לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2008, 17:59
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שר הבטחון הזקוק לייעוץ משפטי אם מותר להגיב בירי ישיר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "דיכטר אשקלוני, לא?"

על מקורות ירי על אזרחינו, מרשה לעצמו לנזוף בדיכטר! בישיבת הממשלה:

"... "אני פונה אליך כחבר, לא רק כחבר בממשלה. אתה מגזים בהתבטאויות שלך. תושבי אשקלון אינם מוצר מתכלה ואיש אינו חושב כך, כפי שאיש משרי הממשלה לא חשב שתושבי תל אביב הם מוצר מתכלה בתקופת הפיגועים, או תושבי ירושלים או נתניה.
ברק הוסיף ואמר לדיכטר: "אני לא זוכר שר בממשלות ישראל שהתבטא בצורה כזו. אני מציע לך לא להתבטא כך, תפקידנו בממשלה הוא לשמור על קור רוח". ... " NRG

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2008, 21:14
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
מצבו האישי של האדון ברק לא ברור גם לו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "שר הבטחון הזקוק לייעוץ משפטי אם מותר להגיב בירי ישיר"

מצד אחד הוא שר הביטחון ומתוקף תפקידו, הוא חייב לדאוג לביטחונה של מדינת ישראל ולביטחון תושביה.

במקרה, או שלא במקרה.. מצבו האלקטוראלי עגום למדי ובנוסף תמה לה גם תקופת ההכחשה. הטילים כבר נוחתים במרכז אשקלון ובישובים הסמוכים ואין ברירה אלא להורות על פעולה צבאית (שכה חשש ממנה או מתוצאותיה) ואכן, האדון ברק יחד עם הגברת לבני והאדון אולמרט, בעצת מערכת הביטחון נתן פקודה וצה"ל החל לגלגל מבצעון שאולי יהפוך למבצע על כל המשתמע מכך ואולי יסתיים גם עוד מס' ימים.

בינתיים האדון ברק נכנס לקטש'. מבצע מלא לכיבוש עזה לא יהיה העונה מכל הסיבות שבעולם ובמבצע קטן אולי ג'בליה תיכבש "קומפליטלי" אבל לא תהיינה למבצע השלכות יוצאות דופן שימגרו את ירי הרקטות למיניהן.

כך או כך, האדון ברק לא יקבל קרדיט יוצא דופן ומניותיו לא תעלנה..אולי ידחק הקץ לממשלה המחורבנת הזאת והוא ימשיך להתפלל לסקרים טובים יותר.

הסיכון במבצעון גדול יותר לגבי ההשלכות, שלא לדבר על אינתיפאדה שלישית הממשמשת וקרבה, על האו"ם, על האפיפיור, על בוש וקונדי, על אבו מאזן ושאר ה"אבויים", על הכספים, על המיגונים, על הפצועים וההרוגים וכמובן על האיום מצפון (חיזבאללה וסוריה) ועל האיום האירני, שלא לדבר על ערביי ארץ ישראל.

כיצד ברק ישרוד את כל אלה, מי יודע?
השאלה היא, כיצד מדינת ישראל תשרוד?

אני לא רואה במתכונת הנוכחית את ברק נוסק לגבהים, חוץ מכמובן, נוסק במעלית לביתו באחד ממגדלי אקירוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר