לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2008, 20:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jw666 שמתחילה ב "יציאות הביתה ביחידות מובחרות השונות"

בשביל שתבין כמה זה משתנה - היו לי כמה חברים ביחידות האלה. חלקם יצאו הביתה כל שבוע בצורה מעוררת קנאה של ממש. נדיר מאוד היה שיסגרו שבת לאחר המסלול. מצד שני, זכורים לי כמה חבר'ה שלא ראינו אותם חודשים, והם בכלל היו בקבע!

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 20:35
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
?????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jw666 שמתחילה ב "יציאות הביתה ביחידות מובחרות השונות"

In the United States or British military for example, do you think anyone whos applying for the Special Forces asks "how often do i come home"????

We live in a surreal reeality where one minute were brave professional soldiers who are respected world wide, and the next we're kids who want to go home for thw weekend, see their parent's , go to a party and meet girls...

I hoper you were asking this question out of pure curiosity and not because this is somkethign that would help you decide whether you want a Special Unit or not...

The people who apply for the Special units do so because they want to acheive the most they can, in an enviorment they feel they are maxing out their potential with others such as themselves who are chosen respectfully for their personal abilities. I have yet to meet any soldier who Finished a Maslul in a Special unit whos concern was Yetziot good or bad- especially when your going to Sign Keva for an extra 1.5+ years....

ישן 20-02-2008, 01:42
  לפנים לפנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "?????"

1. בחייאת, תיישר לשמאל כשאתה כותב באנגלית. כואב לי לקרוא כל הודעה שלך. קשה?
  2. מה קשור קבע? עתודאים ותוכניות אקדמיות אחרות חותמים 3 שנים קבע (פי 2 מהשנה וחצי שדיברת עליה ביחידות מובחרות!!!). עכשיו אפשר להשוות ביניהן?
  3. גם ההשוואה לארה"ב לא משהו בגלל הסיבה שהבחור מתחתי ציין: כאן יש גיוס חובה; שם אין. יכול להיות שמישהו מכוון ליחידת עילית כי זה מגניב (ואז עדיין מעניין אותו הת"ש). יכול להיות שמישהו לא שם זין על יחידות עילית, אבל הוא חייב להתגייס, והוא אומר אם כבר - אז כבר (ואז עדיין מעניין אותו הת"ש). יכול להיות שהוא באמת שואל רק מסקרנות (ואז מה לעזאזל אתה יוצא עליו ככה?!), ויכול להיות שהוא כן חי בסרט שהוא רוצה לתרום הכי הרבה וכל זה, אבל הוא גם בנאדם בסופו של דבר, ולכן עדיין מעניין אותו הת"ש. שאלה לגיטימית. מה נסגר איתך?
  4. אגב, we are -> we're, not were.

ישן 19-02-2008, 23:42
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
ok letme rephrase myself
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי TotaLost שמתחילה ב "ההבדל בין הארץ לארה"ב..^"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TotaLost
בארץ אנשים מתגייסים לא מרצון כלומר יש חובת שירות
בארהב זה לא חובה זה כל ההבדל .. אנשים בארהב מתגיסים מסיבות שונות
אין לך מה להשוות את הארץ לארהב בנושא הזה

Lets make some sedder:

I spoke opf 2 things in one paragraph.
1- our surreal lives as Israeli's and our very unique situation where a kid is a kid but yet he's a soldier.

2- the issue of applying to a Special unit and having your concern of being home something you takeing in to account. Someone who is getting ready to try out to serve in an Elite unit has accepted the fact that wehe will nmot be home all the time and his life will become his unit's... he isnt wondering how often hes gonna go to town to show off his sikat lochem and weapon with lasers and flashy things... if he does then he's most liekly not going to find himself doing so since he'll be kicked out long before.

i'm sorry if i mis-explained myself. lyla tov

ישן 20-02-2008, 17:25
  magal22 magal22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי jw666 שמתחילה ב "[font=Verdana]אז אם מישהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jw666
אז אם מישהו תהה, אני כרגע במסלול של תלפיות, שאורכו 3 שנים פלוס 6 שנים קבע, והתכנית שלי היא בסיום המסלול לצאת למה שנקרא "מסלול פיקודי מבצעי" שבוא אני אתחיל את הקבע ביחידה לוחמת ויתאימו לי מסלול מיוחד. את המסלול הזה אני רוצה לעשות ביחידה מובחרת כלשהי, ומה לעשות שבגיל 22 כשאני צריך להתחיל מסלול חדש ומפרך אחרי ה-3 שנים בתלפיות (אני אצטרך לעשות את רוב המסלול ביחידה שאליה אני אגיע מלבד הטירונות שכבר עשיתי סוג של 05) הת"ש מעניין אותי.

לכן אני כרגע מעוניין לבדוק מה היציאות של כל יחידה מובחרת לאורך המסלול שלה ואחריו.

המטרה שלך זה להיות לוחם? הצבא מאפשר זאת במסלול של תלפיות?
ישן 24-02-2008, 00:44
  RonenS RonenS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
ככה

בסופו של דבר הכל תלוי בגזרה, פעילות, כוננות.
גזרה- כל עוד יחידה מיוחדת נמצאת בגזרה שונה כי היא אמורה לעשות שם משהו. אם אין מה לעשות בגזרה אז סביר להניח שהם היו בבית/בסיס אם.
פעילות- אם זה אימון או מבצע אז אין מה לעשות, אתה חייב להשאר בבסיס-אם זה בשביל נוהל קרב או הכנת ציוד לאימונים וכו. וזה דרך אגב נוגע גם למסלול וגם למבצעית.
כוננות- לרוב היחידות צריכה להיות את היכולת לקפוץ ישר לכל מקרה שקורה. לכן הן תופסות כוננויות של מספר צוותים שישארו בבסיס. וזה דרך אגב גם תופס למסלול מכיוון שבשלב מסויים במסלול אתה עובר את השלב שבו אתה כבר כשיר לתפוס כוננות.

אלה שלושת הדברים העיקריים שהצלחתי לחשוב עליהם. יכלתי לפרט קצת יותר אבל זה לא ממש רלוונטי. בתכלס- אם אין את אחד מהדברים הללו על הראש אז אין שום סיבה שתסגור שבת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:51

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר