לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2008, 08:13
צלמית המשתמש של אפרתי
  משתמש זכר אפרתי אפרתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
Facebook profile
באמת כפויי טובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "דרוגבה ולאמפרד יבקשו לעזוב את צ'לסי"

די. נמאס לי לשמוע את זיוני השכל לגבי גרנט. יום אחד כל השחקנים מאיימים לעזוב ויום אחד שחקן עבר משבח אותו.

אני מודה שמוריניו היה מאמן תותח, אבל זהו, תתקדמו, זוזה לא כאן, התחת נחת בסטמפורד ברידג'.

מי שרוצה לעזוב, שיעזוב. אני מת לראות את דרוגבה, המלך של צ'לסי, מסופסל ברוב משחקי בארסה.
ולמפארד- סתם שחקן. מחוץ לאנגליה הוא שווה כקליפת השום, המחליפים בספרד או איטליה יותר טובים ממנו. ראו להלן וודגייט, אואן וכו'. אם למשל למפארד או טרי היו אזרחי ספרד או איטליה לא היה לאף אחד מהם מקום בנבחרת. רק באנגליה, נבחרת של שחקנים שהם נחשבים טובים בגלל שהם משחקים בקבוצות פאר אנגליות (אע"פ שהרוב המוחלט הם לא אנגלים, ראו להלן ארסנל, יונייטד, צ'לסי, ליבורפול ודומיהן), יכולים להגיע לנבחרת ומחשיבים את עצמם לאחת הנבחרות הטובות בעולם. בולשיט.

בואו נגיד שלא ישארו מקומות פנויים בצ'לסי. יש שחקנים מצויינים שמתים להגיע, ואפשר למצוא מחליפים מצויינים לכל העוזבים. כסף יש לרומן, והוא לא סתם יביא שחקנים מעפנים אלא הכי טובים.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר