לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 21:19
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.07
המלצה הרצאה מרתקת של ד''ר מרטין שרמן בנושא "ישראל מדינת אפרטהייד - עלילת הדם המודרנית" ועוד

1. הרצאה בנושא המאזן הדמוגרפי בין הירדן לים
ביום שלישי הקרוב, ה-11 למרץ, בשעה 19:00 באולם כנסים א' באוניברסיטת בן גוריון תקיים תנועת 'אם תרצו' בשיתוף אגודת הסטודנטים הרצאה מעניינת ביותר מפי מר יורם אטינגר בנושא "השד הדמוגרפי - מיתוס או מציאות".
אטינגר, חבר בצוות הישראלי - אמריקני למחקרים דמוגרפים, יציג בהרצאה ממצאים שלמחקר שובר מוסכמותעל הדמוגרפיה הפלשתינית והיהודית. המחקר הוצג ב"כנס הרצליה",בוועדות חוץ וביטחון וביקורת המדינה,בכנסת, ב"מועצה לביטחון לאומי" ובאמ"ן.

לפרטים נוספים
:
http://imti.org.il/show_activity.php?id=70
עמיחי סביר 9987763- 054
אייל אשכול- 052-2789755

2. הרצאה מומלצת של הד"ר מרטין שרמן
ביום שלישי הקרוב, ה-11 למרץ, בשעה 18:15, באולם טבע 3 בקמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית תקיים תנועת 'אם תרצו' הרצאה מרתקת של ד''ר מרטין שרמן בנושא "ישראל מדינת אפרטהייד - עלילת הדם המודרנית".

לפרטים:
http://imti.org.il/show_activity.php?id=71
ארז תדמור - 054-6650137

3. בכל שישי כולנו שדרות
עמותת 'ארץ נהדרת' ממשיכה את מהלך ההזדהות של עם ישראל עם תושבי שדרות ויישובי עוטף עזה!
גם השבוע, ביום שישי ה-7 למרץ, ומדי שישי ב- 8:00 בבוקר, 'ארץ נהדרת' בשיתוף ביה"ס שדה כפר עציון תעמיד לרשות הציבור אוטובוס בתחנת רכבת צפון בתל אביב, בעלות של 30 ₪ למשתתף. הסיור יכלול טיול בוקר מודרך בצפון הנגב, תצפית על האזור, ביקור באחד הקיבוצים וחניה לשעתיים בשדרות.

יש להירשם מראש בטלפון - 02-9935200
פרטים נוספים: ארץ נהדרת - 077-9110440
eretzn@eretzn.org

4. יריד עסקים משדרות בהאנגר בתל אביב
בימים ראשון ושני הקרובים, ה-9 וה-10 למרץ, יתקיים יריד מיוחד של בעלי עסקים משדרות וסביבתה בשיתוף עם עיריית ת"א-יפו במתחם ההאנגר.
היריד פתוח לקהל הרחב וישתתפו בו בעלי עסקים ואמנים משדרות ויישובי עוטף עזה, ש"יעבירו" את העסקים שלהם ליומיים להאנגר 11 על מנת לנסות ולשקם את העסקים.
כל שתצטרכו לעשות הוא לפנות מעט זמן מזמנכם להגיע להאנגר ולעשות קצת קניות.

5. מאמר של ארז תדמור באתר התנועה.
מאמר חשוב על משנתו הקיצונית של יו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן.
http://imti.org.il/show_article.php?id=179

6
. פרטים נוספים, עוד כתבות ועדכונים, באתר - לחץ כאן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2008, 22:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש לי נסיון אישי בעניין הזה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "הבעיה המרכזית"

ופעם אחרי פעם אני "נלחם" בשיחות עם מכרים/עמיתים בסברה הנפוצה שמצבה ההסברתי העגום של ישראל מקורו בעיקר ב Bad PR. (ומדובר על אנשים שיודעים את המצב לאשורו).

הטענה שלי היא שלא ייתכן שפרופסור צרפתי, בריטי או אמריקאי, מומחה בשיטות מחקר, מעביר דורות של סטודנטים קורסים של מתדולוגיה, בקיא בתורת ניפוי מקורות כללי ופנימי, בעל חושים טובים לברירת מקורות מידע, פתוח לקבלת דעות שונות וגישות שונות, בכל סקרנות טבעית ואמצעים לממש אותה: לא יכול להיות שהאיש הזה "קונה" את התדמית של "ישראל רעה, חמאס טובים". יש מניע אחר מאחורי שנאל ישראל ויש סיבה טובה לכך שרוב הישראלים מסרבים להכיר בו, ומעדיפים לחשוב שהכל "תעמולה ישראלית גרועה ותעמולה ערבית טובה" (אגב, אני לא חושב שהתעמולה הערבית טובה... היא מקסימום עקבית מאוד).

ישן 08-03-2008, 08:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
האבסורד הוא בכך שהעם הערבי אשר מבזה את ערך חיי ילדיו,הוא העושה בדבר שימוש
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "יש לי נסיון אישי בעניין הזה"

בזירה הצבאית אנו נאבקים בחברה מוסלמית המקדשת את המוות וצוהלת במות כל מוסלמי שרצח את מה שאינו מוסלמי. כבר ניסינו לארגן להם על חשבוננו הטבה בתנאים הסוציאלים ולשלבם בקורסים של 'הדרך אל האושר' ולא הצלחנו להניאם מדרכם.
בזירה המדינית אנו נאבקים בחברה נוצרית בעלת שורשים אנטישמים עמוקים. אני מניח כי כמה שלא נהפוך בדבר הרי שמרבית האפיפיורים או מנהיגי הנצרות השמרנים חיבבו יהודים כמו שהרב ראשי מחבב סטייק חזיר. מסורת רבת שנים של תאולוגיה אנטישמית חילחלה לעולם המערבי ואת עקבותיה ניתן לגלות במעשים, בדברים וגם בשתיקה ובחיבוק הידיים שנקטו מדינות המערבות בנקודות זמן מסויימות.

אז מה יש לנו כאן? ערבים שלא אכפת להם להרוג את ילדיהם ובאם זה לא הצליח אז קצת לשקר בנושא + נוצרים שלא אכפת להם אם באמת הרגנו או למה הרגנו ואת דעתם קבעו עוד בטרם האזינו לפרטים.

ומאחר ומה שלא נעשה וכמה כירורגים שלא נהיה תמיד ימצא נשיא אמריקני שישים תמונת ילדה ערביה קיטעת על שולחנו או נשיא אחר שיעביר דחקות על השואה עם הקאנצלר - כדאי שנצמצם את ערך שקולי התעמולה הישראלית בעת קבלת ההחלטות. לפחות נחסוך בחיי בני עמנו אנו.
ישן 08-03-2008, 10:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תקרא את זה: "בשבי הנרטיב"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "האבסורד הוא בכך שהעם הערבי אשר מבזה את ערך חיי ילדיו,הוא העושה בדבר שימוש"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/699/941.html

אבל עזוב את המאמר, לך על התגובות (67 וגרורתיה במיוחד).

המימדים שמקבל הגידול הממאיר של הישראלים האנטישמים, מחייב הסבר גם הוא. זו עדיין לא תופעה שהצלחתי להבין את כל הצדדים שלה, אבל הסבר ראשוני אפשר לתת: החינוך מבית מפא"י ההיסטרית שורשו היה חיסול היהודון הגלותי ובניית הצבר היפה על חורבותיו. עם חיסול היהודי הגלותי היתה אמורה להתחסל האנטישמיות הקלאסית המעיקה: לא עוד יהודים שפופים, מעוקלי אף. אלא מה? ככל שמדינת ישראל "עשתה חיל" (ואני אומר את זה ללא ציניות) בהשרדות (די מולפאה) מבחינה פנימית, חיצונית, כלכלית ואפילו חברתית אל מול סערות שחברות רבות אחרות לא היו עומדות בהן, כך גם יותר ויותר הצבר הגאה קם ומגלה כי האנטישמיות הקלאסית לא מתה, היא רק הייתה רדומה משהו. כיום קם לא ה"משכיל" מן השמאל ה"רגיל" ומגלה שבעצם מה שלא יעשה, עדיין שונאים אותו ומעלילים עליו עלילות דם. עבור מי שלראות עצמו כחלק בלתי נפרד מן החברה המערבית, זה לא עניין קל להודות שבעצם הוא לא: הרי רק הסבא רבא המכופף שהלך עם ידיים בכיסים והתפרנס מחנות קטנה של סידקית (ולבש ציצית אולי), רק הוא זה שהיה שייך לעולם הרדוף ההוא, לא הצבר היפה והזקוף. את מי מאשימים במקרה כזה? את האנטישמים? מה פתאום, הם הרי גם הרוב, גם מושא הערצה וגם לא מודים בזה בפה מלא (וג'נטלמנים הרי לא משקרים). מה שנשאר הוא להאשים את אלה שימינה לך: הם הם האשמים! הם ומעשיהם המשוקצים (ואיפה שאין הוכחות, תמיד אפשר להמציא כמה בחסות שלישיית פרופסורים מורמים מעם) מוציאים דיבת כל הישראלים רעה.

ישן 07-03-2008, 18:59
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
כללי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הכל זריית חול בעיניים"

דרך אגב,מקור העלילה הוא לא בנצרות,מה גם שבתחילת הדרך את הנוצרים הראשונים האשימו בשימוש בדם של רומאים.(או מי שלא יהיה...)והרי באמת היו עמים שהקריבו בני אדם אך זה,שיהודים,כביכול,צריכים את דמם של ילדים נוצריים,קשור במותו של ישו שאותו רצחנו,לטענתם.לא זוכר בדיוק,מה הקשר,אולי הכוונה היא לזה,שכל שנה אנו כאילו הורגים את ישו מחדש,כדי להנציח את רצח אל.

ציטוט:
עובדה היא שבכל סכסוך דמים אחר בעולם נושא הפגיעה בילדים מסוקר בהיקף קטן פי כמה ולרוב סביב נושא נזק לרווחתם וללא שימוש בילדים מתים כסטטיסט בלבד.

נכון.כי מדובר ביהודים.אם יהודי הורג פלסטיני,זה לא משום שהוא מגן על אדמתו או שבטעות הרג או שסתם חולה בנפשו.לא,זה בגלל שכתוב בתלמוד:"את הגוי הטוב ביותר-הרוג".
זהו הסבר נפוץ של אנטישמים.(אוי,סליחה,של אנטי-ציוניים...היום לא פוליטיקלי קורקט להישתמש במונח מלוכלך שכמו זה .)
כל התנהגות שלילית,או שנראית ככזאת,נצפית דרך הפריזמה של תלמוד וקיצור שולחן ערוך.ואז דמותו של יהודי מצטיירת כדמונית עד אינסוף.אין חדש תחת השמש.

אחינו היהודים המומרים די עזרו לנוצרים להגיע ל"מסקנה" שאכן יש אמת בסיפור זה.אחד היה משוגע,אחר היה מוחרם על ידי העדה ולכן החליט להיתנקם בה,לשלישי היה עוד משהו.

רק לא מזמן קראתי,שבארצות האסלאם עלילה זאת נפוצה לפחות 200 שנה,כנראה בהשפעת האירופאים הנוצרים.לפחות לגבי מוסלמים של קווקז,הייתה אמונה,שילדים יהודיים נולדים עיוורים,וכדי לפתוח את עינייהם,היה צורך במריחת דם מוסלמי על העיניים.
אין כבול לדמיון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר