לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __Everything That Has a Beginning Has an End :-) __ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > אבטחת מידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2008, 12:23
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
עד כמה שידוע לי לא קיים וירוס שכזה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לירון99 שמתחילה ב "יש מצב שוירוס מתנחל במודם???"

המצב אותו אתה מתאר נראה יותר כשימוש במחשב לללא חומת אש (אם אתה משתמש ב-XP עם SP1 או SP2, תפעיל את חומת האש הפנימית של המערכת לפני שאתה מתחבר לאינטרנט), בהתקנות ממקור נגוע (לדוגמא, שמרת לך על כונן נייד את קבצי ההתקנות של תכונות שונות שאתה רוצה להתקין לאחר פירמוט המערכת, אבל הן כבר נגועות בעצמן בוירוסים) או אפילו בוירוס שכבר נמצא לך ב-GHOST IMAGE אותו אתה מעלה על המחשב.

וירוס במודם זה דבר שתאורטית אפשרי, במיוחד במודמי ADSL או ראוטרים בהם ניתן לעדכן FIRMWARE.
כדי שהדבר יתבצע צריך שיהיה מותקן FIRMWARE נגוע במודם עצמו ואז נשאלת השאלה מה כבר הוירוס הזה יכול לעשות כי אתה לא מריץ קבצים מתוך המודם או הראוטר. הוא יכול לנצל פירצות אבטחה של חלונות על מנת להדביק מחשבים ברשת הביתית. או לחלופין, לנסות ולזהות שאתה מוריד קובץ הרצה ולהדביק אותו (נראה לי כמשימה בלתי אפשרית, במיוחד לאור העובדה שכמעט לא מורידים קבצי EXE פתוחים אלא מורידים קבצים מכווצים ב-ZIP וב-RAR).

וזה עוד לפני ששאלנו את השאלה כיצד מגיע ה-FIRMWARE הנגוע למודם שלך.

בקיצור, מבחינה תאורטית זה יתכן, מבחינה מעשית, לא נראה לי שמישהו יקח על עצמו את האתגר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר