לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2008, 17:02
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Adarhay שמתחילה ב "End of the Way II"

היי הדר (מקווה שלא טעיתי בשם)

כפי שאמרו רבים מעליי הפריים בהחלט טוב. אך כמה טענות:

לטעמי הפריים היה מספיק חזק מבלי לכלול את הילד עם האופניים ביד... או יכול להיות שאתה בחרת בזוית כזו שהילד דיי ניבלע ודיי בלתי מורגש.. אני יודע שבדרך כלל תמיד כשיש את האופצייה לצלם שקיעה שכזו ומיד רואים אובייקט מעניין מיד חושבים "אוו זה יכול לשפר את התמונה מעוד סתם תמונה של שקיעה למשהו מיוחד" במידה וכך חשבת אז לטעמי דיי פיספסת כי בעצם "בלעת" את הילד עם האופניים ולא נתת לו להיות מורגש כעיקר הפריים.

כפי שהכותרת שלך אומרת "סוף הדרך" הכוונה הייתה מן המובן לסוף המסלול/דרך של אותו ילדון צעיר אך במקום ולנסות להתקרב אליו יותר או מזוית טיפה שונה ולהפוך אותו ל"נושא" האמיתי של הפריים בחרת להתמקד בשקיעה (היפייפיה הזו) ועל ידי כך הפכת אותה "לנושא" בפריים.
שוב השקיעה מדהימה ואכן שונה מהרגיל בעלת צבעים קונטרסטים, צורות שונות ומשונות וכמובן חלוקה יפה מאוד של שכבות.... ויכולה בהחלט "לעמוד" ללא הילד עם האופניים.
שוב הפריים טכנית נהדר, אך קצת "אבוד" לטעמי והשקפתי האישית.....אך עדיין נהנתי.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 27-02-2008 בשעה 17:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2008, 08:53
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "סרקזם ועוד מצדך לא ציפיתי......"

בוריס, אין צורך להגיע לירידות אישיות. ידעתי שיעצבן אותך הטון הציני (זה לא היה סרקזם. תשאל את מתן איך אני נשמעת כשאני סרקסטית), אך החלטתי להישאר עם הניסוח הנוכחי כדי להבהיר עד כמה לדעתי הרעיון שלך מוזר ולא ברור. אם נפגעת אני מצטערת.
אבל אתה נכנס לקטע אישי ("מוזר שכימעט שום מבקר אומנות לא משתמש במנוח הזה ואת כן") שאמנם לא מעליב אותי, אבל בהחלט מוריד את רמת התגובות שלך וכך את רמת הפורום.
(אגב, למקרה שתהית: לא התיימרתי להיות מבקרת אמנות <תנחש איזו מילה אמורה להופיע פה>.)

בכל מקרה, שקיעה היא בד"כ אכן דבר בנאלי. זה לא אומר שאין צילומי שקיעות שאני אוהבת, אלא זה אומר שצילום שקיעה צריך להיות מאוד מיוחד כדי לא ליפול לבנאליות. אבל גם אם שקיעה לא היתה דבר בנאלי, אני עדיין לא מבינה איך אתה יכול לאהוב יותר "צילום רקע" על פני צילום בעל תפיסה אותנטית יפהפיה שגם מכיל את אותו "צילום רקע" ברקע (באחוזים לא מבוטלים מהפריים).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר