לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2008, 23:35
  adiohana33 adiohana33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.08
חלום בלהות

שלום, יש לי חלום מוזר שחלמתי אתמול לפנות בוקר ואשמח אם מישהו יוכל לפרש אותו!
בן זוגי חי בארה"ב הרבה שנים ללא גרין קארד וכן גם אימו, לפני כשנתיים הכרנו מאז ההכרות אימו לא קיבלה את השינויים החדשים בחיי בנה, בת זוג ותינוק בן שנה, ומנסה לטרפד את היחסים ביננו!
החלום שלי הוא: אני נמצאת במקום שבו מונחת גופת אימו של בן זוגי עטופה בסדין שחור ועליה כתוב בערבית בכתב יד לבן, אני מחכה ליסוע לבנה כדי לבשר לו על פטירת אימו וכאשר אני מגיעה אליו ורוצה לספר לו הוא אומר שמשהו לא טוב קרה וכנראה שאימו "נפטרה" אני בוכה ואז בן זוגי אומר לי שכנראה הגופה שהגיעה זאת לא אימו אלא מישהו אחר!

אציין רק שאני חיה בארץ וממתינה שבן זוגי יגיע, אך אימו לא מעוניינת שהוא יחזור ארצה.

אנא עזרו לי לפרש את החלום המוזר!

תודה עדי
חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 09:29
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adiohana33 שמתחילה ב "חלום בלהות"

אקדים ואומר שאני לא פותר חלומות במקצועי, אני רק מחבר בין מה שסיפרת על עצמך במציאות, והחלום. נא לקחת בערבון הכי מוגבל שאפשר.

המצב הוא כזה שאת ואם בן-זוגך לא סובלות זו את זו. היא משפיעה על בנה לא להגיע לארץ, ואת שונאת אותה (ובצדק) בגלל זה, ומייחלת להפטר ממנה בכל דרך אפשרית. התת-מודע שלך משדר לך שהפתרון הוא מות אימו, רצוי בפיגוע, מה שיסביר את הכיתוב בערבית, וגם נותן לך אפשרות "להרוג" אותה במחשבתך בלי סבל מיותר/מחלות, אלא במוות יחסית "טוב" בשבילה. סה"כ היא אם בן זוגך, ולא היית רוצה לגרום לו סבל מיותר. יתכן גם שהגופה עם הכיתוב בערבית היא רק אסוציאציה שעולה אצלך מגופות שראית בחדשות, וכך התת-מודע שלך מתאר לך אדם מת, ואין לייחס לזה משמעות מיוחדת מלבד העובדה שאת רוצה במותה.
ההגעה של הגופה לארץ, היא רק ה"מניע" בעצם שבן זוגך יגיע גם הוא, כי את חוששת שבעצם גם הוא לא רוצה להגיע, וזו סיבה שתכריח אותו. בן זוגך בעצם גם השתכנע מעט מאימו שלא להגיע, וזו הסיבה שהוא מנסה להדחיק את מות אימו, וטוען שזו בעצם מישהי אחרת, כך שזו לא הסיבה שתחייב אותו לחזור.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 26-02-2008 בשעה 09:32.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר