לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 12:35
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
Scooter המלצות

Scooter - מה שמאפיין במיוחד את סקוטר זה הווקאל שחוזר על עצמו/ווקאלים של בנות שנשמעים כאילו הן בנות 5 או משהו וגם סקוטר משתמש הרבה באפקטים של הקהל ויוצאים לו ביחד טראקים סוף הדרך!

Scooter.-.One.(Always.Hardcore) - טראק נחמד לא הייתי אומר יותר מזה, כמובן הפתיחה רגועה ולאטל אט נחנס הקצב והמלודיה, אחד המפורסמים שלו.

Scooter - How Much Is The Fish - אומנם שם מתומתם אבל טראק יפה! סקוטר השתמש פה הרבה מאוד באפקט של הקהל (אוליי אפילו בצורה מוגזמת) ויחד עם מלודיה טובה יצא לו טראק מצויין.

Scooter - The Night - גם כן טראק מאוד מפורסם שלו... ווקאל מדהים! וכמובן המלודיה הסוחפת של סקוטר.

Scooter - Nessaja - מ=ד=ה=י=ם=!, אם מישהו ימצא מילה יותר טובה לטראק הזה מוזמן לומר לי. אני חושב שזה הווקאל הכי יפה שסקוטר עשה איי פעם! ביחד עם הקצב הסוחף שלו והווקאל שלו שהוא עירבב בפנים. הטראק הזה באמת חובה בכל בית!!!!

עד לכאן להשבוע... שבוע הבא המלצות חופשיות מכל הסוגים והמינים.... מחכים המון דברים טובים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר