לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2008, 20:56
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
שמעת אולי פעם על אקספלורר 7.0 ? אם לא שמעת - שמע כעת.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "באמת? ומה יעשה אדם שהעמוד הזה..."

מי שרוצה להמשיך להשתמש ביישום מיושן ודרכו לעדכן יישום חדש ( MSN Live ) תהיה לו בעיה. יתכן וה"טוען" הבלתי פוסק גם גלל 1000 סיבות אחרות ( עיכוב בגישה אל אתר MSN, בעיית תיקורת תפוסה על ידי גורם אחר, בעיית מחסור בזכרון פנוי ועוד הרבה ). אולי גם משתמשי DOS או Win98 תהיה להם בעיה, לא אני צריך לדאוג להם. צחקת על מיקרוסופט, ועל האקספלורר שלהם, נראה לי צחקת קצת מוקדם. נסה להגיע אל אותו דף גם עם "שועל" בגירסה מלפני שלוש שנים, נראה אותך. תהיה לך בדיו אות הצלחה. אם תשים לב כבר 2008, כל מה שהיה קודם - זמנו עבר נגמר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2008, 22:15
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "שמעת אולי פעם על אקספלורר 7.0 ? אם לא שמעת - שמע כעת."

אכן, מי שרוצה להשתמש בכלי מיושן, מוזמן להתקין את IE על כל גרסאותיו, 6,7 ואפילו 8 שבדרך. אני לא ממש משתמש בזה, ומעולם גם לא השתמשתי. זה שאני לא יכול להסיר אותו לגמרי מהמחשב, זו הבעיה.
אני לא מאמין לכל הסיבות שרשמת, מהסיבה הפשוטה שאני מצליח לבצע את כל הפעולות באתר בעזרת כל דפדפן אחר שאינו מבוסס IE, מה שאומר שהבעיה היא בדפדפן.
אגב, ניסיתי גם ניסיתי להגיע לדף, הנ"ל עם פיירפוקס 1.5, וגם עם אופרה 8 (שניהם דפדפנים ששוחררו לפני למעלה מארבע שנים) ובשניהם הוא פועל.

צחקתי על מיקרושיט, ואני ממשיך לצחוק; הרי זה אבסורד שאפשר להכנס לאתר שלהם עצמם עם כל דפדפן, מלבד הזבל שהם עצמם ייצרו... מדהים.
אופס, בעצם לא כל כך מדהים. הם ממשיכים במסורת עתיקה של חוסר תאימות משווע. רשתות מבוססות XP לא יכולות לתקשר עם מערכות אחרות. גרסאות אופיס מסוגלות לפתוח ולשמור קבצים, רק אם במקרה הם תואמים לגרסת האופיס במחשב האחר. ועוד שאר עוולות שמונופול מושתן מסוגל לעשות, רק כי הוא יכול.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 04-03-2008 בשעה 22:19.
ישן 04-03-2008, 23:04

לא מתאים לך כמנהל פורום לא ממש קטן החייב להיות אובייקטיבי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אכן, מי שרוצה להשתמש בכלי..."

לנקוט עמדה בנושא שכלל אתה לא מבין בו ( על מונופוליזם ושאר ירקות ) ולגם אינו כלל קשור למהות הפורום. שמור את דיעותיך אישיות קרוב לללב, הן לא מעניינות כאן אף אחד. איני יכול כבר לבדוק אחורה למה עם IE6.0 אצל מישהו אחר ( שאני גם לא יודע מה הולך במחשב שלו ), אך זו עובדה קיימת, כי לי עם ה-VISTA ( המחורבנת לדבריך ) והאקספלורר ( המושתן גם לדברייך ) אין שום רמזשל בעיית כניסה דף שינוי הפרטים המדובר, וכמובן לא אכנס איתך בויכוחים מסוג כזה, כשהמחק בידך ואני לא מורשה לכתוב מה שעל ליבי לכתוב, כי מיד תמחק.
לכן אל תנצל את מעמדך וזכויותיך ורד מסיפורי הסבתא והשטויות, לא מתאים לא לך ולא לפורום החייב להיות מקצועי ולא במה להסתה שאתה במקרה גם המנהל שלו. מישהו מהקוראים מהגיל הרך עוד עלול לחשוב, כי כל דברי הבלע שאתה שופך כאן הם אמת לאמיתה. שפה כזו לא נוקטים אפילו באתרי התמיכה של LINUX או מתנגדי מיקרוסופט גדולים ומובהקים. תתרכז בתמיכה ובעזרה, לא בהשמצות.

ישן 04-03-2008, 23:36
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "לא מתאים לך כמנהל פורום לא ממש קטן החייב להיות אובייקטיבי"

קודם כל, אני לא חייב להיות אובייקטיבי, להפך. זה הפורום שלי, ואני נותן בו במה לרעיונות שלי. אני בעצם מנהל את הפורום רק כדי לעשות את זה, ולא להפך. מה שאני אומר איננו דעותי האישיות בלבד, אלא דעתם של עוד מליוני אנשים ברחבי העולם. ואתה יודע מה? אני לא צריך להבין במונפוליזם (כדבריך) מספיקות לי פסיקות בית המשפט שקובעות שזה כך.
העניין קשור בהחלט למהות הפורום. הפורום הוא פורום תוכנה, וככזה הוא צריך לתמוך בחופש התוכנה, ולא ב$M שבעצם עושה ההפך. מיקרוסופט מנסה (ודי מצליחה) לבלוע חברות תוכנה ותוכנות אחרות. במקום דברים נפלאים שמשתמשים יכולים לקבל, הם מקבלים מוצר טיפש מתוצרת מיק' רק בגלל שהם לא מכירים דבר אחר.

לגבי נושא האשכול; אני די בטוח שמיקרוסופט חוסמים את האתר בפני IE6 (אם כי לא בדקתי זאת עדיין) כדי לאלץ משתמשי IE לעבור לגרסה 7, בעיקר מסיבות פופוליסטיות ומונופוליות. בדיוק מאותב סיבה שהורידו את WGA מIE7.

לגבי "מעמדי וזכויותי", אתה הוא זה שמקשקש. כל משתמש אחר שהיה כותב אותם דברים, היה זוכה ליחס של כבוד. במיוחד כשהדברים אותם הוא כותב הם נכונים, והוא יכול להוכיח אותם. לפורום כאן יש כבוד רק לאדם אחד; למשתמש. לא לחברה כזאת או אחרת. אם תעשה חיפוש על פיירפוקס בפורום, תראה כמה אני משמיץ את הדפדפן הזה, שעדיין לא מסוגל לעשות דברים פשוטים כמו הצגת אתרים. (ולא ניכנס לנושא המונופול שגרם לרוב האתרים לא להיות כתובים לפי התקן, ובכך לחרבן על כל יצרני התוכנה ותקני האתרים באשר הם) אם MS מוציאים דבר טוב, אני לא חושש לשבח אותם. (אגב, זה לא קרה בשנים האחרונות אם תהית) וכן, אני מזלזל בכל חברות התוכנה המפלצתיות שמייצרות זבל, ונשענות על תהילת העבר (מי אמר סימנטק?) וגם על כאלה שמנפחות בועות בהווה (גוגל?)

ולסיום; כל "דברי הבלע" שלי, הם אכן אמת לאמיתה. אני יכול להוכיח את זה. אגב, אתה הגרופי הראשון של $M שאני פוגש :\ שזה גם אומר משהו עליהם.

עריכה; אם אתה רוצה לראות איך האתר נראה ב IE6, ובכך גם תראה שאני צודק, תוריד את הכלי הבא http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=70356

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 04-03-2008 בשעה 23:50.
ישן 05-03-2008, 10:20

אני בוודאי לא כאן כדי לריב, עם מי שלא יהיה בוודאי לא עם זיו כמשתתף
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "וןווואווווו לא נמאס לכם..."

ווודאי עם מנהל פורום כלשהו.
זה שהפורום בבעלותו של זיו ממש חדש בשבילי היה לי רושם, כי הוא רק מנהל אותו, ויש בין שני המעמדים הבדל ענק. אתן דוגמא :
את פורום "תמיכה טכנית" של YNET בו אני גם משתתף בין היתר, ניהלו 2 מנהלים, כמובן עלות הי של YNET, לא שלהם. אחד התפטר בגלל בעיות אישיות לא קשורות לפורום, מונה לו מחליף"ברירת מחדל", כי א היו מועמדים מתאימים. תוך זמן קצר, הוא הצליח להוכיח לכולם עד כמה הוא לא מתאיםלתפקיד, רצה להשתלט על דעות כולם, קבע נורמות לא נסבלות ולא לעניין וכו'. כך הוא הצליח להשני עצמו על רוב המשתתפים ולכן לפני כשבוע פוטר והוחזר אל החור ממנו הגיע. שם המנהלים לא מנהלים ויכוחים אידיאולוגיים עם המשתתפים, כל תפקידם לשמור על הסדר ולא לאפשר הפרת חוקי המדינה או תקנון האתר. אם המנהל גם מקצוען - הוא משתתף בדיונים כמו כל אחד אחר, בלי לנסות לכפות את דעתו על אחרים, כי בין המשתתפים בעלי נסיון של חוש, אך יש גם "המסתובבים" בקירבת מחשב בלי להיות טכנאים או בעלי תואר כלשהו ( בנושא ספציפי זה ) מעל 20 שנה ( כמוני ). נתתי רק דוגמא איך ענייני פורום מתנהלים, כמובן הסיפור הוא אחר לגמרי אם מישהו בנה/הקים פורום בכוחות עצמו ובמקביל גם מנהל אותו.
אם המצב כנ"ל אני באמת מבקש סליחה על ההטרדה הלא מכוונת, כי
אני בעיקרון נמנע להיכנס לויכוח עם בעלי עניין.

ישן 05-03-2008, 11:26
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "אני בוודאי לא כאן כדי לריב, עם מי שלא יהיה בוודאי לא עם זיו כמשתתף"

לא, הפורום לא שלי במובן של "שייך לי". לא בניתי אותו, אני לא משלם על האיכסון, ואני לא שותף ברווחים. פשוט פרש איננו YNET, וכאן כל מנהל פורום אחראי על הפורום שלו בכל המובנים. הוא מחליט מה יהיו התכנים, מה מותר ומה אסור (בכפוף לחוקי האתר הגלובליים, ולחוקי מדינת ישראל כמובן) במה דנים ובמה לא, מה יפורסם ומה לא וכו'.
בניגוד לYNET, כאן מנהלים לא מקבלים כסף, ותפקידם לא (רק) לשמור על הסדר, אלא להשתתף באופן פעיל בפורום, ולהבין בו לעומק. מנהלים בפרש חייבים להבין בתוכן הפורום שבניהולם, ולהשתתף בו באופן פעיל ביותר. אם הם לא עושים את זה, הם מודחים מתפקידם.

אני החלטתי שהפורום הוא לא רק לעזרה ותמיכה בתוכנות, אלא גם לדיונים בנושאי תוכנה, אינטרנט, וכל תוכן אחר שאין לו מקום בפורומי המחשבים האחרים בפרש.

ואגב, אני לא כופה את דעותי על אחרים. אני לא נועל/מוחק אשכולות בגלל שמישהו כתב דברים שלא נשמעים לי, ואפילו במקרים בהם ניסו לפגוע בי אישית. אתה יודע זאת היטב מהויכוח באשכול קודם שלא מחקתי ממנו מלה. אני לא עורך הודעות של משתמשים בעיקרון, חוץ ממקרים שבהם המשתמש מבקש זאת. וגם אז, ניתן לראות שערכתי. כל פעולות הניהול שלי כאן שקופות לחלוטין לכל המשתמשים, ואני לא מסתיר דבר מאיש.
אגב, לך נמחקו שתי הודעות בפורום הזה, אחת אני לא זוכר כרגע למה, והשניה נמחקה בגלל פרסום פורום אחר.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 05-03-2008 בשעה 11:31.
ישן 07-03-2008, 08:37
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "באמת? ומה יעשה אדם שהעמוד הזה..."

איפה בדיוק אמר MoYiZ שהוא לא מצליח לשנות את הסיסמה באתר של מיקרוסופט? לי זה דווקא נראה שהוא לא ידע שצריך ללכת לאתר בשביל לשנות סיסמה...

הפעם, (ואני חייב להודות שזה די נדיר
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.ort.org.il/files/30/2327749/9130811.gif]
), עדי אילת צודק, לדעתי.

ישן 29-03-2008, 06:38
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "מצטער על הדילאיי הרציני. נסכם..."

הבעיה נפתרה בזכות התמונות של עדי אילת אתה מתכוון.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.ort.org.il/files/30/2335769/5426770.gif]

זיו, אין שום סיכוי שאפשר אפילו לחלום לשער שאנשים ששואלים פה שאלה או ששואלים בכל מקום אחר באינטרנט הם אנשים שמסוגלים לחפש בגוגל. 90% מהאנשים לא מסוגלים אפילו למצוא את הלינק להורדה של מסנג'ר בגוגל, ממה שאני ראיתי
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.ort.org.il/files/30/2335693/6091855.gif]
וצריכים איזה מישהו שיעזור להם בכל דבר קטן שקשור להתקנת תוכנות או פתרון תקלות.

ישן 29-03-2008, 22:35
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני מודה ומתנצל, טעיתי. עדי..."

מ"ט לעדי אילת (במידה ולא התלוצצת כמובן...)

לגבי מיקרוסופט - אני אישית מעריץ מושבע שלהם ומאוד שמח שהם החברה המובילה, ולא נניח אפל או IBM ההרבה הרבה יותר גנבות. הסיבה שלמרות שאפל היתה בכל שנות ה-80 וה-90 מובילה מבחינה טכנולוגית (כנ"ל גם IBM) והיא עדיין לא הגיעה לכל בית בעולם, היא בגלל רדיפת הבצע שלהם וטירוף השליטה שלהם. רצו שליטה מוחלטת מא' עד ת', כלומר חומרה, מערכת הפעלה, ורוב התוכנות הנלוות... אז כמובן שמיקרוסופט באה ונתנה פתרון שווה לכל נפש במחיר של אי יציבות במערכות ההפעלה עד תחילת האלף הנוכחי, בגלל שהדרייברים והתוכנות הגיעו מאלפי מקורות שונים בעלי הפרשי איכות אדירים.

אבל עדיין זה חשוב שתינתן לך בתור לקוח עני/פשוט האופציה לבחור, לקנות משהו זול מאוד, אך די זיבלי, רק כדי למלא מתלה מסויימת, נניח בשנת 98 לבדוק אימייל ולקרוא קצת חדשות ברשת, שזה מה שרוב האנשים היו צריכים. אם אתה צריך טיפה יותר, אז אתה משקיע בחומרה איכותית ובתוכנה איכותית. אצל אפל ו-IBM - לא היתה האופציה הזולה הזאת ולכן הם הפסידו שליטה בשוק המחשבים השולחניים.

ישן 31-03-2008, 07:03
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא. הסיסמא של המסנג'ר היא..."

גם היום אם אתה משתמש בדואר כלשהו של מיקרוסופט, אז הסיסמה לאימייל שלך היא הסיסמה למסנג'ר שלך.

במקרים אחרים בהם אין למיקרוסופט שליטה על האימייל שלך, הסיסמה למסנג'ר תהיה שונה (אם תבחר) מהסיסמה לאימייל הרגיל שלך, שהוא נניח ג'ימייל. במצב כזה אתה נכנס למסנג'ר תחת כתובת האימייל של ג'ימייל וסיסמה שנתת באתר Windows Live ID.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר