לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2008, 16:27
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oriien שמתחילה ב "צריך עזרה!!!"

כשהתלמיד מוכן המורה יגיע,
אני לא חושב שמורים דגולים מזהים גבולות אנושיים, אומנם הם מאמנים את התלמידים שלהם לעבור אותם כשאלו מגיעים אליהם,
חוץ מטכניקה דרוש שילוב של הכח והרוח.
המורה שלי עבר אימונים לפני והמורה שלו לפניו, ואנשים עברו ויעברו אימונים אחרי ואיתי והנה לך מורשת,
אימוני כושר לא הגיוניים דוחפים אותי אל מעבר לגבול הפיזי למקום אחר רחוק מחוץ ורחוק פנימה,
אני לא יודע לאן בדיוק אבל הייתי שם, אם אני לא מתאמן חזק אני מרגיש אשם כי גם אילו אנצח קרב, מלחמה אני אדע שמישהו שהתאמן אותו זמן במקום מסוים מהשיטה או מחוצה לה יוכל לנצח אותי מכיון שהוא התאמן יותר קשה. המורה שלי ממריץ אותי להיות אלוף הוא מאיץ בי ואני מרגיש שהוא חושב שאני וכל תלמיד אחר שלו יכולים להיות אלופים למעשה לא רק יכולים, חייבים.
הייתי מיסטי בהתחלה אני מניח, אולי ציפיתי לנשק סודי מהמזרח אבל אין מסתורין מאחורי זה כמו שהרבה מאמינים או היו רוצים להאמין, נינג'יטסו טוב הוא תוצאה של אימונים, עבודה טובה וריכוז אבל הכי טוב, נינג'יטסו הכי טוב, ובכן אולי אני עדין לא יודע.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 26-02-2008 בשעה 16:38.
חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 16:38
  oriien oriien אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 22.02.08
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oriien שמתחילה ב "צריך עזרה!!!"

נינג'יטסו מאוד טוב!! למעשה מצוין אני חושב... אבל מה קשור כושר גופני לאימונים בנינג'יטסו? אתה יכול לעשות כמה כושר גופני שתרצה גם בבית ובכול מקום אחר... אז למה לבזבז את זמן האימונים בנינג'יטסו או בכול אומנות לחימה אחרת בכושר גופני? כושר גופני זה יעיל, מצוין, והכול אבל חבל, נורא חבל להתמקד בו במקום להתמקד בלחימה בשעות האימונים, שכשלמעשה כושר גופני אתה יכול תמיד לתרגל לבד, בבית, ברחוב, בגינה, ובכול מקום.. תמיד אפשרי לתרגל כושר גופני... ואני בעצמי אוהב כושר גופני אבל לא במסגרת אימוני אומניות לחימה, אני חושב שזה מוריד לחלוטין מערך למידת הלחימה של אותה האומנות!! ההתקדמות הייתה יותר עצומה ויותר פורה אילו היו מדלגים על הכושר הגופני בשעות האימונים ועוברים ישר לטכניקות... אחרי הכול עדיף לעשות כושר גופני מחוץ לשעות האימונים.. ככה יש לך את כול הזמן שתרצה להשקיע בכושר ובו זמנית לא לפספף את למידת האומנות במלואה!!
חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 17:04
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי oriien שמתחילה ב "תגובה.."

אני לומד בראשון לציון,
נינג'יטסו קוגה ריו מאסכולת "דרך הרוחות" של הגראנד-מאסטר פרופסור רונלד דאנקן,
www.wayofthewinds.com
המורה שלי הוא איתן לוי,
www.ninjitsu.co.il
האימונים שלנו במכון הם בעיקר אימוני לחימה אך מחוץ למכון אלו אימונים שונים לגמרי, פעם פעמיים בשנה אנחנו יוצאים לשחק פיינטבול, מידי חודש אנחנו נוהגים להשתתף במשחק שנקרא משחק מלחמה שהוא בעצם הנינג'יטסו האמיתי, יש לנו מחנות, אימוני שטח, בקיץ אנחנו נוהגים לארגן פעילויות ולשחק סופט-בול בחורשות ובחולות של ראשון, האימונים שלנו מאוד מגוונים והם לא מזכירים לי אומנות לחימה מסוימת, מבחינת קרבות במכון היא מזכירה לחימה משולבת אולי, וכשאני חושב שוב אולי לא.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 26-02-2008 בשעה 17:16.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר