לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 17:51
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "קרינה מטלפון אלחוטי ."

טלפון אלחוטי מייצר קרינה - רק בזמן שיחה. אם הטלפון מחוץ לתושבת - ברוב המכשירים רק המקלט פעיל, והבסיס משדר רק כשנכנסת שיחה. אתה יכול למקם את המכשיר היכן שנוח לך, רק תקפיד להחזיר את הטלפון לבסיס.
טלפונים ישנים עבדו בתדר 27MHZ או 49MHZ, שבהם הקרינה לא נחשבת למסוכנת.
טלפונים חדישים פועלים בתדר 2.4GHZ (ואם הבאת טלפון מארה"ב - יתכן שב 900MHZ). קרינה בתדרים אילו לא מומלצת, למרות שאין מחקרים שמראים נזק ודאי - בדומה לטלפונים סלולריים.
מתיחסים לקרינת טלפון ביתי כמסוכנת יותר משום שברוב המכשירים אין ויסות של עוצמת השידור בדומה לטלפון סלולרי, והם משדרים קבוע בעוצמה מקסימלית.
אין סכנה בשנאי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2008, 00:38
  משתמש זכר LinkBomber LinkBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "קרינה מטלפון אלחוטי ."

כמו כל מכשיר חשמלי, השנאי מקרין קרינה אלקטרומגנטית, אבל בעוצמה מאוד חלשה כיוון שמדובר במתח נמוך וזרם נמוך הרבה יותר. גם כן, רמת הקרינה נופלת עם הריבוע של המרחק. לכן, אין שום סכנה, כמו שאמר לך Elim. חוטי החשמל בקיר, סביר להניח, מקרינים הרבה יותר, אבל גם כאן אין שום סכנה מוכחת. כמובן, אם אתה גר בסמוך לקוי מתח עיליים, המצב עלול להיות שונה, אבל אחרת אין מה לדאוג.

בקשר לקרינה מהמקלט עצמו, אני לא מומחה כאן ולכן מה שElim אמר ניראה כהסבר טוב. אני חושב שהפלאפון משדר בעוצמה יותר גבוהה כאשר הוא נמצא במרחק רב מהאנטנה מהעוצמה המירבית של הטלפון האלחוטי, כיוון שמדובר במרחקים הרבה יותר גדולים (בד"כ), אבל אני לא יודע בוודאות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=29/04/1987]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר