לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 17:35
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
קטעים אני חייבת להראות לבוס שלי את הכתבה הבאה!

הפינוק בהיי-טק הישראלי קופץ מדרגה: עובדים במיקרוסופט חיפה מאיימים לעזוב אם יקבלו רכב ליסינג "בלבד" ולא מונית ספיישל מהבית וחזרה
עובד בחברה: "חלק מהעובדים כבר הגישו קורות חיים לחברות אחרות, חלק פנו לייעוץ משפטי בגין הפרת חוזה והרעה בתנאים" * לדברי אחד העובדים שפנה ל"גלובס", שימוש ברכב ליסינג יפחית כ-2,200 שקל נטו משכרו ו-250 שקל נוספים בגין הפרשות לקרן השתלמות וביטוח מנהלים
אין כמו צרות של עשירים: מסתבר שבמרכז הפיתוח של מיקרוסופט בחיפה, ישנם 40-50 עובדים שזוכים לפינוק מיוחד בדמות מוניות שמסיעות אותם לעבודה ובחזרה הביתה.

ל"גלובס" נודע כי בהנהלת מיקרוסופט חשבו כנראה שמדובר בבזבזנות, והחליטו לעשות לזה סוף. במכתב שהופץ לעובדים על ידי ניקי הכטר, מנהל הכספים בישראל, הובהר להם כי החל מהראשון באפריל הקרוב הם יאלצו לוותר על המוניות ולבחור אחת משתי אפשרויות: לנסוע בתחבורה ציבורית ולקבל החזר מלא, או לקבל רכב ליסינג על פי תנאי החברה.

"למרות שכבר שמעתם לאחרונה על השינויים הללו, המכתב הזה שם סוף לשמועה והופך אותה למציאות", כתב הכטר. "השוונו את תוכניות התחבורה שלנו לחברות מובילות אחרות, כאשר מיקרוסופט נחשבת לנדיבה יותר מהמקובל בשוק. אנחנו מקווים שתסכימו איתנו בעניין הזה, תקבלו ותעריכו זאת", הוסיף.

העובדים, שלא הוטרדו עד כה מהפקקים של הבוקר, טוענים כי מדובר בהפרת הסכם. לדברי אחד העובדים שפנה ל"גלובס", שימוש ברכב ליסינג יפחית כ-2,200 שקל נטו משכרו ו-250 שקל נוספים בגין הפרשות לקרן השתלמות וביטוח מנהלים. לחילופין, שימוש באוטובוסים יאריך לדבריו את זמן הנסיעה לעבודה, כאשר חלק מהעובדים יצטרכו להחליף מספר אוטובוסים כדי להגיע למקום העבודה.

"אני יכול להעיד כי חלק כבר הגישו קורות-חיים לחברות אחרות, חלק פנו לייעוץ משפטי בגין הפרת חוזה והרעה בתנאים", טוען העובד. "ממש בושה לחברה גדולה, שהפרסומים שלה יפים, אבל בפנים לעובדים אין חשק לעבוד", הוא הוסיף. על כל פנים, הוספת רכבי הליסינג אולי תחסוך בהוצאות החברה, אבל לא תוסיף כנראה לצמצום הפקקים. מן החברה נמסר בתגובה: "עובדי מיקרוסופט נהנים מתנאי העסקה מהטובים והמובילים בתעשייה".
http://www.globes.co.il/serve/globes/DocView.asp?did=1000318583

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר