לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2008, 03:01
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Levco שמתחילה ב "40D VS 5D"

אז קודם שואלים למה. מהבאמת חסר לך ב 30 שאני אוכל להבין לאיזה כיון אתה רוצה ללכת.
היתרון ב 5D הוא החיישן הגדול שעד כה היווה יתרון גדול ב ISO גבוה. לא ראיתי את מבחן הרעש של ה 40D אבל אני משער שהיא לא רחוקה מהמרק 3 ומכאן אני מסיק שהיא באותה רמה מבחינת רעש ב ISO גבוה עם ה 5D. (אני לא מדבר על הבובת פלאסטיק המפגרת הזו שב DPREVIEW הם מצלמים בשביל להראות רעש וכל זה).
אחרי זה, אם אתה מסתדר עם חיישן 1.6 (אם יש לך עדשות רחבות אז זה לא נורא ממש) אז לדעתי ה 40D מעולה. יותר טובה לא יכול לומר אבל באמת שתיהן אחלה מצלמות.
הכל תלוי בשימוש ובמטרה שלך. אני חושב שהייתי הולך על ה 40D בגלל המסך הגדול שלה, live view שמשמש אותי הרבה יותר ממה שחשבתי בהתחלה. חשבתי שזה ממש גימיק אבל זה פשוט פגז של כלי במיוחד במקרו או בצילום דוממים על חצובה.
מעבל זה, וזה יתרון אמיתי של ה 40D הוא הצבעים שהחיישן שלה מפיק. זה ממש ממש כמו המרק 3 שלי (אני רואה לפי התמונות של שוקו). צבעים חיים ואמיתיים. אני עדיין מצלם עם ה 5D של השותף שלי באירועים ואני ממש רואה הבדל כיום בינה לבין החיישן החדש של קנון.
עם כל זאת, ה 5 עדיין אחלה מצלמה ויותר מזה, מעולה. אם אתה מרוצה מהביצועים ומה שה 30D נותנת לך אבל רוצה חיישן יותר גדול וביצועים יותר טובים ב ISO גבוה, ה 5 מעולה לך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר