לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2008, 20:53
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה נכנס איתי לנישות, אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אתה נכנס איתי לנישות, אני דיברתי על החברות הגדולות בארה"ב באופן כללי, וגם לא הכללתי אלא אמרתי "לא נלהבים"...

משום-מה זה מזכיר לי אשכול אחר בו דנת איתי בנושא דעות אישיות...
ומה זה "לא נלהבים"? חברה שיש לה עשרות מטוסי איירבאס - האם זה נחשב "נלהב" או "לא נלהב"...?
לא הכללת? עשית את האמא-של-ההכללות...

כל אחד יכול להפריח לחלל האוויר אמירות כלליות כמו "החברות הגדולות בארה"ב" ו"לא נלהבות" -
אמירות כלליות כאלה הן בדיוק מהסוג שאני יצאתי כנגדו באשכול האחר. אתה מראש (וגם בפועל, כמו שאפשר לקרוא) בולם כל יכולת להתמודד עם אמירה כזו. היא לא מבוססת על שום מספר, היא "בגדול", כל אחד יכול לפרש אותה אחרת וכשמישהו כן מביא מספרים ועובדות - אתה טוען שזה לא מה שאמרת ולא לזה התכוונת.

אין כאן שום דבר אישי, אבל זה לא רציני. אם אתה טוען את מה שאתה טוען - או שתעמוד מאחורי זה עם מספרים ועובדות, או שתקבל את התיקון ותלמד משהו.

- Albert Einstein

חזרה לפורום
ישן 05-03-2008, 21:09
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי haboob שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]אתה נכנס איתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי haboob
משום-מה זה מזכיר לי אשכול אחר בו דנת איתי בנושא דעות אישיות...
ומה זה "לא נלהבים"? חברה שיש לה עשרות מטוסי איירבאס - האם זה נחשב "נלהב" או "לא נלהב"...?
לא הכללת? עשית את האמא-של-ההכללות...

כל אחד יכול להפריח לחלל האוויר אמירות כלליות כמו "החברות הגדולות בארה"ב" ו"לא נלהבות" -
אמירות כלליות כאלה הן בדיוק מהסוג שאני יצאתי כנגדו באשכול האחר. אתה מראש (וגם בפועל, כמו שאפשר לקרוא) בולם כל יכולת להתמודד עם אמירה כזו. היא לא מבוססת על שום מספר, היא "בגדול", כל אחד יכול לפרש אותה אחרת וכשמישהו כן מביא מספרים ועובדות - אתה טוען שזה לא מה שאמרת ולא לזה התכוונת.

אין כאן שום דבר אישי, אבל זה לא רציני. אם אתה טוען את מה שאתה טוען - או שתעמוד מאחורי זה עם מספרים ועובדות, או שתקבל את התיקון ותלמד משהו.

אני לא מפריח שום דבר, כנס לרשימות הצי של החברות הגדולות תתחיל לספור בואינגים לעומת איירבאסים ותחזור אליי...
חזרה לפורום
ישן 05-03-2008, 23:36
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE=haboob]משום-מה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אני לא מפריח שום דבר, כנס לרשימות הצי של החברות הגדולות תתחיל לספור בואינגים לעומת איירבאסים ותחזור אליי...

אל תדאג, זה בדיוק מה שעשיתי; ואתה מוכיח בדיוק את מה שכתבתי -
כתבת משפט שהוא הכללה אחת גדולה, שניתנת לפירוש בכמה דרכים, ואתה מסרב להבין שהיא ניתנת לפירושים שונים.

יותר מאדם אחד פירש את שכתבת בצורה שונה, כנראה, ממה שהתכוונת אליו, ומרים את הכפפה ומציג נתונים שסותרים את הכוונה שיוחסה לדבריך - ואתה לא מוכן לקבל את העובדה הפשוטה שאנשים פירשו את מה שכתבת בדרך אחרת.

עכשיו פתאום "החברות הגדולות" שציינת הפכו להיות 3-4 חברות (ולמה לא יכולת לכתוב מראש על אותן 3 או 4 חברות ואפילו לציין את שמן ואת כמות מטוסי איירבאס מתוך כלל הצי שלהן, כדי לחסוך את כל הדיון הזה?).
ולספור כמות איירבאסים לעומת בואינגים - אני שוב אשאל אותך - כמה ייחשב בעיניך כ"לא נלהבות"? האם 10% מהצי נחשב כ"לא נלהבות"? אולי 30%?

- Albert Einstein

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר