לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2008, 17:16
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "חנויות כמו: פלונטר, BUY4LESS,..."

נו, באמת. אתה מציין שמות של יבואנים מקביליים פוטנציאליים.

אני טענתי: לא ניתן יהיה, לפחות לתקופה מסוימת, לרכוש את המוצר שלא במסגרת עסקה עם בזק.
אתה ענית: קודם כל, כבר ניתן לרכוש. למזלנו, בשנים האחרונות יש לא מעט יבואנים מקבילים
אני ביקשתי: אם תוכל ציין שם של יבואן מקביל אחד למוצר הספציפי הזה, תעשיר את כולנו
אתה הבאת: פלונטר, BUY4LESS, ZOL PRICE ואולי יש עוד..

ספקולציות זה דבר מקובל, אבל לא כאשר קובעים בבירור עובדות שמסתמכות על משאלת-לב.

אני חוזר - לא ניתן יהיה, לפחות לתקופה מסוימת, לרכוש את המוצר שלא במסגרת עסקה עם בזק. כמובן שניתן יהיה לייבא מחו"ל, אבל לא יהיה מי שימכור את המוצר בארץ זמן-מה (וזו, עובדה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2008, 17:42
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אז בדוק ב buy4less..."

אני בטוח שעוד שבועיים נתחיל לראות פה את המחשב. בדיוק כמו שאפשר להשיג iPhone (ותהרגו אותי אם אני מבין למה מישהו ירצה לקנות מוצר של Apple): צריך לפרוץ את זה, להתקין את ההוא, לעקוף איזה משהו ואז מקבלים מכשיר מקרטע ובעייתי - אבל, העיקר, יש "ייבוא מקביל" בארץ.

יבוא מקביל איננו שם קוד ל-"חנות שקונה כמות מחו"ל ומביאה לארץ בלי רישיון, בלי אישור של משרד התקשורת ובלי לשלם מכס. חנות שלא מחזיקה מעבדת שירות ברמה של היבואן (נתעלם לרגע מרונלייט... גם שפן עיוור ושיכור יכול לספק אחריות ברמה שלהם), שלא מחזיקה חלפים לכמה שנים, שלא מחזיקה טכנאים ועוד. חנות שלוקחת 50% *יותר* (כל הרעיון הוא להפחית את המחיר לצרכן, לא?)".

פלונטר זה חצי ישראבלוף. אני רוצה לראות את יריב נחשון מתפתל כשמישהו ייתן לו מחשב לתיקון. מה הוא ייעשה? יישלח לרונלייט?

מי שקונה ככה מוצר - מגיע לו.
ישן 26-02-2008, 00:09
  bdanigg bdanigg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.08
הEEE לא משהו בכלל הוא יותר ניראה כמו מחשבון...מתאים בעיקר לשימוש כמחשב נוסף בבית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "בזק תמכור את Eee PC ב-1436 ש"ח"

המחשב עצמו לא משהו בכלל אבל הוא בהחלט נותן מענה לדברים כמו קצת גלישה קצת אופיס קצת תקשורת וקצת סרטים ומוזיקה גם בדרכים

המבצע המדובר .... עלות המחשב היא יחסית זולה למה שתוכל להביא באופן עצמאי מחו"ל מכיוון שיש את עלויות המס והמשלוח וכו'... גם לעומת המחיר שניתן כבר היום לראות מהלינקים שהפצתם וגם מאתר זאפ
מה גם שאתם שוכחים אז מה שחותמים שנתיים אפילו שלוש... מקבלים גם נתב .... לפי דעתי משתלם.
ואין מי שמציע משהו טוב יותר או משתלם יותר או זול יותר למה שמוצע "במבצע"

ואני לא מצטרף כי לא מדבר אלי המחשבון הזה ואני לא צריך את המהירויות האלה
אפילו שאני קצת משוחד
בוודאות המחיר של עלויות הגלישה לא עלה בעקבות המבצע וזה בדוק
מה שמעצבן יותר ולא יודע עם שמעתם!! במידה ומצטרפים למבצע לא ניתן לשנות מהירות במשך שנתיים!
לא להוריד ולא להעלות ולא ניתן לעבור בין חבילות זה מעצבן!!!
ישן 28-02-2008, 02:35
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שאלה מה דעתכם על "המחשב הנייד" מהמבצע של בזק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "בזק תמכור את Eee PC ב-1436 ש"ח"

אני מעלה כאן את אותן שאלות ששאלתי בפורום מפרטים (שהוא לדעתי המתאים יותר לשאלות אלו) אך לא זכו לתשובה.
מעיון באתרים של מגוון יבואנים מקבילים עולה שהמחיר אצלם על מוצר פחות איכותי יהיה יקר בהרבה.
לגבי התחייבות - כל הז'. אבל זה מה שהולך כרגע כחלק מהמלחמה נגד הוט. בכל הצטרפות לכל חבילת גלישה בבזק או בהוט תצטרכו להתחייב לשנה, שנתיים או שלוש. תלוי במחיר, ככל שהחבילה תהיה זולה יותר כך ההתחייבות תהיה ארוכה יותר.
אגב, התחייבויות נגמרות ואז, אם יש לך שכל, כולם רצים אחריך.
לגבי נושא מחיר הגלישה - הצלחתי לקבל מבזק הצעות מאד זולות עם או בלי הEEE. זה שאני מוסיף אותו לא משנה את מחיר החבילה רק שצריך לשלם עליו.
עוד אגב, בהצטרפות לחבילות גלישה של 2.5 מגה ומעלה בבזק תקבלו ראוטר אלחוטי בחינם (התחייבות לשנתיים, כשאחרי שנתיים הראוטר הוא שלך) עם אחריות, תמיכה ושירות ע"י בזק (ולא רונלייט). אמנם ראוטר ששווה רק 300 שקל, אבל גם 300 שקל ותמיכה אצלי שווים כסף.
אם לוקחים ראוטר בצירוף לEE הרי שיש לנו פה ערכה נחמדה (ראו המשך ההודעה שלי).

ומכאן להודעה המקורית:
מה דעתכם על "המחשב הנייד" מהמבצע של בזק?
המבצע
המפרט שלו מצורף:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ברור שזה לא ממש מחשב, ושאני לא אוכל לערוך עליו סרטים בפרימייר, אבל:
  1. כתחנת עבודה ניידת שתשמש לעבודה על קבצי אופיס ברשת, הביתית או האינטרנט,
    • כמובן שצריך להגדיל את שטח האיחסון זה יתבצע באחת או בכמה מהאפשרויות הבאות:
      • ברשת ביתית

• עם כרטיס זיכרון (תוספת של 2 GB ממה שנמכר כרגע בארץ ב50 שקל, או עד 8 GB ממה שנמכר בחו"ל ומתישהו יגיע לארץ ולמחיר נורמאלי)
      • כונן USB נייד (מה זה הדברים האלו? האם כונן DVD וגם כונן קשיח? האם יש בכלל מוצר כזה?)

• דיסק און קי (16 GB עולה כ330 ש"ח)

2. כנגן DVD נייד (כמובן שצריך לקנות כונן נייד) לנסיעות או ברשת הביתית.
  3. כ"שלט רחוק" למחשב אמיתי ו/או למצלמה.
  4. בטח יש עוד תכונות שתוכלו לחשוב עליהן שיהיו שימושיות למוצר כזה שכולל מסך , חיבור לרשת וזיכרון... (חלקן לא לגמרי חוקיות...)
מה דעתכם בהתחשב בכך שהעלות היא רק 1440 ש"ח שמחולקים ל36 ומאחר ומימלא אני עומד לשדרג את מהירות הגלישה?

אני אשמח אם מישהו יכתוב לי שבאותו מחיר אפשר למצוא משהו יותר טוב עם מפרט יותר נורמאלי!

ישן 28-02-2008, 09:10
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מה דעתכם על "המחשב הנייד" מהמבצע של בזק?"

כמה דברים:
1. כבר יש כרטיסי זיכרון של 48GB שנמכרים בארץ (Compact Flash), ובטח ובטח של 8GB במחיר נורמלי (SDHC). עברו הזמנים שמוצרי חומרה מגיעים לארץ חודשים אחרי העולם (ברוב המקרים).

2. לגבי השימושים. הוא יכול להיות מעולה לכל מה שרשמת, חוץ מאשר כונן DVD נייד. להסחב עם כונן חיצוני בנוסף לEEE לא נשמע לי סימפטי ודי הורס את כל רעיון הניידות האולטימטיבית שלו. קח בחשבון בנוסף שאין לו יציאת TV, אלא רק VGA.

3. אם אתה כבר לקוח ADSL קיים אתה לא יכול לרכוש אותו במחיר הזה. יעלה לך 1616 ש"ח אם אתה מתחייב לשנתיים ל5 מ"ב, 1800 ש"ח ל4 מ"ב וכמעט 2000 ש"ח עם שדרוג ל2.5 מ"ב. זה הופך לקצת פחות משתלם.

כמובן שעדין במחירים האלה אי אפשר להשיג מחשב חדש טוב יותר בארץ. תעשה את השיקולים שלך.
ישן 28-02-2008, 12:47
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "כמה דברים: 1. כבר יש כרטיסי..."

1. יש כרטיסי SD בנפחים כמו שהזכרת? אשמח לקבל קישור לחנות שמוכרת כזה דבר.
2. DVD נייד התכוונתי מחוץ לבית וביחוד בנסיעות. לבית רכשתי נגן DVD קטנצ'יק שכולל חיבור USB SV-VIDEO קוקסיאלי ו16 פין. הנגן עלה 140 ש"ח ועושה אחלה עבודה עם כל מסך שאני מחבר אליו.
3. כפי שכבר כתבתי אני לקוח ADSL קיים, אך בלי התחייבות, אף אחד לא דיבר איתי על עליה במחיר של הEEE בגלל זה שאני לא לקוח חדש.

ישן 28-02-2008, 12:48
צלמית המשתמש של יוסיפון

הרגע ניתקתי שיחה עם נציגה של בזק
אכן. בהצטרפות למסלול שכולל רכישה של הEEE מחירי התשתית (הגלישה=הADSL) הם שונים ממחירי החבילות האחרות שאפשר לקבל אם ממש מתעקשים.
לקוח חדש לצורך מבצע הEEE הוא לקוח שאין לו התחייבות, גם לקוח שכבר גולש דרכם.
אני בדיוק סיימתי את ההתחייבות שלי ולכן ימים האחרונים אני בודק את האופציות שלי לגבי מהירות ומחירי גלישה.

שימו לב לנתונים הבאים (שקשורים יותר לתחילת האשכול ולא למפרט, כל המחירים כוללים מע"מ) :
  1. מחירי בסיס (בלי EEE) לקוח שרוצה להתחבר לתשתית ADSL של בזק יקבל בהתחלה את המחירים הבאים:
    • 1.5 מגה - 60 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2 מגה - 70 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2.5 מגה - 80 ש"ח התחייבות לשנה
  2. מחיר מוזל (בלי EEE) למי שיתעקש ויאיים לעבור להוט(המחירים הללו מופיעים גם באתר בשק כמחירי מבצע):
    • 1.5 מגה - 3 חודשים 30 ש"ח 9 חודשים 60 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2 מגה - 3 חודשים 35 ש"ח 9 חודשים 70 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2.5 מגה - 3 חודשים 40 ש"ח 9 חודשים 80 ש"ח התחייבות לשנה
  3. חבילות (בלי EEE) למי שממש מתעקש ומראה הרבה התנגדויות HOT:
    • 1.5 מגה - 45 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2 מגה - 55 ש"ח התחייבות לשנה
    • 2.5 מגה - 60 ש"ח התחייבות לשנה
הערה: כל מי שמתחבר לחבילה של 2.5 מגה זכאי לקבל ראוטר אלחוטי ללא חיוב (חיוב זיכוי למשך שנתיים של 19.90 הזיכוי קבוע ללא תלות בשיחות בקו)

כדי לקבל את EEE צריך להתחבר לחבילות אחרות ויקרות יותר במהירות מנימאלית של 2.5 מגה.
למרות שרוכשים את EEE עדיין אפשר לקבל את הראוטר כנ"ל.
הפירסום אומר שמחירו של הEEE הוא 39.90*36 חודשים (כלומר 1,440 ש"ח).
אך, הפלא ופלא, אם תבקשו להצטרף לגלישה של 2.5 מגה עם המבצע של EEE המחיר שיציעו לכם יהיה שונה לגמרי מהמחיר שיכלתם לקבל: 80 שקלים במקום 60.
כשהסברתי לנציגה שהיא בעצם מציעה לי לרכוש את הEEE ב(40 ש' + 20 ש) = 60*36 = 2160 ולא 1440 בשונה מהפירסום שלהם (ובדומה למחיר הריאלי בחנויות) היא ניסתה להסביר לי ש:
  1. זה מה יש, אלו המחירים. אי אפשר גם להנות מהמחיר הכי טוב וגם מהמבצע של הEEE (הסברתי לה שזה בעצם אומר שהמחיר של הEEE יותר יקר ב20 שקלים מאשר בפירסום והיא שוב חזרה על התקליט "זה מה יש" וגם אמרה ש...)

2. אם לא היית מכיר את המבצע של ה60 ש"ח היית חושב שזה מחיר ממש טוב
(אגב, התחייבות לשלוש שנים היא למחיר. אין התחייבות לחבילה כמו שמישהו אמר פה למעלה ובהחלט יהיה אפשר להחליף חבילה/מהירות בהתחייבות חדשה)

אז,
  1. אני ממליץ למנהלים של הנציגה הזאת לפטר אותה או לתת לה הדרכה רצינית יותר. ככה לא מטפלים בהתנגדויות של לקוחות.
  2. כמו שהסברתי לנציגה: אם זה המחיר ואלו ההסברים לא כדאי לי להיות לקוח של בזק.
הודעתי לנציגה שכדאי שתברר עם האחראים עליה (והם עם האחראים עליהם) כדי שיחליטו כיצד לטפל בלקוח שמעלה התנגדות כזו. אני משער שהבחורה שייכת לחברה חיצונית שמוכרת עבור בזק את המבצע הזה ולאעובדת בבזק. אני מקווה שאיכשהו הנושא יעלה למחלקת השיווק של בזק שתמצא את הדרך כיצד להתמודד איתו ואני אזכה לקבל חבילה של 2.5 מגה ב60 ש"ח לחודש + ראוטר חינם + EEE ב40 ש"ח לחודש ומבחינתי אני מוכן להתחייב לשלוש שנים.
אם לא יציעו לי הצעה כזו יש סיכוי טוב שאני אעביר את כל הפעילות שלי להוט (שמציעים מחיר קצת יותר זול על גלישה+טלפון בלי מתנות).

אני ממשיך במגעי עם בזק ואם תרצו אדווח לכם על התוצאות.

ישן 28-02-2008, 17:53
צלמית המשתמש של roei-a
  roei-a roei-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "[size=3]הרגע ניתקתי שיחה עם..."

אם הם העלו מבצע כזה כמו בר שזה בשביל לגרום ללקוחות לשלם 80 שקל על 2.5 ולא 60, שזה בעצם המטרה שלהם במבצע הזה כדי להעלות א ההכנסה החודשית הממוצעת מלקוח.
אין מתנות בחינם בארץ ואני אומר לך את זה מנסיון עם שיוויק של חבילות עם "מתנות" שראיתי בהרבה חברות.
עוד דבר, כל הנציגי שירות\תמיכה\ מכירות הם עובדי בזק וכשהנציגה אמרה לך שככה זה המבצע אז זה כי אלו התנאים שהחברה קבעה ותאמין לי שאם תדע איך מוקדי שירות ומכירות של החברות מתנהלות אז גם האחראי על הנציגה והאחראי עליו והאחראי על האחראי לא יוכלו לשנות את, כי בכל חברה יש אנשי שיוויק שיש להם מטרה להוציא מבצעים וקמפיינים שיש בהם "מתנות" "והטבות" בשביל להעלות את מחירי השוק שנישחקו עד לרצפה בגלל התחרות.
גם אני לקוח של בזק ומשלם מחיר 59.90 ש"ח לחודש ל 2.5 שזה לדעתי מחיר טוב לא מצפה שהם יתנו ללקוחות את המחשב הזה במבצע המוזר שאני נמצא בו וגם האמת שאני מעוניין לקנות את המחשב הזה אבל לא בתנאים שהם מציעים ועם התחייבויות כל כך ארוכות אז אני מציע לך שאם אתה מעוניין במחשב פשוט תזמין אותו מחו"ל ותחסוך לעצמך את הזמן עם השיחות משא ומתן האלה עם נציגי בזק כי לא יצא לך מזה כלום חוץ מבזבוז זמן ועצבים ורגשי נחיתות על זה שכיביכול אתה מקבל מחיר חודשי גבוה יותר אם אתה מצטרף למבצע של המחשב ואתה בעצם נענש.

ישן 29-02-2008, 09:23
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי bdanigg שמתחילה ב "מה גם..."

לגי מחיר בהוט -
אפשר להגיע איתם ל109 ש"ח ל1.5M כולל טלפון (דמי מנוי חודשיים + 2000 דקות שיחה) בהתחייבות לשנה = יותר זול מבזק. אמנם בלי מתנות אבל אני לא אוהב לקבל מתנות שעולות לי יותר מאשר המחיר בחנות.
(אפשר גם 3M באותם תנאים ב134 ש"ח = הרבה יותר זול מבזק)

אם בזק רוצים להשאיר אותי אצלם, ואם אם לא עושים את זה ע"י הפחתה במחיר אלא במתנות אז צריך שיהיה לי משתלם לקבל את המתנות מהם ולא לעבור להוט + לרכוש את ה"מתנה" בחנות ועדיין לשלם פחות!

שימו לב שאם קונים לי את הEEE בחו"ל ומביאים אותו לארץ בלי לשלם מכס, אז אני יכול לרכוש את אותו הדגם כמו שבזק מציעה ב304$ = 1103.52 שקל. ואת ה 8G עם 1G DDR אני יכול לקנות אותו ב499$ = 1811.37 ש"ח! ואם אני אחכה חודש ואוסיף 50$ אז אני כבר אקנה אותו עם מסך מגע "9 או מסך רגיל 10" בלי שהגודל או המשקל ישתנו (לגבי מערכת הפעלה אני כבר מסתדר יופי לבד).

משתלם להיות בבזק?

ישן 29-02-2008, 11:53
צלמית המשתמש של יוסיפון

אחרי עוד שיחה עם בזק החלטתי לעבור אל הוט.
צדקו כל מי שאמרו שהמחיר של הEEE ללקוח קיים בבזק יהיה יקר יותר. ואין קשר ליש או אין התחייבות המבצע הוא רק ללקחות שעוברים אל בזק מהוט או שעושים קו טלפון חדש.
ללקוחות קיימים המחירים יקרים יותר.

גם מחירי החבילות מתייקרים למי שרוכש את הEEE.

לזה קוראים שקר בפירסום.

בכל מקרה, לא כדאי לי להישאר בבזק ואני מעביר גם את הטלפון וגם את הגלישה אל הוט שם אקבל מחיר טוב יותר עבור שניהם. את הEEE אני כבר ארכוש באופן פרטי במחיר טוב יותר ממה שבזק מוכרים אותו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר