לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2008, 17:02
  ido0087 ido0087 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Eagle1 שמתחילה ב "ו"לבזבז" 5 שנים על צבא וקצונה..."

אני שונא את ההתיפייפות הזאת.
לא מבין את המשמעות של תרומה? אז בשביל מה אני שואף לצאת לקצונה? הרי אני יכול להיות ג'ובניק בקריה ולחזור על יום הביתה, ולהשתחרר אחרי 3 שנים.
בשבילי שנת שירות זה לבזבז. אני הולך לשרת תקופה ארוכה בצבא, מרצון אגב. חלק עושים שירות לאומי, וחלק צבא. כל אחד תורם בדרכו. לעשות גם זה וגם זה? מצטער, אני רוצה להתקדם גם בחיים האמיתיים.
יש כאלה שזה נוח להם לעשות גם את זה וגם את זה, אולי כי אין להם תוכניות להמשיך עוד קצת עם הקריירה הצבאית, אולי כי הם רוצים להתחיל את החיים בגיל 27. לא יודע.
אבל להגיד שאני לא מבין את המשמעות של לתרום למדינה?

נערך לאחרונה ע"י ido0087 בתאריך 27-02-2008 בשעה 17:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2008, 13:43
  omri_a2 omri_a2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omri_a2 שמתחילה ב "שנת שירות..מי הולך?"

תראו..הבנתי את שתי הדעות, אחד אומר שעדיף להתגייס אחרי הלימודים ולעשות אחרי השלוש שנים שלך בצבא קבע של עוד כמה שנים.

השני אומר שאין בעיה לעשות גם שנת שירות וגם שלוש שנים בצבא וגם כמה שנים קבע.

בקשר לזה שטוען שעדיף לא לעשות- שמע אני מכבד אותך והכל אבל אחי תראה לאיזה מצב המדינה שלנו הגיע (אנשים משטמתים, אלימות...) לפי דעתי (שנוגדת את הדעה שלך) היום צריך לתרום לא רק בתחום הביטחון (להיות בצבא ולצאת לקצונה) אלה בתחום החברתי ושנת שירות זה דבר שיש לך רק הזדמנות אחת בחיים לתרום בקהילה במשך שנה שלמה כל יום.

ולאלה שאומרים שהם הולכים לצבא בגלל ציונות, אהבת המדינה, הגנה על המולדת ועל מה שבנו פה בשבילנו...אני חושב שאלה שאומרים את זה צריכים/חייבים להבין למה הם צריכים ללכת לשנת שירות- כי אהבת המולדת, שמירה על מה שבנו פה ואהבת המדינה זה אומר שתשמור על המולדת לא רק מבחינת ביטחון.
ובסך הכל זה לא התייפיפות ללכת לשנת שירות כי אני למשל בראיון אישי אמרתי שיש לי הרבה מוטיבצייה ורצון לתרום למדינה אז אני באמת עושה את זה- גם אתורם בקהילה וגם אתרום בביטחון, ומי שאומר בראיון אישי או בכלל בראיונות לצבא שיש לו הרבה רצון לתרום למדינה ולא מנסה אפילו ללכת לשנת שירות לפי דעתי הוא "מתיפיף"!
ישן 28-02-2008, 16:19

אוקי הבהרת לי את מה שאתה רוצה להגיד...יש לי שאלה(עליך ולעוד הרבה אנשים)- ניסית ללכת לכנסים של שנות שירות, לבדוק מקומות שאולי יתאימו לך?

שמע אני בהתחלה גם חשבתי שזה לא יתאים לי ואז אמרתי שאני חייב לתת לזה הזדמנות ולשמוע עוד על זה ובסוף יוצא שאני הולך כי בדקתי עוד על זה כי לא ידעתי מספיק..לפי דעתי יש עוד הרבה שלא ממש שמעו והתעניינו על זה (שללו את זה מהתחלה) וזה חבל כי אולי לא לכל אחד זה מתאים אבל לרוב האנשים זה מתאים. למי שבי"ב זה כבר לא עוזר לבדוק עכשיו אבל לאלה שבי"א תנסו להתעניין ותיהיו עם ראש פתוח כי זה לא רק תרומה לקהילה זה תורם המון גם לאישיות! (עובדה, מישהו ממטכ"ל סיפר לי שבצוות שלו מתוך 13 שסיימו מסלול 9 מהם עשו שנת שירות)
ישן 28-02-2008, 16:51
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06

העניין שלא תמיד כל אחד יכול לעשות שנת שירות ולבזבז שנה וכן אני קורה לזה לבזבז..למרות שאני בדעה של צריך לתרום ולנסות להשפיע וזה לא בזבוז וזה אפילו מבגר, מעצב ומשנה את הבנאדם..
לפעמים השנה הזאת היא די קריטית ולעיתים רק בני עשירים יכולים לאפשר לעצמם זאת(טוב אולי במקרה הזה של שנה אחת לא תמיד זה נכון אבל ככל שמתחילים "לבזבז" על שנים כאלה הזמן אוזל)..ולכל אלה שאומרים "לאן אתה ממהר? אז מה תעשה שנת שירות אחר כך 3 שנים ולמה לא תישאר עוד לקבע וזה וזה.." , לא כולם יכולים לעמוד בזה לפעמים אנשים רוצים לסיים עם השירות , לסיים עם התואר(שלא נדבר על להתחיל) למצוא עבודה טובה ולהתחיל לפרנס תמשפחה ולא לחיות שנים על עבודות מזדמנות. לא כולם יכולים להתחיל לערוך נסיונות, בשנה הזאת נתרום פה, בשנה הזאת נתרום שם..לא לכולם יש את הזמן והגיבוי הכלכלי.שוב.

ישן 29-02-2008, 18:47
  משתמש זכר Zzuullaa Zzuullaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
Facebook profile
לגבי הטענות של שנת שירות כ "בזבוז שנה "

תראו, בת'כלס , החיים לא בורחים לשום מקום ....
שנה אחת של תרומה לקהילה לא תשנה ולא תזיז כלום ...
בצבא אפחד לא מענין אותו גיל, הכי הרבה מענין מחזור גיוס.
באוניברסיטה יושבים חברה ביחד
כשאחד בן 21 בדיוק השתחרר ,
אחד בן 25 , הספיק את דרום אמריקה ושליח פיצה על הדרך,
ואחד בן 29 ישן כמה שנים עד שקיבל ירושה והחליט ללמוד....

בחייאת אנשים , דיברתם פה על קצונה, תרומה של עוד שנה וחצי , ואפילו יותר ,,
ושנה של תרומה למדינה שהיא כולה שנה , שד"א תורמת גם המון לכם .. נראית בעינכים כבזבוז?

אני כרגע בשנת שירות ב"אחריי" (בוגר קורס ההכנה לצה"ל של אחריי)
מי שרוצה לשאול עוד על שנת שירות , אשמח לתת מידע...

נערך לאחרונה ע"י Zzuullaa בתאריך 29-02-2008 בשעה 18:49.
ישן 29-02-2008, 23:20
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv

מעציב לקרוא את כל ההנפצות פה על שנת שירות...
שנת שירות כמו שאמרו זה בנוסף.
אתה 100% יוצא משנת שירות בן אדם יותר אחראי, יותר בוגר ועם השקפת עולם הרבה יותר רחבה, אני במקום שנמצאים בו כרגע בערך חצי ש"שים וחצי חבר'ה שסיימו תיכון לא מזמן, ורואים הבדלים.
"בזבוז" שנה בשנת שירות? לצערי, אתה כנראה באמת לא מתאים לשנת שירות אם אתה רואה בשנת שירות איזשהו בזבוז כלשהו, ולו הכי קטן.

אתה מדבר על זה שאתה שואף לקצונה? קצין הוא קודם כל אדם ערכי, ולטעמי קצין שבא עם עוד יותר נסיון חיים עדיף על בחור שסיים תיכון לפני חצי שנה ובעיקר ישן עד עכשיו.

ואתה יודע מה? אני עכשיו במסלול ארוך טווח בצבא (יותר מה4.5 שנים שאתה שואף אליהן), ואני שמח שהוצאתי את הראש מעל המים, לקחתי את הנשימה הזאת בין התיכון לצבא, הרחבתי אופקים והכרתי את עצמי במצבים קצת שונים ממה שאתה מסוגל לדמיין, ו-וואלה, אני מרגיש שזה כן עוזר לי.
ואני אחתום בזה שאם יש לכם ספק - רוצו לעשות שנת שירות, תמיד אפשר להפסיק באמצע, אבל אחרי שתוותרו על זה - לא תוכלו לחזור אחורה ולקבל את האופציה הזו שוב.
(נשמע לכם פלצני בטח, זאת הודעה מהלב.)

ישן 01-03-2008, 09:57
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile

בתור בוגר תנועת נוער ואחד שיש לו כמה חברים בשנת שירות, אני חייב להגיד שאומנם הרעיון של שנת שירות הוא אידיאליסטי ונהדר, אבל בהמון מקרים (אני לא מכליל) האנשים שהולכים לשנת שירות הם אפסים שעדיין לא בראש שלהם ללכת לצבא ורוצים לדחות את הקץ בעוד שנה, או סתם להתפנן ולא לעשות כלום...
אנשים שהולכים לשנת שירות כי "כל החבר'ה הולכים", אנשים שהולכים לשנת שירות כי לגור לבד בלי הורים על הראש זה מגניב רצח. אנשים שמעבירים את השנה הזאת בחוסר מעש, הרבה שינה והרבה להרגיש ממש מגניבים, במקום לקום ולעשות משהו בשביל המדינה.
ותכל'ס התופעה הזאת ממש עצובה וגם מעוגנת בחוק שזה נחמד.

ישן 01-03-2008, 15:37
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי מונגו שמתחילה ב "חחח להגיד תודה? הש"שים לא..."

מסכים עם כל מילה שלך מההודעה הקודמת וההודעה הזו.
רוב החבר'ה שאני מכיר הולכים לשנת שירות בגלל שהם קיבוצניקים וכל הקיבוץ הולך אז למה שהם לא ילכו. שלא ייזינו את השכל אנשים לא הולכים לשנת שירות בגלל שהם רוצים לתרום ולשנות את החברה וכו'... הם הולכים כי הם רוצים שנה חופש לפני הצבא,רוצים לעשות שנה של כיף ועל הדרך לתרום ואתה יכול לבדוק את זה עומרי יותר לעומק,רוב מי שהולך לשנת שירות הם קיבוצניקים והם לא הולכים בשביל לתרום אלא כי כולם עושים את זה.
בכל מקרה גם מי שהולך לשנת שירות סתם בשביל הכיף עושה עבודה גדולה זו תרומה גדולה ואין ספק שזה תורם המון גם לבנאדם,לצבא ולהמשך החיים אבל שכל אחד יעשה את השיקולים שלו אם ללכת או לא. ביזבוז של שנה זה בטוח לא השאלה היא אם אתה עושה את זה באמת בשביל לתרום או כי כולם עושים את זה וזה שנה חופש מהצבא.

נערך לאחרונה ע"י zxccxz בתאריך 01-03-2008 בשעה 15:41.
ישן 02-03-2008, 12:49
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי McLaren שמתחילה ב "ומה אתה חושב תנועות הנוער..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי McLaren
ומה אתה חושב תנועות הנוער עושות? סתם מפגש חברתי?
תנועות הנוער עושות פעילות של הקניית ערכים רבים, קישורים חברתיים וכו' לחניכים ובוגרים רבים ועזרה לקהילה. בשנת שירות לא כל המעש הוא בתנועה, אלא גם בדברים אחרים כמו עזרה לאוכוסיה שבמצוקה באזור בו הש"ש נמצאים.
ככה זה לפחות בתנועה שלי

כמו שאמרתי, גם אני הייתי בתנועת נוער (בצופים) ואני חס וחלילה לא מזלזל בפעילות של שום תנועת נוער, כי קיבלתי בצופים הרבה וגם נתתי הרבה (הדרכתי שנתיים שלוש הדרכות שונות).

מה שאני כן אומר זה שתנועות נוער, עם כמה שהן דבר מבורך, בדרך כלל מגיעות דווקא לאוכלוסיות שפחות צריכות את המסגרת הזאת (בני נוער ממצב כלכלי בינוני ומעלה) ולכן בעייני התנדבות של שנה בתנועת נוער היא לא תרומה לקהילה במקומות שבאמת צריכים. אני יודע שבנוסף גם משתדלים לשלב תרומה לקהילה במסגרות אחרות (מוסדות שונים, בתי ספר, הוסטלים וכו'), אבל מסיפורים של חברים שלי שהיו או עדיין ש"שים - המון אנשים באים בגישה שציינתי מקודם ולא בדיוק מנסים להתנדב כמה שיותר ולתרום כמה שיותר, כמו שצריך להיות.

וזה חבל...

ישן 01-03-2008, 17:00
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
רגע שאני אבין
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי מונגו שמתחילה ב "בתור בוגר תנועת נוער ואחד שיש..."

ומה רע בזה?
מה צריכים ללכת לשנת שירות בראש של נסבול נסבול אבל בקטנה נתרום?
לא.
מה הבעיה ללכת לשנת שירות ושאחת המטרות שלך תיהיה הנאה?
מה הבעיה? אי אפשר לשלב בין השניים?
יש לי המון חברים שוואלה הלכו לשנת שירות כי זה כיף
במילה אחת - כיף..אז למה לא?
גרים בלי ההורים עם חברים..וגם ממשיכים לעסוק במה שעשית 3 שנים בשכבג...תרומה לקהילה פעילויות לחניכים...או במקרים מסויימים בלי שום קשר לשבט בכלל...רק תרומה לקהילה..
וכן הם נהנים..ואחלה להם שם..והם גם תורמים יום ביומו ...
אז מה הבעיה?

ישן 01-03-2008, 16:44

ממש הצלחתם לעצבן אותי!! כי לא ללכת לשנת שירות, לשבת בצד ולדבר אל אלה שהולכים לשנת שירות זה ממש מעצבן! מי שחושב שהוא דוקטור לקיבוצניקים ולשנות שירות ואמר שקיבוצניקים הולכים כי כל הקיבוץ הולך מבלבל במוח ורואים כמה הוא לא מכיר קיבוצניקים!
ותפסיקו לנסות להביא תרוצים ולנסות לשכנע אותנו ואת עצמכם שזה לא טוב לצאת לשנת שירות אחרי הכל אתם עושים את זה כי אין לכם כוח להתנדב ולתרום למדינה חוץ מביטחון.
אתם חושבים שזה הגיוני שאתם מזלזלים פה בתנועות נוער? אולי אתם לא יודעים אבל התנועות נוער מאז ומתמיד השפיעו כל כך הרבה על החברה הישראלית ובכלל אתם מזלזלים פה בשנת שירות וזה ממש ממש מעצבן אותי שיש אנשים כמוכם שמעזים לפתוח את הפה שלהם על כאלה שעושים שנת שירות ולהגיד שסתם עושים את זה כי כולם עושים ושיש כאלה שלא עושים שם כלום!

בקיצור עם אין לכם כוח לתרום אז פשוט תישבו בצד ובאמת תשבו בצד כי עם אתם לא יוצאים להשפיע בתנועה או בש.ש אז אין לכם זכות לדבר על כאלה שכן עושים את זה!

(דרך אגב zxccxz נולדנו באותו תאריך ) vbmenu_register("postmenu_2748295", true);

נערך לאחרונה ע"י omri_a2 בתאריך 01-03-2008 בשעה 16:54.
ישן 01-03-2008, 16:54
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי omri_a2 שמתחילה ב "ממש הצלחתם לעצבן אותי!! כי לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omri_a2
ממש הצלחתם לעצבן אותי!! כי לא ללכת לשנת שירות, לשבת בצד ולדבר אל אלה שהולכים לשנת שירות זה ממש מעצבן! מי שחושב שהוא דוקטור לקיבוצניקים ולשנות שירות ואמר שקיבוצניקים הולכים כי כל הקיבוץ הולך מבלבל במוח ורואים כמה הוא לא מכיר קיבוצניקים!
ותפסיקו לנסות להביא תרוצים ולנסות לשכנע אותנו ואת עצמכם שזה לא טוב לצאת לשנת שירות אחרי הכל אתם עושים את זה כי אין לכם כוח להתנדב ולתרום למדינה חוץ מביטחון.
אתם חושבים שזה הגיוני שאתם מזלזלים פה בתנועות נוער? אולי אתם לא יודעים אבל התנועות נוער מאז ומתמיד השפיעו כל כך הרבה על החברה הישראלית ובכלל אתם מזלזלים פה בשנת שירות וזה ממש ממש מעצבן אותי שיש אנשים כמוכם שמעזים לפתוח את הפה שלהם על כאלה שעושים שנת שירות ולהגיד שסתם עושים את זה כי כולם עושים ושיש כאלה שלא עושים שם כלום!
בקיצור עם אין לכם כוח לתרום אז פשוט תישבו בצד ובאמת תשבו בצד כי עם אתם לא יוצאים להשפיע בתנועה או בש.ש אז אין לכם זכות לדבר על כאלה שכן עושים את זה!

א.אתה לא מכיר אותי
ב.לפני שאתה זורק משפטים לאוויר כדאי שתברר בסביבה שלך ובכל הארץ למה אנשים באמת הולכים לשנת שירות ואז תחליט ותראה שרוב הקיבוצניקים הוכלים לשם כי כולם הולכים ואם אפשרל לתרום על הדרף אז אחהל הרוב לוקחים חופש מהצבא כי כולם עושים את זה שלא יזיינו את השכל על תרומה וכו'.. כשבגיל הזה במקום לתרום ולהתנדב במקומות רציניים הם מעדיפים לעשן ולהשתכר במסיבות כל התורמים למיניהם.
ג.לא זלזלתי בשום תנועות נוער רק אמרתי שהערכים שהם מעבירים זה הכל בולשיט כי עובדה שהנוער שאליו מועברים הרעכים האלה לא מנתהג כמוהם אז איפה הערכים? תגיד לי אתה...
הם עושים עבודה נפלאה בהרבה תחומים לא זלזלתי בהם אפילו לרגע.
ד.אם אתה חושב שקרבי זה לא תרומה מספיקה אז יש לך בעיה חמורה. תבין שיש אנשים ששנת שירות זה לא מתאים להם.
ה.זה אתה זה שרמזת פה שמי שלא הולך לשנת שירות לא באמת רוצה לתרום למדינה וגם לקרבי לא הולכים כי רוצים לתרום אלא כי זו חובה
קיצר שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשה בשנת שירות ,בצבא ובחיים וזהו !

נערך לאחרונה ע"י zxccxz בתאריך 01-03-2008 בשעה 16:56.
ישן 01-03-2008, 17:00

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "[QUOTE=omri_a2]ממש הצלחתם..."

טוב אז מה שאתה באצם אומר זה שכל הקיבוצניקים הולכים סתם כי כולם הולכים ובכלל כל אלה שהולכים זה סתם בולשיט שהם הולכים בשביל לתרום אלא סתם בשביל להנות עוד שנה.
אני לא אתווכח איתך על זה..אני הבנתי דבר אחד- אין לך כוח לעשות שנת שירות ואתה פשוט מאוד מתרץ את זה לאצמך (אני לא יודע כמה קיבוצניקים אתה מכיר אבל אני לפחות לומד עם קיבוצניקים ואני מכיר מלא קיבוצנים שהולכים בשביל לתרום ואותו הדבר אני מכיר מלא משנות שירות ואני לא מסכים עם זה ולפי דעתי זה תירוץ לא ללכת לתרום שנה) ואני בטוח שכשתיהיה בצבא אתה תבין כמה אתה טועה שתראה איזה בוגרים ובעלי מוטיבצייה אנשים שהלכו לשנת שירות (אני אומר את זה כי אבא שלי מג"ד והוא אומר שהאנשים שיוצאים לזה הם משכמם ומאלה) אני מבטיח לך שבצבא אתה תלמד להעריך אותם יותר מעכשיו!
ישן 01-03-2008, 17:10
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי omri_a2 שמתחילה ב "טוב אז מה שאתה באצם אומר זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omri_a2
טוב אז מה שאתה באצם אומר זה שכל הקיבוצניקים הולכים סתם כי כולם הולכים ובכלל כל אלה שהולכים זה סתם בולשיט שהם הולכים בשביל לתרום אלא סתם בשביל להנות עוד שנה.
אני לא אתווכח איתך על זה..אני הבנתי דבר אחד- אין לך כוח לעשות שנת שירות ואתה פשוט מאוד מתרץ את זה לאצמך (אני לא יודע כמה קיבוצניקים אתה מכיר אבל אני לפחות לומד עם קיבוצניקים ואני מכיר מלא קיבוצנים שהולכים בשביל לתרום ואותו הדבר אני מכיר מלא משנות שירות ואני לא מסכים עם זה ולפי דעתי זה תירוץ לא ללכת לתרום שנה) ואני בטוח שכשתיהיה בצבא אתה תבין כמה אתה טועה שתראה איזה בוגרים ובעלי מוטיבצייה אנשים שהלכו לשנת שירות (אני אומר את זה כי אבא שלי מג"ד והוא אומר שהאנשים שיוצאים לזה הם משכמם ומאלה) אני מבטיח לך שבצבא אתה תלמד להעריך אותם יותר מעכשיו!
אני לא ידוע מה איתך אני גם לומד בבית ספר קיבוצי ו 60 % מהשכבה שלי הולכת לעשות שנת שירות שנה הבאה ותאמין לי שלא כולם הולכים בשביל לתרום. אולי אתה וחברים שלך והאנשים שאתה מכיר שונים ובאמת עושים את זה בשביל לתרום וזו תרומה נפלאה ואני שמח שיש אנשים כמוך במדינה הזו. אתה לא הבנת כמה דברים. אתה מזלזל פה במי שלא הולך לשנת שירות . אתה בכלל ידוע למה אני לא רוצה ללכת לשנת שירותצ ? זה לא בגלל שאני לא רוצה לתרום אני חשוב שזה יתן לי המון כבנאדם ואני אתרום המון אני פשוט רוצה להתגייס אני רוצה לתרום דרך הצבא למדינה אני רוצה לעשות שירות קרבי ומשמעותי זה לא עניין של אין כוח וכו'.. כי שנת שירות עדיפ]ה בהרבה על להתחיל צבא עכשיו אז ההנחה שלך פשוט לא נכונה !
אתה מזלזל פה באנשים שרוצים ללכת לצבא ולא מעניין אותם שנת שירות תבין כמה דברים - דבר ראשון לא כולם מתאימים לשנת שירות ואל כולם מזויפים כמו הרבה שהוכלים לשנת שירות . דבר שני תפסיק לחשוב שאנשים שהולכים לשנת שירות הם אנשים יורת איכותיים או טובים מאחרים אתה בעצמך אמרת שאבא שלך אמר שהם אנשים משכמם ומעלה מי שבא משנת שירות מה אתה חשוב שזה שההיית בשנת שירות הופך אותך לבנאדם טוב יותר מערס שהתגייס לגולני ?
תפסיק כבר לחשוב שאנשים שיוצאים משנת שירות הם אנשים יותר טובים ואיכותייים כי זה פשוט לא נכון ! אני מעריך כבר עכשיו חבר'ה שהולכים לשנת שירות אתה פשוט לא הבנת את הנקודה שרציתי להגיד אם אתה רוצה להמשיך לדבר על זה תדבר אתיי בפרטי.
ישן 01-03-2008, 21:13
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
תגידו..

יש עוד זמן לנסות להתקבל לש"ש? איך עושים את זה? ואיזה מקומות יש?

ולא יודע כשאני חושב על זה ..קצת מרתיע אותי העניין של "להישאר מאחור" כשכל החברים כבר בצבא ומשרתים אני עדיין לא התגייסתי וכבר אין על מה לדבר וקשה למצוא נושאים משותפים...אז החברים לאט לאט כבר לא חברים..ואז כשכולם כבר משתחררים אני עדיין שם..ולא יודע הרגשה כזאת של הם מתקדמים ואני תמיד בפיגור ונשאר מאחור ואפילו בצבא האנשים הם קטנים יותר בגיל ופחות בוגרים...

את האמת היתה תקופה שחשבתי על זה אבל עדיין לא הייתי סגור והייתי באותו מצב, לאחר מכן החלטתי סופית שאני לא רוצה בגלל שזה "בזבוז" ואני רוצה כבר להתגייס ולהתחיל בחיים האמיתיים...עכשיו שוב עוררתם אצלי את המחשבות הקודמות...נסו לשכנע אותי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר