לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2008, 21:07
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני לא יודע למה שמתי לב לזה..."

שימי, השרתים האלה הם שרתי OPENDNS מין חברה עצמאית שפיתחה חיבור לשרתי DNS לא תלויים בספק אינטרנט.

וALABIB אולי לא הבנת אותי נכון.... תחליף את השרתי DNS שמוגדרים אצלך לשרתי הDNS של ספקית האינטרנט, אם הם עושים בעיות, אז או שתעיף את הלינוקס או שתחליף ספק אינטרנט... שרת DNS לא רק מתרגם כתובת אייפי לשמות דומיין הוא עושה עוד דברים כמו ניתוב נכון.... ויש קונפליקט בין השרתים שהראוטר מקבל מהחיבור שלו ולבין השרתים שהדיסק המטומטם של LINUX מנסה להגדיר אצלך, לא הייתי מובן בפעם הראשונה?

כל דבר שמשפיע גם על הFIREFOX וגם על הIE מצביע על בעיית ניתוב, פנימית (מחשב - פורטים וכדומה) או חיצונית (גישה לDNS, או בעיה בDNS עצמו של הספק אינטרנט ובגלל שאתה היחיד שמתלונן אז אני מרגיש בנוח להגיד שזאת לא בעיה אצלם).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 00:33

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה צודק שהערת קודם לכן..."

האמת שאני עובד במעבדת פולימרים, אין לי תואר בכלום אין לי הסמכה לשום דבר שקשור למחשבים.

ושימי אני מצטער, לא התכוונתי לתקוף אותך ככה, לא משנה במה אתה עובד ומה אתה עושה.
מן הסתם, אתה יותר מבין ממני בענינים האלה, ולא היית מגיע לאן שאתה, אם לא היית כזה.
אני בסך הכול מנסה לעזור איפה שאפשר בעיקר בתמיכה טכנית של נתבים ואינטרנט, כי פעם עבדתי בתמיכה הטכנית ואם אני טועה, אני שמח שיש מישהו כמוך שמתקן אותי.

התעצבנתי פה במשמרת, ואתה היית המקום לשיחרור הלחץ, אני מצטער...

התכוונתי לניתוב, כפעולה ולא בהקשר לנתבים רגילים... כמו האיור הזה שמצאתי בויקיפדיה.

ואני מצר על העובדה שהבחור ביקש עזרה, ענינו לו והוא לא מנסה לבדוק את האפשרות שהצענו, אלא מבצע אלימינציה בצורה לא נכונה.. אם הוא היה מנסה הוא לפחות היה מפרסם את העובדה שזה לא צלח...
ישן 19-02-2008, 00:37
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי fatsrir שמתחילה ב "האמת שאני עובד במעבדת..."

גם לי אין תואר בכלום...

מצטער שאני נודניק ומדייק לגבי המילים האלה - אבל יש סיבה לזה - מאסתי בשטויות שאני שומע מאנשים שהם התגלגלות של טעויות על גבי טעויות על גבי טעויות...

מההברקות שהיו לי כאן בפורום (באשכולות ארוכים יותר) - היה חכמולוג אחד שטען שאפשר להפנות פורט חיצוני דרך נתב NAT ל"ריינג' של פורטים" (הוא בכלל התכוון ל"ריינג' של מחשבים" לדעתי) - כלומר - לעשות שבפורט חיצוני בודד יהיו כמה מחשבים פנימיים שיקבלו את התקשורת... היו לי חבר'ה שהחליטו שזה שיש להם תוכנה שמתקשרת איכשהוא באינטרנט ולא עובדת, אז אוטומטית זה אומר שהבעייה קשורה לרשתות "כי זאת תוכנה שעובדת ברשתות" - היו פה אנשים ששאלו על הסמכות של מיקרוסופט, למרות שמיקרוסופט, כידוע, לא מייצרת סוויצ'ים ונתבים - ועוד... והדבר הכי עצוב, הוא שיש בראש הפורום מספר עוגנים מתנוססים שמסבירים בדיוק את כל הדברים האלה - ועדיין - למרות זאת - כל יום - נפתחים יותר אשכולות ממה שאפשר לספור על יד אחת ששואלים בדיוק את הדברים האלה שמקומם לא פה!

באיזשהוא שלב, נמאס שהפורום מתמלא בדברים לא נכונים...

נראה לי שהגיע הזמן להפוך את הפורום הזה ל FAQ נעול...

ישן 19-02-2008, 16:46

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ALABIB שמתחילה ב "השורת כתובות.."

זה קשה אז תעקוב....
בדיקה קצרה באתר הOPENDNS מגלה כי, בDNS שלהם לאמאזון יש 3 כתובות שונות בעוד שבחיבור עם ספק ישראלי יש רק כתובת אחת.
לYNET הוא נותן 6 כתובות אפשריות שאף אחת מהן לא מתאימה לכתובת ששרת DNS ישראלי נותן לYNET.
וEBAY לא ניסיתי, כי ראיתי מספיק...

אז לדעתי מה שקרה זה שהDNS זיהה לאן אתה רוצה להגיע, אבל סיפק לך כתובת שגויה.
למיזם OPENDNS יש 5 שרתי CACHE שונים - פאלו אלטו (קליפורניה), ניו יורק, וושינגטון הבירה, סיאטל ולונדון.
מן הסתם אתה ממוען ללונדון או ניו יורק או מקסימום וושינגטון הבירה שאלה השרתים הכי קרובים לישראל (סיאטל זה כבר מערב התיכון של ארה"ב וקליפורניה זה ממש בחוף המערבי). ולפי הבדיקה שעשיתי לפי כלים שהאתר שלהם נותן בכתובת: http://www.opendns.com/support/cache/
הם כולם טועים בRESOLVING שלהם.

זה לדעתי מה שקרה, שימי אם תוכל לתת את דעתך בבקשה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר