לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2008, 11:36
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
דיון | איכות הטלוויזיה בערוצים המסחריים

שלום רב,

ובכן, ברצוני לדבר על איכות הטלוויזיה בערוצים המסחריים, כלומר הערוצים 2 ו - 10.

האם רק אני מרגיש שהרמה והאיכות של הטלוויזיה בערוצים אלו פשוט מזלזלת באינטלגנציה של הצופים?

אם פעם על מנת למשוך צופים היה צריך סדרת דרמה איכותית, או סדרות מושקעות אחרות...

למה היום סדרת ריאלטי דלת השקעה, דלת אינטלגנציה ומלאה בפורנוגרפיה - מספיקה על מנת למשוך מעל 20% רייטינג?

איך זה שאנשים נדבקים לתכניות שבמילה פשוטה מטמטמות אותם, ומזלזלות באינטלגנציה שלהם?

האם זה מצביע משהו עלינו? על החברה? על האינטלגנציה שלנו? שהרי הערוצים המסחריים משדרים מה שאנו, הצופים, כביכול רוצים?

אלה שאלות שרצות במוחי כבר הרבה זמן, ואשמח להפוך דיון זה לפורה, ואני מקווה שישנה משהו באיכות וברמת הטלוויזיה.

אני, אישית, מרגיש שאם הדבר יימשך, הערוצים בתשלום יהפכו לערוצי האיכות, והערוצים המסחריים יהפכו לערוצי TRASH (חוץ מהחדשות אולי). ואולי זה כבר קרה ופשוט אף אחד לא שם לב.

כרגע אני מדבר רק על הערוצים המסחריים משום שהם עוברים מידרוג (רייטינג), והם במידה רבה משדרים את מה שהציבור "רוצה" (כי מטרתם היא להביא כמה שיותר צופים).

אשמח לשמוע את דעתכם,
UAL

נערך לאחרונה ע"י UAL בתאריך 14-02-2008 בשעה 11:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2008, 12:10
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
זה לא חדש שרוב התוכניות בצפיית שיא הן זבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "דיון | איכות הטלוויזיה בערוצים המסחריים"

למה? כי למי יש כוח אחרי יום עבודה לשבת מול הטלוויזיה ולקבל עוד ראיון עם פוליטיקאי ועוד תוכנית תעודה על הקיפוח של הערבים.
מבחינת רוב האנשים בידור זול מעביר להם את הזמן בצורה ראויה
אבל בוא לא נטעה-איפה שיש אינטרקציה עם הקהל שם הבעיה.
היום שלכל ערוץ יש אתר הממומן מפרסומות, זאת עוד דרך להרוויח.
אתה תיכנס לפורום הישרדות, תרשום מילה על מרינה ואז שתחפש בגוגל, ערוץ 10 יופיע כאופציה ראשונה. כנ"ל כוכב נולד וכו'- שמרווחים יפה מאד מהSMS של ילדות בנות 10 יותר מאשר הפרסומות במקבצים.
אין מה לעשותמה שמגיע חינם זאת רמתו.
וכן, אני משלם אגרה וצופה בערוץ 1 שכל כך אוהבים לצחוק עליו
למה? כי יש שם דברים שאותי מעניינים יותר מאשר צביקה הדר ואוסף האנשים ההזויים שלצידו הנקראים "שופטים"

ישן 14-02-2008, 12:36
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אכן, רוב התוכניות הן טלנובלות, ריאליטי ושעשועונים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "דיון | איכות הטלוויזיה בערוצים המסחריים"

יש כמה דרמות קלילות ונחמדות כמו "מתי נתנשק", "במרחק נגיעה" ו-"מציאות ואבדות".

חלק מהאשמה, לפי דעתי, היא בחוסר התחרותיות בתחום הטלויזיה בארץ.
זכייניות התקשורת בארץ (כבלים ולווין - הן כספקיות תשתית והן כספקיות תוכן, ערוץ 2 וערוץ 10 כספקיות תוכן) משלמות למדינה הון תועפות בשביל הזכות לשדר, מה שהופך אותן לנשלטות בידי מספר מצומצם מאוד של משפחות עושר אשר מטרתן היא אחת, להרויח עוד ועוד כסף.

אני הייתי מאמץ מודל תקשורתי שונה: יש לאפשר לכל גוף שעומד בתנאים לפתוח ערוץ טלויזיה. אותו גוף ישכור מחברות התשתית (לויין, כבלים) אפיק בממיר וישדר תכנים. תהיה לו את הבחירה להיות ערוץ הממומן אך ורק על פרסומות, ערוץ בתשלום או ערוץ המשלב בינהם. הדבר יוכל להוביל לשלל ערוצים בעלי נושא יחודי להם. לדוגמא ערוץ תוכניות טבע, ערות תוכניות מדע, ערוץ סרטים מצוירים, ערוץ סרטי אקשן, ערוץ סרטים זרים, ערוץ סדרות דרמה (עם או בלי הפקות מקור) ועוד.

ישן 14-02-2008, 23:12
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אכן, רוב התוכניות הן טלנובלות, ריאליטי ושעשועונים."

אולי מעבר לזה שאנחנו עם מטומטם שאוהב לחיות בזבל (תרתי משמע, או יותר נכון מיליון משמעויות נוספות), גם בתור מדינה קטנה אין לנו הרבה יוצרים איכותיים, רוב העורכים, תסריטאים, במאים וכו' הם חובבנים מאוד או פשוט לא מבינים מהחיים שלכם ולכן אנחנו בתור קהל מקבלים את הזבל הזה.
גם כשמגיעות כמה סדרות טובות ("מרחק נגיעה", "הבורר", "אהבה זה כואב") סדרות נוספות שבאות פשוט מחקות אותם (מתי נתנשק = אהבה זה כואב).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר