לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 16:02
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DJ PoMpA שמתחילה ב "עומק שדה (נסיון נוסף) | "Bullets""

אכן שיפור... עכשיו ישנם גם החשיבה והתכנון מאחורי הצילום.

כמה דברים שהייתי משפר (לפעם הבאה):

1) סימטריה - העין מחפשת צורות גיאומטריות - אם לא צורה ישרה, לפחות כזו שהיא אחידה או לא "קטועה". אילו הכדורים היו מסודרים בצורה מדוייקת, לעין היה קל יותר לשוטט.

2) החיתוכים - שים לב ששני הכדורים הקדמיים נחתכים בתחתיתם. אילו היו מופיעים בשלמותם, "שורת הכדורים" היתה מסתדרת טוב יותר מבחינת היררכיית הגודל - ללא הרגשה של "חיתוך" לא נכון - משום שהם "נשארו בחוץ".

3) זווית - מתקשר טוב עם שני הסעיפים הקודמים. זווית צילום טובה נותנת את הסימטריה ואת העומק הטוב ביותר עבור הצילום - כמו גם את החיתוך הנכון, בלהשאיר את האובייקט בתוך הצילום (בהתאם לרעיון העומד מאחוריו כמובן).

4) צבעים - שים לב שהרקע הכחול בולט מאוד בהשוואה לצבע הכדורים. היה מומלץ רקע בהיר יותר - אולי בגוון דומה לזה של המשטח (עץ) או לבן. בצורה כזו, העין לא היתה מתמקדת בצבע רקע, אלא יותר בכדורים עצמם. נסה להתאים צבעים, או ליצור שילובי צבעים טובים שיבליטו בצורה טובה את האובייקט.

ואגב, אילו היה רקע בהיר יותר, הצילום היה יכול להיות נחמד מאוד בשחור-לבן, עם התמקדות בצורתם ובשורה הסימטרית. מעין אבסטרקט שכזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2005, 16:27
צלמית המשתמש של DJ PoMpA
  DJ PoMpA DJ PoMpA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DJ PoMpA שמתחילה ב "עומק שדה (נסיון נוסף) | "Bullets""

רציתי להגיד תודה רבה ענקיתתתת לשניכם אתם ממש מעוררים בי חשק לצלם עוד ועוד.
אז ככה נתייחס למה שנאמר:

למה ש RGRG אמר:

1. סימטרייה - למדתי מזה עכשיו לקח חשוב , כי אם אני בוחן יותר לעומק את התמונה שצילמתי, היא גורמת לסחרחורת מסויימת בגלל הסידור המסויים של הכדורים, וזה טיפה מבלבל.

2. החיתוכים - לגבי החיתוכים זה היה בכוונה, באותו רגע עלה לי לצלם ככה אבל לפעם הבאה אני אתייחס למה שאמרת, ככה שהדבירם יהיו בפורפורציה מסויימת ולא קטועים.

3. זוית - אין תגובה.

4. צבע - אתה צודק מאוד גם לזה לא ממש שמתי לב, הצבע הכחול העז גורם לעין לשוטט לעבר הצבע, במקום לשוטט עם העיניים לכיוון הכדורים שהם בעצם האובייקט.

וזהו , לדעתי כל התגובות שלכם עוזרות לי להשתפר ואני מקווה להשתתף בפורום כמה שיותר, אני מאוד אוהב צילום רק חבל שהמצלמה שלי היא בגדר של חובבנים (חח כמוני) קשה לעשות עם הדגם הזה דברים מסויימים, אבל לפעמים הכלי הוא כאן לא חשוב מאוד, לפעמים הכשרון העין והמוטיבציה לעשות דברים תופסים חלק מאוד חשוב בצילום תמונה.

תודה רבה ושבת שלום לכם

ארז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר