לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2008, 12:58
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
יונית לוי בולעת............................................. ................ מילים

צופי חדשות ערוץ 2 לא מצליחים להבין את יונית לוי. הסיבה: היא בולעת מילים, כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות"

רז שכניק
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.ynet.co.il/images/SendArtResponse/mail.gif]
פורסם: 19.02.08, 13:01

"אשתי ואנוכי, גמלאים, מצטרפים לתלונות על הקושי שבהבנת הקריינות של הגב' יונית לוי", כותב זוג מהמרכז. "גם אנחנו, הגמלאים, זכאים להבין את מילותיה. עובדה היא שקריינותם של כל שאר הקריינים והקרייניות הקבועים והקבועות, בכל הערוצים, מובנות לנו היטב. חברים רבים שלנו מעלים את נושא יונית לוי כעניין שבשגרה רעה. נודה לכם על העברת המידע לידיעת הנוגעים בדבר, בראש ובראשונה לגב' לוי עצמה".

המכתב הזה, כמו עוד רבים, מונח על שולחנו של גיורא רוזן, נציב תלונות הציבור ברשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. לוי, שזוכה לזמן מסך רחב כמגישת רוזן פנה בעניין למנכ"ל חברת החדשות אבי וייס. "פעמים אינספור הגיעו לידינו תלונות על אופן הקריינות של יונית לוי", הוא כותב, "טענתם של אנשים, ובעיקר של אנשים מבוגרים, היא שאין הם מצליחים לעקוב אחר הקריינות שלה ועל כן הם חשים מופסדים ומתוסכלים. למרות שאני צעיר מהמתלוננים, גם אני חש בבליעת קצוות המשפטים, או משפטים שאינם חתוכים או מפוסקים היטב. אני מציין כי התלונות מכוונות בעיקר כלפי יונית לוי ולא כלפי מגישים אחרים". חדשות ערוץ ‭,2‬ זוכה לתלונות מצד צופים שחשים קושי להבין את דבריה. תלונה חוזרת נוגעת לבליעת מילים מצידה.

בחדשות 2 סירבו להגיב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2008, 14:12
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "יונית לוי בולעת............................................. ................ מילים"

לא רק בולעת מילים, אלא גם מתנשפת!
משפט שלה נשמע נורא, לדוגמא: ולא רק שתךתלל, חאאאאר, הם גם צמןןןם נןםים, חאאאאר, כתגתתה של סיוון, חאאאאר, רהב.. חאאאר מאי...

בכלל אני לא מבין את ההתלהבות ממנה. אמנם יש לה עיניים יפות, אבל היא אחת הבחורות היותר קומות שאני מכיר... ואני מכיר...

ישן 23-02-2008, 20:31
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני בעד"

מספיק לתת לה לקרוא ידיעה עם הרבה מילים ארוכות ולשים כתובית בתחתית המסך של הטקסט שהיא מנסה להקריא כדי שזה יהפוך לקומדיה!
או, אולי לצלם אותה בפרופיל, רצוי עומדת כדי שזה יהפוך למחזה אימים שהצפיה בו אסורה לילדים קטנים, חולי לב, נשים בהריון וסתם אזרחים שלא רוצים לפגוש מחדש בתכולת הקיבה שלהם!

ישן 24-02-2008, 20:07
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "וגם מילף אל תשכח."

לגמרי MILF!
ויפה שעה אחת קודם!

אגב, היום קרה סוג של נס: המצלמה הראשית של המהדורה המרכזית יצאה מפוקוס ויונית נראתה מטושטשת (לזמן קצר מידי), ככה עם הטישטוש היה אפשר אולי אפילו לחשוב שהיא נאה. החריקות מכיוונה עדיין צרמו ולצערי מישהו החזיר את הפוקוס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר