לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2005, 03:18
צלמית המשתמש של Abrasha70
  משתמש זכר Abrasha70 Abrasha70 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.02
המלצה הצבעה עבור אתגר 5#: מערכת הפעלה מדומה

כולם מוזמנים להצביע,
גם אלה שלא השתתפו באתגר, גם כאלה שלא פעילים בפורום
ואפילו כאלה שזו הפעם הראשונה שלהם בפרש.

אופן ההצבעה:
ההצבעה גלויה, כל הצבעה תהיה באשכול הזה בלבד.
כל אחד מצביע עבור שלושת העבודות הטובות ביותר בעיניו.
3 נקודות למוצלחת ביותר, 2 נקודות למוצלחת ביותר אחריו, ונקודה אחת לשלישית.

הצורה בה יש להצביע:
3 נקודות - לעבודה מספר 23
2 נקודות - לעבודה מספר 80
1 נקודה - לעבודה מספר 54

* אין להצביע יותר מפעם אחת. אסור להצביע לאותה עבודה יותר מפעם אחת *
* הצבעה שאינה עומדת בתנאים אלו, תיפסל *

אפשר באותה ההודעה לכתוב גם תגובה אישית \ הערה בנוסף להצבעה.

* ההצבעה תיסגר ביום שבת, ב- 12 למרץ *
לא יהיה ניתן להצביע לאחר מכן.

---- תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה - תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה - תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ---- ואלו המשתתפים:
-

עבודה מספר 1: (מאת: kidnapper1)
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...10/36268037.swf

עבודה מספר 2: (מאת: SpaZ)
http://members.lycos.co.uk/shiguim/cpp/sideslide.html

עבודה מספר 3: (מאת: ``DarkLight``)
http://img19.exs.cx/my.php?loc=img19&image=mit9ru.swf

עבודה מספר 4: (מאת: Admiral)
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...25/56843224.htm

עבודה מספר 5: (מאת: cyber_iguana)
http://planet.nana.co.il/cyber_iguana/435.swf

בהצלחה לכל המשתתפים תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Abrasha70 בתאריך 05-03-2005 בשעה 03:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2005, 13:38
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל SpaZ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cyber_iguana שמתחילה ב "[font=Verdana]אף פעם לא הבנתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cyber_iguana
אף פעם לא הבנתי למה כאלה שזה הפעם הראשונה שלהם פה יכולים להצביע, הרי זה לא ברור שאפשרי סתם להרשם בחשבון חדש להצביע וללכת?
אני לא יודע אם יש פה מישהו עד כדי כך משועמם שיעשה את זה, אבל עקרונית זה אפשרי.

צודק.... חבר שלי נירשם כמה פעמים לlionetwork בשביל להצביע לעצמו, ככה הוא אמר לי
מי שיש לו הודעה 1 או 5 ואולי קצת יותר והוא לא מוכר אז לדעתי כדאי לו לתת להם להצביע

טוב הנה ההצבעה שלי:
3 נקודות לעבודה מספר 2 SideSlide - עבודה שולטת ורק אני יודע כמה השקעה אני השקעתי בה, אין בה באגים נראה לי ויש בה הרבה הרבה אפשרויות. חוץ מהסל מיחזור שדומה מדי לוינדוז הכל מעולה דעתי... שמתי את הסל מיחזור בהתחלה כי לא היה למערכת ההפעלה כמעט אפשרויות אבל עכשיו היא מפוצצת בדברים ואני לא יכול לערוך אותה כי נגמר הזמן שאפשר להגיש ולשפר.. למרות שבלי בעיה הייתי מוציא את הסל מיחזור ומוסיך משהו מקורי....
2 נקודות לעבודה מספר 1 מערכת ההפעלה גירסת kidnapper - עבודה נחמדה מאוד שהכל בה בפלאש (חוץ מהמחשב) ואין בה פוטושופ... אולי לא חובה לצייר רק בפלאש אבל לדעתי מגיעה לה 2 נקודות בכלל
נקודה אחת לעבודת מספר 3 "המתנחל" - אחרי העידכון היא נהייתה דומה מדי לוינדוז אבל היא הצחיקה אותי מאוד אז מגיע לה נקודה....

נערך לאחרונה ע"י SpaZ בתאריך 05-03-2005 בשעה 13:44.
ישן 05-03-2005, 23:03
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל SpaZ
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "לא נראה לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BugY
אני באמת לא יודע למה spaz עשה את זה, האמת, שאפילו אם ניתנה לי האפשרות להצביע לעצמי לא הייתי מצביע, זה טיפשי הרי אתה רוצה שאנשים יבחרו בך, ועוד להגיד אמירה כמו "רק אני מבין כמה השקעתי בה" זה ממש לא לענין, באמת...

הכל פה זה לכיף, זה לא תחרות עם פרסים של כסף וטיסות לחו"ל.... תנסה לקרוא הכל מנוקדת מבט שהכל בצחוקים ובכיף... לא באמת מעניין אותי אם מעניין אתכם שזה עניין אותי

עכשיו בו תראה למה הצבעתי ככה:
אם כל מתחרה יצביע לעצמו, אז הכל כאילו יתקזז - 3 נקודות לכל עבודה זה כאילו לא הצביעו להן בכלל, ואז מה יצא לנו מזה? שמקומות שני ושלישי בהעדפות שלנו יקבלו ניקוד....
כי תאר לך שיש עבודה עם 11 נקודות ועבודה עם 9.... ויצא שכל מתחרה הצביע לעצמו ואז זה יוצא שיש עבודה עם 14 נקודות ועוד אחת עם 12..... ומה יצא לנו בזה? שיש כמה מתחרים שחשבו שזאתי עם ה9 נקודות (שאחרי זה נהייתה 12) היא יפה מאוד ומגיע לה 2 נקודות.... ואז אם כל משתתף יצביע גם לעצמו וגם לאחרות הגלגל יכול להתהפך - עבודה עם 9 נקודות קיבלה מהמתחרים עוד 7 נקודות בערך על זה שהיא הייתה במקום השני והשלישי אצלם ואז היא יכולה לנצח....
הבנת אותי? אף אחד לא יצביע נגד עצמו אבל אם נצביע לעצמנו ולאחרים נוכיח באמת מי העבודה הכי טובה

ואם לא הבנתם אותי או שזה לא נראה לכם אז פשוט תתעלמו מההצבעה שלי

ישן 05-03-2005, 23:15
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SpaZ שמתחילה ב "[QUOTE=BugY]אני באמת לא יודע..."

ציטוט:
אם כל מתחרה יצביע לעצמו, אז הכל כאילו יתקזז - 3 נקודות לכל עבודה זה כאילו לא הצביעו להן בכלל, ואז מה יצא לנו מזה? שמקומות שני ושלישי בהעדפות שלנו יקבלו ניקוד....
כי תאר לך שיש עבודה עם 11 נקודות ועבודה עם 9.... ויצא שכל מתחרה הצביע לעצמו ואז זה יוצא שיש עבודה עם 14 נקודות ועוד אחת עם 12..... ומה יצא לנו בזה? שיש כמה מתחרים שחשבו שזאתי עם ה9 נקודות (שאחרי זה נהייתה 12) היא יפה מאוד ומגיע לה 2 נקודות.... ואז אם כל משתתף יצביע גם לעצמו וגם לאחרות הגלגל יכול להתהפך - עבודה עם 9 נקודות קיבלה מהמתחרים עוד 7 נקודות בערך על זה שהיא הייתה במקום השני והשלישי אצלם ואז היא יכולה לנצח....
הבנת אותי? אף אחד לא יצביע נגד עצמו אבל אם נצביע לעצמנו ולאחרים נוכיח באמת מי העבודה הכי טובה

זה בדיוק מה שאמרתי לBUGY באיזה הצבעה קודמת, אבל בשביל להצביע לעצמך אנשים צריכים לדעת שזה אפשרי אחרת זה לא הוגן

ל cyber_iguana היה פוטנציאל אבל הוא לא סיים את זה...

אז הנה ההצבעה שלי:

3 נקודות הולכות למס' 3
2 נקודות הולכות למס' 2
נקודה הולכות למס' 4

ישן 06-03-2005, 08:20
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SpaZ שמתחילה ב "[QUOTE=BugY]אני באמת לא יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SpaZ
הכל פה זה לכיף, זה לא תחרות עם פרסים של כסף וטיסות לחו"ל.... תנסה לקרוא הכל מנוקדת מבט שהכל בצחוקים ובכיף... לא באמת מעניין אותי אם מעניין אתכם שזה עניין אותי

עכשיו בו תראה למה הצבעתי ככה:

ואם לא הבנתם אותי או שזה לא נראה לכם אז פשוט תתעלמו מההצבעה שלי

דווקא מפני שזו תחרות בלי פרסים אז אתה יכול לתת קרדיטלמישהו אחר, ולא אמור להיות לך כלכך חשוב לנצח...
חחח, אל תנסה להתחכם עם ההצבעה, אמורים לתת 3 נקודות לעבודה שאתה הכי אוהב, וחוץ ממך אף אחד לא חשב על להצביע לעצמו, איזו מן תחרות זאת?!

נערך לאחרונה ע"י BugY בתאריך 06-03-2005 בשעה 08:27.
ישן 06-03-2005, 18:07

זה לא הולך ככה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "טוב את ההודעה האחרונה שלי פה, אני מתחיל להציף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BugY
קראתי את ההסבר, ואני לא מסכים עם זה...

הרי אם המשתתפים היו נותנים 3 נקודות לזה שהם הכי חושבים שאין לו סיכוי כדי שהם יוכלו לנצח אז למה שהם לא יעשו את זה גם עם ה 2 נקודות או עם ה 1?

תסתכל על זה ככה כשאתה מצביע לעצמך אתה מוריד נקודות לכל השאר, לאלה שאתה חושב שהם הכי טובים תוריד פחות (אנחנו כאן לא ילדים קטנים ולא משחקים כאן על כסף...)

אם אתה מצביע לא לעצמך אז גם ההצבעה של ה3 נקודות תוריד לך גם ההצבעה של ה2 נקודות תוריד לך וגם ההצבעה של הנקודה האחת תוריד לך, סה"כ הפסדת כאן 3 פעמים והפסדת הרבה... אם אתה מביא לך 3 נקודות אז הנקודות האחרות פשוט מקדמות את האחרים בלי להזיק לך בכלל כי ההצבעה שלך לא עזרה להם לנצח אותך, אם לא היית מצביע בכלל הם היו מנצחים אותך באותו צורה כי לא הצבעת לעצמך ונתת לך 3 נקודותשיכפרו על ה2 נקודות והנקודה שנתת לאחרים. הנקודות שאתה תתן לעולם לא יוכלו להכריע נגדך.

תחשוב על זה

(ואני חושב שאתה יכול לענות זה לא להציף, התוצאה של הוויכוח יכולה לשנות את החוקים לאתגרים הבאים)

ישן 06-03-2005, 01:54
  Tomim Tomim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
ההצבענ שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "הצבעה עבור אתגר 5#: מערכת הפעלה מדומה"

3 נקודות - עבודה 4
2 נקודות - עבודה 1
1 נקודות - עבודה 3

דעתי לגבי הצבעה לעבודה של עצמך:
אני מצטרף למה שכתב SpaZ. ואני חושב שאם באמת מישהו חושב שהעבודה שלו הכי יפה -שיצביע לה.
וגם אם כולם יצביעו לעצמם - עדיין תישאר ההצבעה של המקומות השני והשלישי כמו שהוא כתב.

מה שקורה עכשיו זה שאנשים שהשתתפו באתגר לא הצביעו בכלל! (חוץ מSpaZ)
למה הם לא מצביעים? (גם באתגרים הקודמים זה היה כך) מכיון שאם הם יצביעו (ולא יצביעו לעצמם) אז הם יוסיפו נקודות למתחרים, ובכך בעצם יורידו לעצמם.
לכן אני חושב שעדיף שיהיה אפשר להצביע לעבודה שלך - ולתת מקום שני ושלישי למי שאתה רוצה ושכולם יצביעו (כן, גם DarkLight,cyber_iguana,
kidnapper1,Admiral) מאשר לא להצביע כלל.
רק שכמובן כדאי לציין זא
ת במפורש בכללים.
ישן 08-03-2005, 12:08

אברשה?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "אנשים, קצת רוח ספורטיבית"

אני אסדר טיפה את מה שרשמתי בשביל שאנשים יוכלו להבין את ההיגיון מאחורי ההצבעה העצמית...

לא משנה מה מצב הנקודות עכשיו אם אתה מצביע לעצמך 3 נקודות ואתה נותן את ה2 נקודות ואת הנקודה לאנשים אחרים הנקודות הללו לא ישנו את המצב לרעתך לעולם! (תנסו לחשוב על סנריואים ותראו שאני צודק). ככה אפשר לאפשר לאנשים ש*כן* מפחדים להצביע כי הם רוצים את הכבוד של להיות מצולש, משום שהנקודות שהם יתנו לא ישפיעו על המצב שלהם (אבל יעזרו לאחרים להתקדם ביחס לאנשים אחרים).
ככה שלדעתי אם אתה נותן את ה 3 נקודות למישהו אחר אתה כאילו מרחיק מעצמך את הצל"ש.

נכון יש אנשים שזה לא איכפת להם אבל גם אם אתה רק רוצה טיפונת שיהיה לך צל"ש בשביל ליפות לך את שם המשתמש אתה לא תצביע וזה חבל, אם אתה יכול להצביע לעצמך אז אין לך שום בעיה לחלק את 2 ו1 הנקודות הנותרות לאלה שאתה חושב שהם הכי טובים, הרי ברור שזה לא יפריע לך לא משנה אם הוא עוקף אותך או לא.

אם משום מה אתה עדיין חושב שזה לא הגיוני להצביע לעצמך אחרי מה שאמרתי אשמח להסבר משכנע ואסכים לכל מה שתגיד. (מצד שני, מי אנ שיסכים? אתה המנהל ואתה יכול לעשות גם דברים בלי הסכמה שלי )

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר