לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2008, 22:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
מפגש איסוף כסף לחולצות - שישי הקרוב!

טוב, אם אנחנו רוצים ללבוש את הסווצ'רטים בחורף הזה, כדאי שנתחיל להזיז עניינים. המטרה שלנו כרגע היא להעביר את הכסף למתן, כי הוא זה שהציע את ההצעה הכי אטרקטיבית (והיחידה ). באם תגיע הצעה טובה יותר ממישהו אחר - הכסף יועבר לאיש קשר מאותו איזור.
האמצעי להשגת המטרה מורכב משני חלקים:
*ביום שישי הקרוב (22.2, ט"ז אדר א') נפגשים בעזריאלי לאיסוף כסף. מי שישלם - ירשם במקום ויבטיח לעצמו חולצה.
*מי שלא יכול להגיע למפגש הזה, ולא יכול להעביר כסף לאדם אחר שכן נמצא יגיע למפגש, יוכל להעביר את הכסף שלו לאחד מאנשי הקשר הבאים:
^מחוז ירושלים - (עריכה: ) עוד לא ידוע
^מחוז צפון - אסף (Au79)
^מחוז דרום - אדי (petia)
^מחוז מרכז מוזמנים לבוא לשנקר ולהעביר את הכסף ישירות למתן.
כל אחד מוזמן ליצור קשר עם איש הקשר הקרוב למקום מגוריו, לברר איך ניתן להגיע אליו, ולהעביר אליו את הכסף.

מי שלא ישלם עד המועד הסופי - לא תוזמן בעבורו חולצה. אנא אל תבקשו מאיתנו (המנהלים, אנשי הקשר ו/או מי שירכוש בפועל את החולצות) לקנות "על החשבון" ושתחזירו לנו בהמשך, כי זה לא יקרה.

המועד הסופי לתשלום והרשמה: מוצאי שבת, 1 במרץ, כ"ד אדר א'.
לאחר מועד זה נבדוק בדיוק כמה ומי שילמו, ולפי זה נזמין חולצות (אפילו אם חלק מהכסף עדיין יהיה אצל אנשי הקשר), ולכן מי שירצה לשלם ולהירשם לאחריו - לא יוכל לעשות זאת!!

בהצלחה...

עריכה:
כרגע שכל אחד ידאג להעביר 40 שקל, כי לפי ההצעה של מתן כל יחידה עולה 35 + תוספת לגלופה, ואם נחליף הצעה זה יהיה רק בהצעה זולה יותר.
אם יהיו כמה שקלים עודף מכל חולצה - נשתדל להכניס להעביר אותו בחזרה יחד עם החולצות. אם תהיה לנו בעיה (למשל כי זה יהיה עודף קטן אבל לא יהיה לנו מספיק מטבעות בשביל זה) - נתרום את זה לצדקה. מי שיש לו בעיה עם זה, יצטרך להעביר את הכסף ברגע האחרון, כשנדע כמה נרשמים וכך נדע סכום יותר מדוייק.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 19-02-2008 בשעה 17:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 10:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי OmriP שמתחילה ב "נאכון :o"

יום שישי זה יום שבו מתן בכל מקרה יהיה בעזריאלי, ולכן ביום הזה בכל מקרה ניפגש לאסוף כסף (מייק, מי שירצה להמשיך משם למפגש צילום - מוזמן. רק תעבירו לפני כן את הכסף למתן או אלי). עקרונית זה מאוד גמיש, כי יש לנו אנשי קשר בכמה מקומות (ליאל ביטלה <לא אשמתה, כתבנו אותה בלי לשאול בכלל >, אבל יש את אדי ואסף, ומתן עצמו נמצא במרכז), אז אתם יכולים להיפגש מתי שבא לכם, להעביר כולכם את הכסף לאחד האנשים, והוא יהיה אחראי להעביר אותו ואת הרשימה של המשלמים לאחד מאנשי הקשר. למשל, עמרי וטל מוזמנים להיפגש ביפו ולצלם שחפים על המזח, ואח"כ עמרי יתן לטל את הכסף שלו, ובדרך הביתה הוא יעבור דרך שנקר (קרוב מאוד לרכבת מרכז) ויעביר את הכסף למתן. קל קל, פשוט פשוט.
לי יכולה להעביר את הכסף לאיתמר, שיגיע לאסף ויעביר לו את הכסף.
אני בטוחה שתמצאו פתרונות.
ישן 19-02-2008, 20:15
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "מחיר הוסף בעריכה (40..."

יש המצאה שנקראת "המחאת דאר".
זה סוג של צ'ק שתקף רק לבנק הדואר. הוא רשום שמית ולכן בטוח מהונאה.
אם אתה שולח המחאת דואר אלי, אני אתן לך את הכתובת שלי, ואני אקבל את הכסף מסניף הדואר שבקיבוץ שלי.

מזומן אני לא ממליץ לשלוח, ואם אתה שולח - שלח בדואר רשום. פעם שלחתי כסף מזומן והמעטפה לא הגיעה ליעדה.
למזלי זה היה בדואר רשום והם ראו באמת שהמכתב לא הגיע והחזירו לי ת'כסף שטענתי שהיה שם (מבלי שיכלו לבדוק, ותאכלס, עשו את זה כי זה היה סכום קטן... וגם הם לא היו חייבים).
אם בכל זאת אתה רוצה לשלוח כסף, אז כפי ששחף אמרה... יש להסוותו היטב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר