יחידים ביתה מוציא אסירים בכושרות'. מהו 'בכושרות' בכי ושירות, מאן דבעי אומר שירה ומאן דלא בעי בכי (מי שרוצה אומר שירה, ומי שאינו רוצה בוכה). אמר ר' ברכיה כלשון הזה השיבה ר' יוסי בר חלפתא הקב"ה יושב ועושה סולמות, משפיל לזה ומרים לזה, ומוריד לזה ומעלה לזה, הוי אומר (תהלים ע") 'אלהים שופט זה ישפיל וזה ירים'. יש שהוא הולך אצל זיווגו ויש שזיווגו בא אצלו. יצחק בא זיווגו אצלו שנאמר (בראשית כ"ד) 'ויצא יצחק לשוח בשדה'. יעקב הלך אצל זיווגו שנאמר 'ויצא יעקב מבאר שבע'.

מקור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר