לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2005, 18:14
  gilad211 gilad211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gilad211
אני מזועזע ממה שקורה בעולם הדפוק הזה...

ראיתי עכשיו סירטונים ממעבדות של ניסויים בבעלי-חיים באתר של תנו לחיות לחיות.
זה כלכך מזוויע. אלוהים!! מה האדם יכול לעשות...אין לרוע היום גבולות אני אומר לכם!!
כלבים במעבדות, מנתחים אותם חיים, מזריקים בהם חומרים, כולאים אותם בכלוב של חצי מטר מרובע
קופים עם אלקטרודות מחוברים למוח כשכל הגלגולת פתוחה......מזוויע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
בחיי שאם הייתי יודע איפה קיימות מעבדות כאלה הייתי הולך לשם ומאיים על ה"מדענים" שם עם אקדח
פשוט.................אין מילים......
אני מספר לכם את זה שגם אתם תדעו ותנסו לעשות משהו בעיניין...לאלה שאכפת לפחות
ואם יש כאן כאלה שתומכים בניסויים אני מציע לכם פשוט לא להגיב כאן.
אתם לא יכולים לתאר איזה רוע קיים..באמת שלא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2005, 19:25
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
כמה דברים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gilad211 שמתחילה ב "אני מזועזע ממה שקורה בעולם הדפוק הזה..."

דבר ראשון, תרופות
מתרופות פשוטות לכאב ראש עד תרופות של איידס וסרטון, על מי אתה חושב שיפתחו את התרופות?!? על בני אדם? לא! על חיות.
נכון זה עצוב, נכון שזה כואב לשמוע שמדביקים קוף באיידס רק כדאי לנסות להחלים אותו,
אבל אם לא היו מנסים את זה על חיות, על מי היו מנסים?

בקשר לקופים עם הדברים שמחוברים להם לראש שהגולגולת שלהם פתוחה, ראיתי את זה ורציתי להקיא, אני לא מבין למה זה תורם? איזה ניסוי זה?
זה סתם לחקור איך המוח של הקוף פועל וזה ממש דוחה, אני ממש מרחם על הקוף

ישן 04-03-2005, 12:38
  *DANIELA* *DANIELA* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gilad211 שמתחילה ב "אני מזועזע ממה שקורה בעולם הדפוק הזה..."

gilad211 אתה צודק ואני מסכימה עם כל מילה שלך, אבל יש הרבה אנשים שמתנגדים לניסויים בבעלי חיים ואוכלים בשר..וזה פשוט בדיחה..כי תאמינו לי שאפילו שנוח לכולם לחשוב ש"הורגים אותם מהר" זה ממש לא ככה..הם מוחזקים בכלובים קטנים מאוד,
לא נותנים להם לזוז .."כדי שהבשר יהיה רך.." מתעללים בהם ועושים להם עוד הרבה דברים שאנשים נורמלים כמונו לא יכולים אפילו לדמיין..אז פעם הבאה שאתם יוצאים נגד ניסויים בבעלי חיים תבדקו איך הגיע הסטייק לצלחת שלכם ומה בדיוק עבר על החיה המסכנה הזאת לפני שארזו אותה כ"כ יפה..ואין סימנים לסבל שנגרם לה !!! אני צימחונית כי אני באופן אישי לא חושבת שאף אחד צריך לסבול ולמות בשביל שאני יאכל, יש הרבה דברים לאכול בעולם הזה שהם לא בשר..ולא אני לא אוכלת "רק סלט"....

ישן 12-03-2005, 19:51
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
זוועה הידיים שלי עדיין רועדות...

אני לא מביןם איך לאנשים יש מספיק שפיות בשביל לעשות את הניסויים האלה.
שמעתם את השמות של המנתחים בסרטון על הקופים טטאינה ובוריס בטח שני עולים חדשים שחיים ברחוב הציעו להם כסף אז קדימה למה לא?! מה זה?!
אני לא מבין איך אתם יכולים להיות מיניים בנושא הזה זה פשוט מגעיל...
תנסו לפחות פעם אחת להיות בני אדם אני לא אציין שמות אבל רמת הטמטום והאידיוטיזם באשכול הזה עולה על רמת הדפיקות בבית ספר לאנשים מוגבלים(והם לא מודעים לכך שהם כאלה לעומת האנשים פה)
אנשים שעושים את הניסוים האלה צריך צריך!! אני לא יודע מה לומר!!!
יו!!!
לעשות את הניסויים האלה עליהם זהו זה מה שצריך לעשות!!
ולצלם כו לצלם באיכות טובה שאנשים יראו שיהיה על כל המסך לעשות סרט תיעודי...להכניס להם פקקים של קוקה קולה למוח וסוכריות של M&M לעיניים...
ופנטיום 1 לתחת שיעשה להם רעשים!!

ישן 13-03-2005, 00:25
  k1235 k1235 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
עדיף..

עדיף שיעשו את הניסויים על בני אדם כמו כל אותם אלו שבעד הניסויים ולא להתעלל בחיות המסכנות.. זה שאין להם איך להתנגד לא צריכים להתעלל בהם הלוואי שיהיה איזה כלב שיקפוץ על החוקרים ינשך אותם בפנים ואז הם ילמדו לקח לא להתעלל בהם שגם להם יש רגשות כמו כולם שיחשבו על עצמם אם הם היו רוצים שיעשו את זה להם..
טוב נו לא פלא שימו לב שרק הרוסים עושים את זה וגם רק הרוסים בעד ללניסויים בשיחה זאת.
מסקנה לרוסים אין לב ואיפה שיש כסף הם שם לא אכפת להם מרגשות !!
ואני אמרתי תמיד לא צריך רוסים במדינה נחסוך הרבה מאוד בעיות כגון פשע,גנבים,חוקרים למינהם לא ישטלתו על כל מקומות העבודה פשוט ישראל תיהיה נקייה תרתי משמע גם מהריח המסריח שלהם !
ישן 15-03-2005, 10:46
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
איזה מטומטמים יש כאן....

קודם כל מרחמים על חיות שמשתמשים בהם לניסויים (שעם התוצאות שלהם משתמשים כדי להבין יותר טוב איך פועל המוח כדי לרפא מחלות למניהם וכו'). אתם לא מבינים את פשר הניסויים וסתם כי זה ניראה לכם "התעללות לא מוצדקת" מוחים.
דבר שני אתם אוכלים בשר, שזה די קרוב להתעללות בבעלי חיים, ואם לא אוכלים בשר אוכלים ביצים ו/או דגים ו/או חלב שזה עדיין "התעללות בבעלי חיים"...

דבר שלישי, מה לעזאזל יש לכם נגד רוסים?! מה הבעיות שלכם? זה פשוט מראה כמה מטומטמים וסתומים אתם יכולים להיות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר