לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2008, 12:39
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לינוקס אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "דגים גבירותי ורבותי"

שלום לך,

אוי, אני מטורפת על סלמון..

האמת היא שאני יכולה להמליץ על מקום טוב אבל בנמל תל-אביב. מה שכן, יש לי כמה טלפונים ומיילים של אנשים שאוכל לשאול בשבילך אם תרצה (פשוט ראיתי את ההודעה שלך בשבת ולכן עדיין לא התקשרתי...).

אני בודאי שלא קוראת לעצמי מומחית, אבל אני כבר יודעת לזהות מה נראה טוב ומאוד טעים. אמר שף בסדנה שהייתי בה, שלא כל כך כדאי לקנות בשוק - הדגים אמנם יכולים להיות טריים, אבל לעמוד בחוץ על קרח כל היום זה לא משהו. הדג צריך להיות חלק במגע ולא רירי. העיניים (אם יש לו...) צריכות להיות מבריקות ויפות ולא חלולות וכבויות. הזימים (אם עדיין יש לו...) צריכים להיות אדומים יפים ובוהקים כמו יין טוב :+) והכי חשוב, וגם הכי פשוט - לדג לא הכי טרי יש ריח של...דג. לדג סופר טרי יש ריח של ים.

אופן הטיפול - אני לא הייתי שומרת דג במקרר יותר מיום אחד. אני מפונקת :+) אפשר להקפיא ואני מעדיפה שלא. אם כבר, אני מעדיפה להכין אותו קודם ואז להקפיא (מנות גורמה לעבודה, למשל..). עדיף להקפיא דג מנוקה - הוא יחזיק יותר זמן. אני לא הייתי הולכת על יותר משבועיים-חודש.

מתכונים מעולים מעולים יש לי בשפע, אם רק תרצה. חמש דקות ותכניס לכיס הקטן מסעדות יוקרה :+)

שוה לעשות טיול לנמל. הם אורזים את הדגים בואקום, ועוטפים אותם בקילוגרמים של קרח. צידנית מוכנה באוטו - ויש אחלה ארוחה.

מקוה שעזרתי,
נעמה :+))
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר